Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testime bakar misiniz kizlar🌸

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

zeynep1993

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2012
223
48
Selam kizlar
Ovulasyon testine adetim biter bitmez basladim ve bugun 6.nci gunum, fakat resimdede gordugunuz gibi hep tek cizgi cikiyor. Bu normal mi, yani azda olsa 2 cizgi olmasi gerekmez mi bazi gunlerde?

Yorumlarinizi merak ediyorum🌹

Eklentiler

• 20211117_152952.jpg
    20211117_152952.jpg
    121,8 KB · Görüntüleme: 61
Selam kizlar
Ovulasyon testine adetim biter bitmez basladim ve bugun 6.nci gunum, fakat resimdede gordugunuz gibi hep tek cizgi cikiyor. Bu normal mi, yani azda olsa 2 cizgi olmasi gerekmez mi bazi gunlerde?

Normalde ovulasyon testleri hassas olduğu icin silik şekilde 2. Çizgi hep olur ama yumurtlama olunca cok koyu olur. Istersen testini değiştir canım başka marka kullan

Selam kizlar

Testte sorun olabilr bilmiyorum ama normalde çıkması lazım yapmadan once sıvı alımını kesiyormusunuz veya hangi saatlerde yapiyorsunuz eger testinizi degistirirseniz laboquick marka öneririm

Testte sorun olabilr bilmiyorum ama normalde çıkması lazım yapmadan once sıvı alımını kesiyormusunuz veya hangi saatlerde yapiyorsunuz eger testinizi degistirirseniz laboquick marka öneririm
Yurtdisinda yasiyorum canim.
Saat 15.00 gibi test yapiyorum ve 2 saat onceden sivi almiyorum. Bilemedim simdi

Ben iki aydır pik yakalayamadım bir türlü ama silik de olsa, ikinci çizgi mutlaka çıkıyor. Ben Almanya da yaşıyorum ve Amazon dan sipariş vermiştim. Hassasiyeti farklı olabiliyor her markanın. En hassas olanı almanı tavsiye ederim.

X