Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testi 🥺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne demek kuzum ne kusuru 😊 Daha olmamış gibi görünüyor ama bi öncekini ne zaman yapmıştın bazen arada pik olup geçebilir kaç saat vardı arada canım?
Valla her gün 13 ile 16 arası yapmaya özen gösteriyorum. Dün saat 14 gibiydi yaptığımda ve çok açık çizgiydi fotoğraf koymuştum. Akıntım oldu dün uzayan yumurta akı gibi baya çoktu 😊 bugün de 16 gibi yaptım ilk defa bu kadar koyu çıktı ve akıntım azalmaya başladı yumurta oluşuyor sanırım🧐 yarın yine yapıcam inşallah daha koyu çıkar🙏🏻 yaptığımda yine size danışsam olur mu 🥰 ilk denemem çok anlamıyorum yumurtlamayı atlamak da istemiyorum aylardır deniyoruz çünkü ☹️

Valla her gün 13 ile 16 arası yapmaya özen gösteriyorum. Dün saat 14 gibiydi yaptığımda ve çok açık çizgiydi fotoğraf koymuştum. Akıntım oldu dün uzayan yumurta akı gibi baya çoktu 😊 bugün de 16 gibi yaptım ilk defa bu kadar koyu çıktı ve akıntım azalmaya başladı yumurta oluşuyor sanırım🧐 yarın yine yapıcam inşallah daha koyu çıkar🙏🏻 yaptığımda yine size danışsam olur mu 🥰 ilk denemem çok anlamıyorum yumurtlamayı atlamak da istemiyorum aylardır deniyoruz çünkü ☹️
Tabiki yarın da at bana canım bakalım 😊 24 saatte bir yapınca bazen kaçıyor o yüzden dedim koyulaşıp tekrar silikleşmeye başlayabiliyor tam piki yakalamak zor olabiliyor 😊 yarın inşallah tam koyulaşır 🤲🏻💙

Tabiki yarın da at bana canım bakalım 😊 24 saatte bir yapınca bazen kaçıyor o yüzden dedim koyulaşıp tekrar silikleşmeye başlayabiliyor tam piki yakalamak zor olabiliyor 😊 yarın inşallah tam koyulaşır 🤲🏻💙
Sanırım bugün pik olmuş yumurtam oluşmuş dimi🙈

Eklentiler

• IMG_20210421_154923.jpg
    IMG_20210421_154923.jpg
    147,9 KB · Görüntüleme: 110
Sanırım bugün pik olmuş yumurtam oluşmuş dimi🙈
Evet canım yumurtan çatlıcak vaziyete gelmiş çok sevindimmm 🥰 Silikleşmeye başladıktan sonra çatlamış oluyo sonra da 24 saat yaşıyo değerlendir bu günleri 💙 benim de iki gündür çiğ yumurta beyazı gibi akıntım oluyor uzayan inşallah benimki de yakında koyulaşır 🤲🏻

Evet canım yumurtan çatlıcak vaziyete gelmiş çok sevindimmm 🥰 Silikleşmeye başladıktan sonra çatlamış oluyo sonra da 24 saat yaşıyo değerlendir bu günleri 💙 benim de iki gündür çiğ yumurta beyazı gibi akıntım oluyor uzayan inşallah benimki de yakında koyulaşır 🤲🏻
Daha idrarı damlatır damlatmaz c den önce t belirmeye başladı çok sevindim gerçekten 🥰 aylarca hapla adet olduktan ve denemelerden sonra yumurtlamıyorum yumurtlamıcam diye çok korkmuştum🥺 Ben iki gün önce görmüştüm o akıntıları bugün çok şükür oluştu 🙏🏻 ayy hadi inşallahh senin de birkaç güne oluşur hemencecik🙏🏻 Çok teşekkür ederim canım yardımların için Allah razı olsun valla 🥰 Allahım bu mübarek ayda yüzümüze gülsün kucaklarımızı doldursun inşallah 🙏🏻❤️😍🥰

Daha idrarı damlatır damlatmaz c den önce t belirmeye başladı çok sevindim gerçekten 🥰 aylarca hapla adet olduktan ve denemelerden sonra yumurtlamıyorum yumurtlamıcam diye çok korkmuştum🥺 Ben iki gün önce görmüştüm o akıntıları bugün çok şükür oluştu 🙏🏻 ayy hadi inşallahh senin de birkaç güne oluşur hemencecik🙏🏻 Çok teşekkür ederim canım yardımların için Allah razı olsun valla 🥰 Allahım bu mübarek ayda yüzümüze gülsün kucaklarımızı doldursun inşallah 🙏🏻❤️😍🥰
Amiiin kuzum bebişe dönüşsün inşallah yumurtacık 🤲🏻🥰 ne demek ayrıca allah senden de razı olsun isteyen herkes bebişine hayırlısıyla sağlıkla kavuşsun 🤲🏻❤️

Kızlar benimde hep böyle çıkıyor iki kez yumurtlamayı gördğm ama t çizgisi belirgin hep

Kızlar benimde hep böyle çıkıyor iki kez yumurtlamayı gördğm ama t çizgisi belirgin hep
Valla canım öğrendiğim kadarıyla lh hormonu vücutta hep varmış o yüzden de t çizgisinin hep çıkması normal bir şeymiş🙂 eğer t çizgisi c den çok koyu ya da aynı olduğunda yumurtlama oluyomuş. Koyulaştıktan sonra koyuluğu gidince de yumurta çalıyormuş 😊 tabi ayda iki kere yumurtlayanlar da varmış.

Valla canım öğrendiğim kadarıyla lh hormonu vücutta hep varmış o yüzden de t çizgisinin hep çıkması normal bir şeymiş🙂 eğer t çizgisi c den çok koyu ya da aynı olduğunda yumurtlama oluyomuş. Koyulaştıktan sonra koyuluğu gidince de yumurta

Eklentiler

• 85E49FB4-70F1-4338-80E2-1BDC8FEF15CD.jpeg
    85E49FB4-70F1-4338-80E2-1BDC8FEF15CD.jpeg
    64,3 KB · Görüntüleme: 58
Merhaba arkadaşlar. Laboquick marka ovulasyon testi kullanıyorum. Bu ay ilk defa deniyorum. Son adet tarihim 27 mart ve adetlerim düzensiz. Bugün kaçıncı testim kaç gün geçti ama hala yumurta oluşmadı sürekli silik çıkıyor test. Adet olana kadar devam edicem ama hiç hevesim kalmadı sürekli silik ☹️ Bir bozukluk olabilir mi ya da böyle sürekli silik çıkıp yumurtlayan veya hamile kalan var mıdır ki☹️
Dün öğlen yaptığım test ,dün akşam yaptığım test ve bugün yaptığım test bu şekilde.Dün öğlen yaptığım daha koyuydu bugün soluk çıktı akşamüstü tekrar yaptım o daha da soluk çıktı anlayamadım.Lütfen yardımcı olur musunuz?27 nisan ilk adet günüm 30 nisanda bitti.Düzenli adetim okuyor 22 günde.03 Mayıs olan pik mi olmuş acaba

Eklentiler

• 16EFE47B-3707-437C-AE99-9EF72D03119E.jpeg
    16EFE47B-3707-437C-AE99-9EF72D03119E.jpeg
    154,9 KB · Görüntüleme: 60
  • 2729F75E-29BF-43CC-92ED-D38DFCC71C8D.jpeg
    2729F75E-29BF-43CC-92ED-D38DFCC71C8D.jpeg
    131,7 KB · Görüntüleme: 52
  • 92E4BBF6-846F-4882-97DD-6EC2F272AFF7.jpeg
    92E4BBF6-846F-4882-97DD-6EC2F272AFF7.jpeg
    73,6 KB · Görüntüleme: 45
Merhaba arkadaşlar. Laboquick marka ovulasyon testi kullanıyorum. Bu ay ilk defa deniyorum. Son adet tarihim 27 mart ve adetlerim düzensiz. Bugün kaçıncı testim kaç gün geçti ama hala yumurta oluşmadı sürekli silik çıkıyor test. Adet olana kadar devam edicem ama hiç hevesim kalmadı sürekli silik ☹️ Bir bozukluk olabilir mi ya da böyle sürekli silik çıkıp yumurtlayan veya hamile kalan var mıdır ki☹️
Canım instagramda birgebeningunlugu birgebeningunlugu var ebru abla onu takip et o sana anlatır çok güzel takip yapıyor testleri ve bilgili paylaşımlar yapıyor

Ben henüz test etmedim ama intgramda bir gebenin günlüğü diye bir sayfa var. Admini Ebru Hanım. Ovulasyon testi satıyor herkes çok memnun sayfasında yumurtlama masajı falan var çok yararlı bilgiler var ve mesajlara anında cevap veriyor. Birçok şeyi onu takip ederek öğrendim.

X