Aile Planlaması Ovulasyon Testimdeki Çizgiye Göre Yumurtlama Zamanım mı ?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

zuzucuum

Ve insanlar,tercihleri ile kaderlerini imzalarlar.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2018
1.990
1.860
Kuzular merhaba 4 aylık evliyim eşimle 3 yıldır beraberiz beraberliğimizin ilk senesi bana endometriozis teşhisi konuldu sonra ilaç kullandım bi süre hastaneye gitmedim ve 8 ay önce gittiğimde doktor bana sende endometriozis yok değerlerin çok normal eşinde problem yoksa hamile kalırsın dedi ve folik asit verdi birde 12-13. Gün yumurtan çatlıyor dedi şans eseri gittiğim gün yumurtalarım oluşmuş çok rahat görülüyordu bebek düşünüyorum ve bugün aklıma düştü ovulasyon testi aldım sonucum böyle çıktı sizce yumurtlama başlamış mı ?
EF6237AA-8027-43CD-A04A-CBEB8560A08C.jpeg

Kuzular merhaba 4 aylık evliyim eşimle 3 yıldır beraberiz beraberliğimizin ilk senesi bana endometriozis teşhisi konuldu sonra ilaç kullandım bi süre hastaneye gitmedim ve 8 ay önce gittiğimde doktor bana sende endometriozis yok değerlerin çok normal eşinde problem yoksa hamile kalırsın dedi ve folik asit verdi birde 12-13. Gün yumurtan çatlıyor dedi şans eseri gittiğim gün yumurtalarım oluşmuş çok rahat görülüyordu bebek düşünüyorum ve bugün aklıma düştü ovulasyon testi aldım sonucum böyle çıktı sizce yumurtlama başlamış mı ?Eki Görüntüle 2724789
Testi yaptığınız saat dogru olmayabilir. Cok sivi tuketmis olabilirsiniz. Sivi alımını kesmek gerekiyor 2 saat oncesinde.

Testi yaptığınız saat dogru olmayabilir. Cok sivi tuketmis olabilirsiniz. Sivi alımını kesmek gerekiyor 2 saat oncesinde.
1791BACF-7A79-44CE-BC6E-0B65F2134E45.jpeg
Merhaba bu da bugün yaptığım test galiba bugün yumurtluyorum ben öyle anladım doğru mu çünkü en son saat 2 de su içtim ve testi 6 da yaptım akıntım da berrak ve yapışkan

Teşekkür ederim peki bişey soracağım sadece bugün ilişki yeterli mi yarında yapmalı mıyım çünkü genelde eşimle 2 günde bir birlikte oluyoruz
3 gün üst üste yapmayı öneriyorlar yumurtlama zamanında, ama sağlıklı bir sperm 3 gün canlı kalabiliyor içeride

Evet yumurtlama gününüz
Merhaba yumurtlama günüm yani zor-salı ilişkiye girdik bugün peçetemde akıntı arasında hafif kan vardı belliydi kan olduğu sizde böyle birşey oldu mu ilk kez karşılaşıyorum anlam veremedim

Merhaba yumurtlama günüm yani zor-salı ilişkiye girdik bugün peçetemde akıntı arasında hafif kan vardı belliydi kan olduğu sizde böyle birşey oldu mu ilk kez karşılaşıyorum anlam veremedim
Hayır olmadı bende öyle birşey belki fazla zorlamaktan falan olmuş olabilir bilemiyorum 🤔

Yumurtan çatlamış olabilir bazı kadınlar çatladığında hafif pembe akıntı ya da minik kan görürler. Mesela ben ve ablam.

Yumurtan çatlamış olabilir bazı kadınlar çatladığında hafif pembe akıntı ya da minik kan görürler. Mesela ben ve ablam.
İlk kez karşılaştım inşallah öyle birşeydir korktum bir an 😨

X