Ovulasyon testi

dilarasolmaz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
23
3
30
Kızlar regl bir gün gecikti bu şekilde çıkması normal mi pik değil biliyorum ama gittikçe de koyulasiyor sanki.. gebelik testi yaptım bir gölge gördüm bana öyle geliyor dedim ki hala da negatif diye düşünüyorum ama kafam karıştı. Bu ay korunmasiz ve zamansız iki defa ilişki oldu.. açıkçası bu ay kafamdan attım. Aşırı stresli bir süreçten geçiyorum diye takmadım
IMG_20240328_015416.jpg

Çok silik bi çizgi, adet döngüsünde zaten lh hormonunda dalgalanmalar oluyo bu kadar silik çıkması normal gebelik bununla anlaşılmaz

Kızlar regl bir gün gecikti bu şekilde çıkması normal mi pik değil biliyorum ama gittikçe de koyulasiyor sanki.. gebelik testi yaptım bir gölge gördüm bana öyle geliyor dedim ki hala da negatif diye düşünüyorum ama kafam karıştı. Bu ay korunmasiz ve zamansız iki defa ilişki oldu.. açıkçası bu ay kafamdan attım. Aşırı stresli bir süreçten geçiyorum diye takmadım
Eki Görüntüle 3408090
gebelikte daha koyu çıkıyor genelde. benimki su an bundan daha koyu ama gebelik yok 😂 ama şunu da bilin ovulasyon testi her zaman gebeliği göstermez. gebe olabilirsiniz en sağlıklısı idrar testini 2-3 gün arayla tekrar edin veya kan verin.

Öyle tabiki zaten pek bir beklentim yok. Eşim şuan ileri hız için tedavi görüyor. Açıkçası bu ay olsun istemiyorum.. hem kilo vermek için hemde spermler daha sağlıklı olsun istiyorum bakalım hayırlısı artık gelecek aya daha dikkatli bir şekilde ilerlerim

X