Ovulasyon testi Yardım.

Çatlama olduğu için mi bilmiyorum rahim içi acayip kaşınıyor bugün ve içimde birşeyler kıvıl kıvıl geziyor sanki😅
Muhtemelen çatlamadandır kuzucum, folbiol'ü doktor mu yazdı çok fazla folik asit var içinde çok önerilmiyor gebelik öncesi diye biliyorum, genelde devlet karşılıyor diye yazıyorlarmış

Muhtemelen çatlamadandır kuzucum, folbiol'ü doktor mu yazdı çok fazla folik asit var içinde çok önerilmiyor gebelik öncesi diye biliyorum, genelde devlet karşılıyor diye yazıyorlarmış
Yok ben tip1 şeker hastasıyım bana en uygun folik asit o olduğu için eczacı arkadaşım vermişti. İlk doktora gittiğimde de doktor yazmıştım fazla folik asit var ise 2 günde bir mi içsem ozaman ?.

Yok ben tip1 şeker hastasıyım bana en uygun folik asit o olduğu için eczacı arkadaşım vermişti. İlk doktora gittiğimde de doktor yazmıştım fazla folik asit var ise 2 günde bir mi içsem ozaman ?.
Ha yok doktor yazdıysa sorun yok annem de folbiol kullanıyor folat eksikliği anemisi sebebiyle. Gebelik düşünüyorum diyenlere de çat folbiol yapıştırıyorlarmış da ondan dedim ben

Ha yok doktor yazdıysa sorun yok annem de folbiol kullanıyor folat eksikliği anemisi sebebiyle. Gebelik düşünüyorum diyenlere de çat folbiol yapıştırıyorlarmış da ondan dedim ben
Yok ablacım şeker hastalığı olduğu için en uygun olan bu dedi bana 1 yıldır da kullanıyorum.

Bu süreçte hep yardımcı oldun çok teşekkür ederim sana da ❤️ 17 gün sonra inşallah hayırlı Haberler ile gelmek istiyorum. Bu kez ovulasyon değilde gebelik testi atarım inşallah ❤️❤️❤️❤️

Hadi bakalım iyi haberlerini duyarız inşallah 🫶🏿
Merhaba,
Şimdi bu ovülasyon testinde en koyu çıktığı gün mü yapılmalı ertesi gün mü? Çözemedim bu işi. Üç gün öncesinde yapmaya başladım aşırı koyu çıkmasa da en koyu günü tespit ettim ertesi gün silikleşmeye başladı. Bir arkadaşım en koyu gün bir diğeri de ertesi gün yap çatlasın dedi bilginiz var mı? İki günde bir yapın diyen de var.

Merhaba,
Şimdi bu ovülasyon testinde en koyu çıktığı gün mü yapılmalı ertesi gün mü? Çözemedim bu işi. Üç gün öncesinde yapmaya başladım aşırı koyu çıkmasa da en koyu günü tespit ettim ertesi gün silikleşmeye başladı. Bir arkadaşım en koyu gün bir diğeri de ertesi gün yap çatlasın dedi bilginiz var mı? İki günde bir yapın diyen de var.
Merhabalarr, sperm içeride 5 güne kadar yaşadığı için genelde yumurtlama + çatlama ve devamında birkaç gün daha öneriliyor. Sperm sorunu varsa 1 gün ara vermek de iyi olur o yüzden 2 günde 1 en garantisi oluyor açıkçası

Sütle hiç yemedim canım bilmiyorum ben limon tuz karabiberli yiyorum hep ama etkisini kaybedeceğini sanmıyorum dediğin şekilde de
Reglime 2 gün var ovulasyon testi su şekilde çıkıyor sizce gebelik olabilir mi

Eklentiler

• IMG_20231123_112011.jpg
    IMG_20231123_112011.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 21
X