Yumurtlamadan kaç gün sonra test yaptınız ve pozitif gördünüz

1begonya

Hep bir umut ile 🍀
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
566
183
Benim reglim iki ay boyunca çok düzenliydi tekrar düzensizleşti regl olucam diye beklerken yumurtlama oldu tesadüfen yakaladım reglim 6 gün geçmişti ovulasyon yaptım iki gün boyunca pik çıktı gebeyim sandım, üçüncü gün silikleşti bizde her ihtimale karşı değerlendirdik bugün çatlamanın 8.günü idrar testi ne zaman yapsam daha doğru bir sonuç alabilirim?

Benimde regl dönemim 2 gün sonra, 11 martta tam pik gördüm 12 de çatlama oldu galiba kan verdim bugün negatif çıktı her an regl olucakmış gibi hissetmeye başladım umudumu yitirmek üzereyim

Benimde regl dönemim 2 gün sonra, 11 martta tam pik gördüm 12 de çatlama oldu galiba kan verdim bugün negatif çıktı her an regl olucakmış gibi hissetmeye başladım umudumu yitirmek üzereyim
Yumurtlamadan genelde 14 gün sonra adet olunuyor, 2 gün sonra adet olacağınıza emin misiniz biraz erken olacak gibi

Benim reglim iki ay boyunca çok düzenliydi tekrar düzensizleşti regl olucam diye beklerken yumurtlama oldu tesadüfen yakaladım reglim 6 gün geçmişti ovulasyon yaptım iki gün boyunca pik çıktı gebeyim sandım, üçüncü gün silikleşti bizde her ihtimale karşı değerlendirdik bugün çatlamanın 8.günü idrar testi ne zaman yapsam daha doğru bir sonuç alabilirim?
Kanda pıhtılaşma vs varsa 12-13. Gün,
Eğer hiç bir problem yoksa 17. Gün test öneriliyor eğer varsa ilk zamanlarda yapılan testlerde değerler düşük olduğu için çıkmayabilir endişe yaratacağı için önerilmiyor. Tabi dayanabilirseniz 🥰

Kanda pıhtılaşma vs varsa 12-13. Gün,
Eğer hiç bir problem yoksa 17. Gün test öneriliyor eğer varsa ilk zamanlarda yapılan testlerde değerler düşük olduğu için çıkmayabilir endişe yaratacağı için önerilmiyor. Tabi dayanabilirseniz 🥰
Gecikmemin 14.günü ama regli geçtikten sonra yumurtlama oldu çatlamanın 9.günü 14. Gün test yapmayı düşünüyorum inşallah çıkar 🤲

Yumurtlamadan genelde 14 gün sonra adet olunuyor, 2 gün sonra adet olacağınıza emin misiniz biraz erken olacak gibi
Ben daha öncesinde kaçıncı gün yumurtladığımı bile bilmem ama genelde hangi ay da hangi gün oluyorsam diğer ay ya bir gün önce ya bir gün sonra oluyorum. Bu ay ilk defa takip sağladım 2 gündürde karnım regl olacak gibi ağrıdı ama bugün gelen giden yok ağrımda o kadar yok testlerimde negatif

11 martta rahim filmi cekildim sag tupum kapali sol tupum acik cikti doktor film sonrasi gebelik ihtimali olabilecegini soyledi 18 martta pik gordum oncesini sonrasini ve o gunu degerlendirdik. Bugun kasıklarımda batmalar, hafif bir anlik bas donmesi oldu( cok saniye surdu) bu kadar erken belirti olmaz sanirim ama bir kuskulandim sizler ne dusunuyorsunuz

11 martta rahim filmi cekildim sag tupum kapali sol tupum acik cikti doktor film sonrasi gebelik ihtimali olabilecegini soyledi 18 martta pik gordum oncesini sonrasini ve o gunu degerlendirdik. Bugun kasıklarımda batmalar, hafif bir anlik bas donmesi oldu( cok saniye surdu) bu kadar erken belirti olmaz sanirim ama bir kuskulandim sizler ne dusunuyorsunuz
Hala yumurtlamanın etkilerini yaşıyor olabirsiniz benimde yumurtlama gününde 5 gün nerde ağrım oldu anlamadım gitti sağ ve sol da tüplerdeki yumurtalar bir süre daha ağrı yaparmış

IMG_3305.jpeg

Ah bizim bu elimizde testle beklemelerimiz 🤗 ben flash tutup gunes isigina falan cikmisligim var. hepimizin gonlunden gecen olsun insallah 🙏🏻
İnşallah , her şeyin en güzeli bizim olsun. Çok az kaldı bence o iki kırmızıyı görmemize çok az kaldı. Flaşla çekip sonra siyah beyaz yapanlar derneği kuracağım yakında 😂❤️🙏

En azından totelde bir 10 gün olsun 28 martta evde ufak testlere başlayın isterseniz belki erkenden merhaba der meleğiniz ❤️

X