Ovulasyon testi Yardım.

Muhtemelen çatlamadandır kuzucum, folbiol'ü doktor mu yazdı çok fazla folik asit var içinde çok önerilmiyor gebelik öncesi diye biliyorum, genelde devlet karşılıyor diye yazıyorlarmış
Abla yumurtlama sonrası beyaz akıntı neden olur acaba ? Dedim yine yumurtlama mı dedim test yaptım yok net baris tek çizgi çıktı sence yerleşme akıntısı vs olabilir mi

Bu ay başlayın demişim bugün diyecektim pardon :))

Bi tane çizgi hep koyu çıkıyor test süresince. Diğer çizgi silik başlıyor yumurtlama döneminde ilk çizgiyle aynı koyulukta ya da daha koyu olacak. İkisini aynı koyulukta görünce yumurtlama diyebiliriz. Tekrar silikleştiğinde ise çatlama oldu demek oluyor. Siz yumurtlama gününe kadar gün aşırı, yumurtlama ve çatlama süresinde her gün ilişki deneyebilirsiniz. Buraya da atabilirsiniz testleri yorumlarız :) ama uzun süre silik olursa korkmayın, ben de adetten hemen sonra başladım koyulaşmayacak sandım 14.gün çat diye yumurtlama oldu, bi anda da olabiliyor yani
Yumurtlamanın üstünden 15 gün geçti test yaptım negatif sizce gecikme beklesem mi yoksa olumsuz mu?

Eklentiler

• 1701691217944381904709367489407.jpg
    1701691217944381904709367489407.jpg
    188,4 KB · Görüntüleme: 16
Merhabaaa, bence regli ye az kalmış zaten geçmesini bekleyin. Konuyu ilk sayfadan beri okuyarak geldim. Heyecanı içimde hissettim. Rabbim inşallah sağlıkla nasip etsin ♥️

X