Gebeliğe Hazırlık ovulasyon testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bugün pik gibi. Mutlaka değerlendir. Yarın da tekrarla
Canım en son pik gibi demiştin ya bunlar ondan sonraki testlerim bugün baya koyu çıktı bugün mü yumurtlamam acaba ??

Eklentiler

• EC26D132-9ACD-472A-AD14-474A75E29DCB.jpeg
    EC26D132-9ACD-472A-AD14-474A75E29DCB.jpeg
    153,6 KB · Görüntüleme: 17
  • 8B586E6F-3853-4F22-AD8F-E5398B857DF0.jpeg
    8B586E6F-3853-4F22-AD8F-E5398B857DF0.jpeg
    129,5 KB · Görüntüleme: 18
Yok canım ne kusuru 😊 Bugün yaptım ve çatlamış silik çıktı ama dün değerlendiremedik maalesef senin pik gibi dediğin gün yani cuma günü değerlendirdik, bugün değerlendirirsem şansım olur mu sence ??

Yok canım ne kusuru 😊 Bugün yaptım ve çatlamış silik çıktı ama dün değerlendiremedik maalesef senin pik gibi dediğin gün yani cuma günü değerlendirdik, bugün değerlendirirsem şansım olur mu sence ??
Çatladığı gün mutlaka değerlendirmen gerekiyor canım. Pik gördükten itibaren 3 gün değerlendirmelisin. Çatlama günü ekstra önemli

Çatladığı gün mutlaka değerlendirmen gerekiyor canım. Pik gördükten itibaren 3 gün değerlendirmelisin. Çatlama günü ekstra önemli
Yani bugün önemli ama yarını da değerlendirmeliyim anladım canım, ben asıl yumurtlamanın pik olduğu gün önemlidir diye düşünmüştüm

Yani bugün önemli ama yarını da değerlendirmeliyim anladım canım, ben asıl yumurtlamanın pik olduğu gün önemlidir diye düşünmüştüm
Pik gördüğün anda o gün dahil 3 gün boyunca ilişki gerekiyor canım. Pik görmeden önce de sümüksü bir akıntı oluyor, o gün de önemli aklında bulunsun

Evet o sümüksü kıvamın olduğu günü değerlendirdim ama pik gününü ve dünkü çatlama gününü değerlendiremedim bugünü de bilmiyorum hiç, bu ay ümitli değilim 😌

X