Ovülasyon testim 3 gündür pozitif, silikleşmiyor.

dengesizbirdengeli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2023
35
14
29
Merhaba kızlar ovülasyon testi yapıyorum. Pik gördüğüm günü değerlendirdim, ertesi gün T çizgisi daha çok koyu oldu yine değerlendirdim. Fakat bugün testin silikleşmesini beklerken yine pozitif. Tekrar bugünü de değerlendirmek istemiyorum üst üste çok oluyor. Sizce tam silikleştiği günü mü değerlendireyim? Beklemeli miyim?

İlk resim 8 Aralık
İkinci resim 9 Aralık
Üçüncü resim 10 aralık yani bugün.

Eklentiler

• IMG_20231210_160614.jpg
    IMG_20231210_160614.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_20231210_160553.jpg
    IMG_20231210_160553.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_20231210_160534.jpg
    IMG_20231210_160534.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 70
Merhaba kızlar ovülasyon testi yapıyorum. Pik gördüğüm günü değerlendirdim, ertesi gün T çizgisi daha çok koyu oldu yine değerlendirdim. Fakat bugün testin silikleşmesini beklerken yine pozitif. Tekrar bugünü de değerlendirmek istemiyorum üst üste çok oluyor. Sizce tam silikleştiği günü mü değerlendireyim? Beklemeli miyim?

İlk resim 8 Aralık
İkinci resim 9 Aralık
Bugün biraz silikleşmiş sanki

İlk resim 8 Aralık
İkinci resim 9 Aralık
Degerlendirin bence 🥰 üst üste gerçekten zor oluyor ama. Mecbur 🤪

Evet cabim. Ama ben bu ovulasyondan filan yapmadım. Pek anlamıyorum da zaten. Akintima göre hareket ettim. Nasip oldu. Sana da nasip olur inşallah.
Amiin inşallah 🙏 adetim bittiğinden sonra gün aşırı ilişkiye başladım, ama bu son 3 gün üst üste oldu. Çatlama daha önemli tabii🤭 siz her gün mü denediniz akıntınız olduğu zaman

Amiin inşallah 🙏 adetim bittiğinden sonra gün aşırı ilişkiye başladım, ama bu son 3 gün üst üste oldu. Çatlama daha önemli tabii🤭 siz her gün mü denediniz akıntınız olduğu zaman
Yumurtlama akintimdan iki gün önce yumurtlama günü ve bir sonraki gün yaptık. Bir daha da adete kadar yapmadım valla. Daha takat kalmadiydi hahaha 🤪😄 çok kafana takma o zaman da olmuyor çünkü. Gelişine yap gitsin. Canimmmm 🌺

Yumurtlama akintimdan iki gün önce yumurtlama günü ve bir sonraki gün yaptık. Bir daha da adete kadar yapmadım valla. Daha takat kalmadiydi hahaha 🤪😄 çok kafana takma o zaman da olmuyor çünkü. Gelişine yap gitsin. Canimmmm 🌺
Takmıyorum da işte üst üste de yapmak istemiyorum bugün ara verip yarın yapsam nolur ki. Çatladı mı onu da bilmiyorum akıntım yok hiç :KK43:

X