Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testi sizce pozitifmi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
meff92 meff92 Kuzucum Hamileyimmmm çok şükür 😍

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 33
Yaa nasıl sevindim şuan anlatamam kendim olmuşum kadar sevindim 😍😍😍 Ayy çok heyecanlı eşine söyledin mi 🙈🙈
Söyledim söyledimm 😍 şoku atlattık 🌸 yarın doktora gidicez inşallah sağlıkla ilerliyodur 🤲🏻🙏🏻 Darısı başına canım benimm 🐣

Söyledim söyledimm 😍 şoku atlattık 🌸 yarın doktora gidicez inşallah sağlıkla ilerliyodur 🤲🏻🙏🏻 Darısı başına canım benimm 🐣
çok sevindim canım benim ☺️☺️ Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻🤲🏻 Valla benim bu aydan ümidim yok kuzum doktora 10. Gün gittim AA niye bu kadar büyük yumurtan çok büyümüş dedi 25 mm di.İnternette baktım 22 den sonra bebek olmaz yazıyor,çatlamasını da testten takip ettim 2 gün sürdü çatlaması da o yüzden çok ümitli değilim

Kızlar testlere bakabilir misiniz sizce devam etmeli miyim? Daha yumurtlama olmadı sanki

Eklentiler

• IMG_8315.JPG
    IMG_8315.JPG
    129,9 KB · Görüntüleme: 28
Uygulamalara göre yumurtlama dönemi bitti ama teste göre daha gerçekleşmedi. Uygulama 10 gün gösteriyor galiba adete
Uygulamaya bakma canım ben 2-3 aydır yapıyorum testi hiç uygulamanın dediği gün olmadım olanı da etrafımda görmedim,sen devam et.Ama benim bi ay hiç olmadı çift çizgi sonda şey dediler bazen kadınlar yılda bi kere yumurtlama görmüyor dediler sonraki 2 ay denedim yine

Uygulamaya bakma canım ben 2-3 aydır yapıyorum testi hiç uygulamanın dediği gün olmadım olanı da etrafımda görmedim,sen devam et.Ama benim bi ay hiç olmadı çift çizgi sonda şey dediler bazen kadınlar yılda bi kere yumurtlama görmüyor dediler sonraki 2 ay denedim yine
ben ilk defa bu ay denedim bu ovulasyon testlerini. O zaman ben devam edeyim yapmaya. Teşekkür ederim :)

çok sevindim canım benim ☺️☺️ Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻🤲🏻 Valla benim bu aydan ümidim yok kuzum doktora 10. Gün gittim AA niye bu kadar büyük yumurtan çok büyümüş dedi 25 mm di.İnternette baktım 22 den sonra bebek olmaz yazıyor,çatlamasını da testten takip ettim 2 gün sürdü çatlaması da o yüzden çok ümitli değilim
Olsun hiç kesme ümidini. Bu ay olmaz bidaha ki ay olur. Gelcek zamanı bellidir 😍

Aynen öyle kuzum.Senin nasıl geçti doktor randevun.Bu arada kaç gün sonra çıktı testte?Adetin geçmişmiydi canım
Yumurtlamadan 12 gün sonra çıktı kuzucum. 14 gün sonrada beta 28 çıktı bakalım yarında gidicem inşallah artışabskılcsj 😌 sende durumlar nasıl

Yumurtlamadan 12 gün sonra çıktı kuzucum. 14 gün sonrada beta 28 çıktı bakalım yarında gidicem inşallah artışabskılcsj 😌 sende durumlar nasıl
Bende birşey yok kuzum yumurtlama olalı 1 hafta oldu daha.Reglimede 10 gün var.Yani dediğim gibi birşey olduğunu da sanmıyorum zaten

Bende birşey yok kuzum yumurtlama olalı 1 hafta oldu daha.Reglimede 10 gün var.Yani dediğim gibi birşey olduğunu da sanmıyorum zaten
Belli olmaz canım benim. En sanmadığın anda geliverir 😍 yumurtlamadan 14 gün say yeni adet tarihin o oluyomuş 🤩 bende burda öğrenmiştim. Doktorda onayladı 😂

Emin olamadım ama 20 si yumurtlama olmuş gibi 21 de çatlamış olarak anladım
Teşekkürler cevabın için. Ben de emin olamadim. Digerine gore öyle gibi görünüyor ama yumurtlama olmamış diye de yorumlanabilir sanki. Sonrasında da çizgi cok silikleşti. Tam pozitif degil denebilir de sanki :KK43: off bu bi sorun mu acaba? Doktora mi görünmeliyim bilemedim...
Testi böyle çıkıp hamile kalan var mıdır acaba?

Buda benim bugun yaptım pik olmuş mu acaba 🙈

Eklentiler

• IMG_20210425_145751.jpg
    IMG_20210425_145751.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 24
X