Ovülasyon testi ve çatlama

Regl oldum kuşum testi bekliyormuş benim regl genelde öyle oluyor test yapıyorum regl oluyorum psikolojik olarak rahatlama geliyor sanırım☺️ ya bilmiyorum 8 aydır korunmuyoruz saldım diyorum ama ister istemez tribe giriyor insan
Ay canım bende son 4 -5 gündür test yapıyom negatif . Benimkide gelsede rahatlasam , yeni ay yeni heyecan demek 🤩🤩 bir de ister istemez psikolojik olarak bünye çok etkileniyor bence . bu forumda çok okudum artık bırakmıştım olsa da olur olmasa da diye , o ay ilişkiden sonra yatakta 15-20 dk beklemeden kalkıp temizlendim ve ovü Takip etmedim deyip hamile kalanlar çok var . Beyin çok yoruluyor ve vücut artık kendini kasıyor diye düşünüyorum psikoloji her şeyi etkiliyor

Benimde ovulasyon silikleşti gibi bugün. Gebelik testi yaptım o da negatif. Galiba ben de yiyeceğim kırmızıları. Ve bence lh hormonunun koyuluğu silikliğinin hamilelikle alakası yok gibi

Merhaba canım
şimdi rengli oldum 25. Günde 🥺🥺
herhalde bu ay çocuk denediğimiz için dönemim kısaldı
Nasip artık
Yaaa ciddi misin 😞
Üzüldüm ama bir yandan da iyi bir şey . Bu ay zaten senin baya karışıktı testlerin hem seni de yordu . Regl boyunca kendine beslenmene dikkat et . Bol bol çörek otu ceviz ve bal yemiştim ben yumurtlama için sen de dene istersen. Önümüzdeki ay senin için güzel bir sayfa olacak inşallah 🙏🏻🥰🌹
Kaç gün erken geldi regl

Yaaa ciddi misin 😞
Üzüldüm ama bir yandan da iyi bir şey . Bu ay zaten senin baya karışıktı testlerin hem seni de yordu . Regl boyunca kendine beslenmene dikkat et . Bol bol çörek otu ceviz ve bal yemiştim ben yumurtlama için sen de dene istersen. Önümüzdeki ay senin için güzel bir sayfa olacak inşallah 🙏🏻🥰🌹
Kaç gün erken geldi regl
4 gün canım 🙄 döngü 24 dü dün
Evet kuzum bu ay yarım yamalak yaptım 😀 birde 3 günde 1 ilişki oldu . Olsaydı milli piyangoydu😀
İyi oldu bir yandan dediğin gibi 4 gün kazancım var 🤭🤭🤭 adetin son günü başlıcam ovüye tekrar düzenli olarak bakalım

4 gün canım 🙄 döngü 24 dü dün
Evet kuzum bu ay yarım yamalak yaptım 😀 birde 3 günde 1 ilişki oldu . Olsaydı milli piyangoydu😀
İyi oldu bir yandan dediğin gibi 4 gün kazancım var 🤭🤭🤭 adetin son günü başlıcam ovüye tekrar düzenli olarak bakalım
Evet senin yumurtlama gününü bulmamız için erken başlaman lazım 🥰 inşallah bir dahaki ay alırız güzel haberlerini hayırlısıyla .
Ben de hala bekliyorum. Farklı bir belirti vs yok bakalı ne olacak daha 7 gün var adete . 😊

Evet senin yumurtlama gününü bulmamız için erken başlaman lazım 🥰 inşallah bir dahaki ay alırız güzel haberlerini hayırlısıyla .
Ben de hala bekliyorum. Farklı bir belirti vs yok bakalı ne olacak daha 7 gün var adete . 😊
Ay inşallah adet olmazsın canım benim amin 🙏🏻 🙏🏻
Predictor geldi şimdi iş işten geçince 😀😀😀😀😀😀
3 gün kala yap bakalım gebelik testi inşallah çift çizgi 🧿 amin

Ay inşallah adet olmazsın canım benim amin 🙏🏻 🙏🏻
Predictor geldi şimdi iş işten geçince 😀😀😀😀😀😀
3 gün kala yap bakalım gebelik testi inşallah çift çizgi 🧿 amin
Diğer ay işine yarayacak inşallah o testler 😊😊 ben duramam yarın sabah test yaparım kesin ama çıkacağını hiç sanmıyorum 🥰

Evet ya aslında zaman çabuk geçiyor bunu biliyoruz ama test yapma gününü beklerken zaman geçmiyor 😂😂😂
Canım günaydın . Naptın yaptın mı test ?
Bende bugünden itibaren sağlıklı beslenme kararı aldım 💪🏻 dün akşam dediğin gibi ceviz , fıstık, çekirdek tükettim . Şimdide bal yedim 🥰

Canım günaydın . Naptın yaptın mı test ?
Bende bugünden itibaren sağlıklı beslenme kararı aldım 💪🏻 dün akşam dediğin gibi ceviz , fıstık, çekirdek tükettim . Şimdide bal yedim 🥰
Merhaba canım 😊ben yine sabah kalkınca test yaptım ama tabi ki negatif 🤭belirtim de hiç yok ama ben hamile hissediyorum bilmiyor 😂
Çok iyi yapmışsın canım ben bir ay çok dikkat ettim ovülasyon testim kıpkırmızı çıktı öncesi öyle değildi . İnşallah sende de işe yarar bol bol avokado da ye 🥰🥰

Merhaba canım 😊ben yine sabah kalkınca test yaptım ama tabi ki negatif 🤭belirtim de hiç yok ama ben hamile hissediyorum bilmiyor 😂
Çok iyi yapmışsın canım ben bir ay çok dikkat ettim ovülasyon testim kıpkırmızı çıktı öncesi öyle değildi . İnşallah sende de işe yarar bol bol avokado da ye 🥰🥰
Olsun canım test için erken daha senin zaten :)
Dikkat edicem canım bugün ilk günüm çok sağlıklı beslendim :)
Bundan sonra böyle yapıcam inşallah

Güzellikler bat 3 mayıs. Sat 4 nisan. 28-29 günde bir döngüm. Gebelik testi negatif. Yumurtlama 18-19 nisanda oldu 20 nisanda çatladı. Umutlar bitti diyebilir miyiz bu ay için yoksa hâlâ pozitifi görme ihtimalim var mı? asu320 asu320 1 1992izm

Olsun canım test için erken daha senin zaten :)
Dikkat edicem canım bugün ilk günüm çok sağlıklı beslendim :)
Bundan sonra böyle yapıcam inşallah
Eşin için de bir şeyler yap ben sürekli eşime havuç meyve kuru yemiş çörek otu bal karışık büyük bir tabak hazırlıyordum haftada üç akşam eskiden hiç meyve yemezdi ve sigarayı da günlük 18 tane içiyordu 5 e düşürdü inan çok çok farketti her anlamda 🌹 zaten biz bebeğimizi kaybedince eşiniz sigarayı bıraksın demişti.

Güzellikler bat 3 mayıs. Sat 4 nisan. 28-29 günde bir döngüm. Gebelik testi negatif. Yumurtlama 18-19 nisanda oldu 20 nisanda çatladı. Umutlar bitti diyebilir miyiz bu ay için yoksa hâlâ pozitifi görme ihtimalim var mı? asu320 asu320 1 1992izm
Canım ben hamile kaldığımda 7 Aralık son adet tarihimdi ve o günden sayıp 25. Günde testim pozitif çıkmıştı öncesi negatifti .
Benim adet döngüm de 28 çoğu zaman 29 du .
O zaman yumurtlama tarihim de 22 aralıkta pikti. 11. Gün aşırı silik çizgiyle pozitifi görmüştüm .
Buradan hesap yapabilirsin . Tabi herkeste aynı olur mu bilemedim ki 🌹

Bir de sen hangi testle yaptın canım . Ben aynı idrarla prodoctor yapmıştım hiç belli değildi Laboquick pozitifti . Ertesi gün prodoctor erken gebelik de pozitifti .

X