Ovulasyon testi Yardım.

Olabilir eskiler hep şey dermiş gununden önce hasta olmak hamilelik hazırlığıymış rahim kendini hazırlarmış yani
Ay inşallah. 28 yaşındayım adetlerim hep günü gününe olur. Ne zaman olacağını bilir ped koyarım sabahtan bakarım gelmiş olur. 1 gün, gününü şaşırmadı. Evlendikten sonra hormonlarım değişti. İlk kez de gününden önce geldi

Ay inşallah. 28 yaşındayım adetlerim hep günü gününe olur. Ne zaman olacağını bilir ped koyarım sabahtan bakarım gelmiş olur. 1 gün, gününü şaşırmadı. Evlendikten sonra hormonlarım değişti. İlk kez de gününden önce geldi
Benim hiç şaşmaz 30 günde bir olurum çok nadir erken gelir hakkımızda hayırlısı olsun rabbim karnımızı kucağımızı boş koymasın ♥️🤲🌹

Eklentiler

• IMG_20231218_182629_986.jpg
    IMG_20231218_182629_986.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 10
Regl gününü sayarsam 13.gun ama hala pik göremedim devam edeyim mi sizce test yapamaya geçen ay 11.gun pik gördüm
Devam edin bence ben bu ay adetten sonra 15. Gün pik gördüm 17-18 de gören var aynı saatte ve 2 saat önceden sıvı alımını kesmiş olmanız lazım yoksa hep silik çıkar testiniz, hakkımızda hayırlısı olsun 🌸🤲🏻

Devam edin bence ben bu ay adetten sonra 15. Gün pik gördüm 17-18 de gören var aynı saatte ve 2 saat önceden sıvı alımını kesmiş olmanız lazım yoksa hep silik çıkar testiniz, hakkımızda hayırlısı olsun 🌸🤲🏻
Yoo 2.5 saat önceden kesiyorum garanti olsun diye devam edeyim ozaman hayırlısını versin rabbim♥️🌹

X