Ovulasyon Testi Yardım

Kızlar bir şey sorucam benim gibi birliktelik sonrası hiç kalkmadan direk uyuyan var mı bana bir arkadaşım söylemişti hiç kalkma direk uyu diye o şekilde hamile kalmış. Ben ekstra yastık da koyuyorum belimin altına
Bende bazen öyle yapıyorum ama sonuç alamadım henüz

Sanırım silikleşti şimdi anlamadım dün mü çatlama oldu bu gün mü çatlama oldu da silikleşti ve dün gece ilişki olmadı bu sabah oldu acaba kaçırdık mı dün gece gördüm çizgiyi ama bu sabah değerlendirdik zamanı doğru mu oldu yoksa geç mi acaba

Eklentiler

• IMG-20240329-WA0000.jpeg
    IMG-20240329-WA0000.jpeg
    92 KB · Görüntüleme: 32
Spermde yumurtada rahim içinde saatlerde yaklaşık yumurta 24 saat sperm 48 saat sanırım yaşayabildiği için mutlaka denk gelmiştir bundan sonrası artık döllenip döllenmiyceni beklemek 😊 umarım güzel haberler verirsin burdan bize
Sanırım silikleşti şimdi anlamadım dün mü çatlama oldu bu gün mü çatlama oldu da silikleşti ve dün gece ilişki olmadı bu sabah oldu acaba kaçırdık mı dün gece gördüm çizgiyi ama bu sabah değerlendirdik zamanı doğru mu oldu yoksa geç mi acaba

Spermde yumurtada rahim içinde saatlerde yaklaşık yumurta 24 saat sperm 48 saat sanırım yaşayabildiği için mutlaka denk gelmiştir bundan sonrası artık döllenip döllenmiyceni beklemek 😊 umarım güzel haberler verirsin burdan bize
İnşallah hepimiz alırız o güzel haberi , ben ne zaman test yapmam lazım peki çünkü ben daha adet olmadığım için adet gününü bilmiyorum da

İnşallah hepimiz alırız o güzel haberi , ben ne zaman test yapmam lazım peki çünkü ben daha adet olmadığım için adet gününü bilmiyorum da
Yumurtlamadan sonra en erken 10 gün sonra kanda çıkar idrarda çıkması 12-14 günü bulur diye biliyorum.10 gün sonra erken gebelik testiyle öğrenende var

Kızlar ovulasyon testi olarak hangi markayı önerirsiniz ben 2-3 aydır yumurtlama göremiyorum acaba testlerde mi sıkıntı var

Canım gittin mi ne dedi doktor
Doktor adet ol.gel şimdi beli olmaz dedi âdet gecik mesi yaşansan geldedi bana 3 gündür belim ağrıyor göğüslerim sert olmuş bende anlamdım doktora gitim oda anlamdım bende eve geldim direk sinriden madem doktorluk yapamıyorsun bakma bize doktorluk tan çık git biraz kızdım geldim şuan bekliyorum

15 marta bu yana test yapıyorum kafayı yiyecem gebelik testi yapıyorum bişi çıkmıyor bu hiç silik olmuyor silik olması için ne yapmam gerekiyor fikir verin Allah aşkına kafayı yedim benn

Kızlar benim ovülasyon testime de bakar mısınız rica etsem yumurtlama ne zaman olmuş bugün yaptığım en alttaki sanki yine koyulaşmaya başlamış gibi 🤦‍♀️ pek anlamıyorum da 27-28 değerlendirdim

Eklentiler

• IMG_0762.jpeg
    IMG_0762.jpeg
    150,3 KB · Görüntüleme: 39
Kızlar benim ovülasyon testime de bakar mısınız rica etsem yumurtlama ne zaman olmuş bugün yaptığım en alttaki sanki yine koyulaşmaya başlamış gibi 🤦‍♀️ pek anlamıyorum da 27-28 değerlendirdim
26 27 pik gibi duruyor sonrası çatlama olmuş insallah sperm ve yunurta bulunmuştur canım

Testlerine bakar mısınız en alttaki yani 31 Mart yazan az önce yaptığım şimdi çatladı mı yoksa çünkü çizgi silikleşmiyor tam

Eklentiler

• IMG_20240331_141035_246.jpg
    IMG_20240331_141035_246.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20240331_141010_989.jpg
    IMG_20240331_141010_989.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 18
Merhaba bu ay adet olmadım kizlar dün kan testide negatif çıktı fakat gebelik belirtileri var yerlesme akintisi gibi akintida gelmişti dün ondan önceki günde ovulasyon testi koyuydu bugun daha koyu 2.test gebelik testi yaşayan varmi duyan kan negatif ciksada olma ihtimali varmidir

Eklentiler

• 20240331_161931.jpg
    20240331_161931.jpg
    25,1 KB · Görüntüleme: 16
  • 20240331_162456.jpg
    20240331_162456.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 20
X