Ovulasyon testi ve gebelik

Marryvsmarry

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2021
307
88
Kizlarrr acil yardım! Geçenlerde okumuştum ovulasyon testiyle hamile olduğunu ogrenenleri benim adetim 6 gün gecikti kasiklara sanki adet olacakmisim gibi agri var ama adet olmuyorum şimdi ovulasyon testi yapayım dedim sonuç böyle çıktı var mi bilgisi olan? Bu arada gebelik testi evde yapıyorum ve kan testi yaptiriyorum negatif çıkıyor. Bilgisi olan nolur yazsın 🤲

Eklentiler

• IMG_20210829_165538.jpg
    IMG_20210829_165538.jpg
    20,2 KB · Görüntüleme: 95
  • IMG_20210829_165523.jpg
    IMG_20210829_165523.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 97
Benimde 10 gün gecikmişti kanda çıkmadı sonra doktora gittim idrar yolu enfeksiyonu demişti. Antibiyotik kullandım ertesi gün adet oldum. Adet olmamanın birçok sebebi var. Üzmek istemem ama gebelik olsaydı kanda kesin çıkardı gecikmeyle

Benimde 10 gün gecikmişti kanda çıkmadı sonra doktora gittim idrar yolu enfeksiyonu demişti. Antibiyotik kullandım ertesi gün adet oldum. Adet olmamanın birçok sebebi var. Üzmek istemem ama gebelik olsaydı kanda kesin çıkardı gecikmeyle
Kendimi umutlandirmiyorum sıkıldım artık beklemekten 7 aydır deniyoruz Allah'ın gücüne gitmesin isyanda değil bu sadece üzülüyorum. Haklısın biliyorum hamile değilim ama işte insan yine de acaba mi diyor 😐

Kendimi umutlandirmiyorum sıkıldım artık beklemekten 7 aydır deniyoruz Allah'ın gücüne gitmesin isyanda değil bu sadece üzülüyorum. Haklısın biliyorum hamile değilim ama işte insan yine de acaba mi diyor 😐
İnanki ben de öyleyim. 8 aydır deniyoruz olmuyor. Sabırlı ol Rabbim nasip eder en yakın zamanda inşallah. Bende bu ay ovulasyon testini deneyeceğim. İnşallah hamile kalabilirim. Olmazsa sonraki ay tekrar doktor yolunu tutacam 😑

İnanki ben de öyleyim. 8 aydır deniyoruz olmuyor. Sabırlı ol Rabbim nasip eder en yakın zamanda inşallah. Bende bu ay ovulasyon testini deneyeceğim. İnşallah hamile kalabilirim. Olmazsa sonraki ay tekrar doktor yolunu tutacam 😑
Ben ovulasyon denedim 3 ay olmadı inan fayda etmiyor sonra doktora gittim dedi ki adetin birinci gününden say onuncu ve onsekizinci gunler arasini değerlendir en yüksek o zaman şansın var dedi. Kafayada takma takınca olmuyor dedi bende bıraktım ama şimdi gecikince bu şekilde ilk defa bi heyecan yaptım yalan değil

Ben ovulasyon denedim 3 ay olmadı inan fayda etmiyor sonra doktora gittim dedi ki adetin birinci gününden say onuncu ve onsekizinci gunler arasini değerlendir en yüksek o zaman şansın var dedi. Kafayada takma takınca olmuyor dedi bende bıraktım ama şimdi gecikince bu şekilde ilk defa bi heyecan yaptım yalan değil
Burda yorumlara baktım çoğu kişi ovulasyondan memnundu. İnşallah bende kalırım memnun yeni mi evlisiniz

4 gun gecikince kan vermistim negatifti şuan 6 gun oldu gecikeli fakat hâlâ adet olmadim 4 gun gecikmeyle kana baktirmistim sonradan pozitife doner mi acaba
Merhaba bende şuan sizle aynı durumy yaşıyorum 3 gün gecikince test yapıldı beta hcg 0, 11 çıktı hamilelik yok dediler şuan gecikmemin 7. Günü aşırı kadık ağrım var adet olacakmışım da olamıyormuşum gibi bide sık idrara çıkıyorum aşırı stresliyim olmadım diye sizce pozife döner mi

X