Laboquick ovülasyon testi deneyimi

seymanurkp

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2023
388
94
26
Selam canlar. Nasılsınız umarım iyisinizdir? Laboquick marka ovülasyon testi aldım fakat t çizgisi hep açıkta olsa bariz var yani ben anlamıyorum neden böyle? Ve t çizgisini c kadar koyu görmedim henüz ama şuan yumurtlama yaşıyorum gibi yaptım test ama c kadar koyu olması lazım diyorlar. Bilgisi olan yazabilir mi?

Lh hormonu gün içinde bile vücutta dalgalanabilen bi hormon. T'nin hep olmasında bi sıkıntı yok yani, normal. 2 saatlik sıvı diyetine dikkat ediyorsunuz dimi?

Lh hormonu gün içinde bile vücutta dalgalanabilen bi hormon. T'nin hep olmasında bi sıkıntı yok yani, normal. 2 saatlik sıvı diyetine dikkat ediyorsunuz dimi?
evet dikkat ediyorum zaten cok fazla sıvı tüketen biri de değilim, başka neye dikkat etmem gerekiyor yani bu t çizgisi c den kesin koyu mu olacak yoksa aynı olsada olur mu? bunu tam anlayamıyorum bilginiz var mı?

evet dikkat ediyorum zaten cok fazla sıvı tüketen biri de değilim, başka neye dikkat etmem gerekiyor yani bu t çizgisi c den kesin koyu mu olacak yoksa aynı olsada olur mu? bunu tam anlayamıyorum bilginiz var mı?
Aynı koyulukta olması yeterli, bende böyleydi mesela yumurtlama gününde. Kaçıncı gündesiniz şu an
IMG_20231001_141643.jpg

İnşallah bu ay son olur da hamile kalırız ya bu ovülasyon testleri beni hasta etti jejjd

Bende 3.ay bu ay kullanıyorum bende artık stres olmaya başladım. Heralde diğer ay kullanmam laboquick kullanıyorum. Stresli bi insanım zaten bunlar beni daha da strese soktu 😒 önümüzdeki ay 2 güne bir olarak deneyeceğim bakalım. Bi de bir gebenin günlüğü testini mi denesem dedim ama stresli oluyor bana hemşire bi tanıdığim ovulasyon yapma daha çok stres olursun demişti valla öyleymiş.

Kızlar 20.21.22 3 gundur koyu çıkıyor yarın kilo havuc yedim 21 de hala koyu ne yapcam ben ya

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    157,1 KB · Görüntüleme: 138
yani senin 7. günden sonra hep koyu çizgi anlamadım :)))
Kist varmış dr öyle söyledi hem normal basit kist hem de çikolata kisti birwz moralim bozuldu bu ay bıraktım onun için zaten eşimde de spermde şekil bozukluğu ve hareket azlığı çıktı yani hayırlısı olsun artık çabalamayı bıraktım

Kist varmış dr öyle söyledi hem normal basit kist hem de çikolata kisti birwz moralim bozuldu bu ay bıraktım onun için zaten eşimde de spermde şekil bozukluğu ve hareket azlığı çıktı yani hayırlısı olsun artık çabalamayı bıraktım
canımmm yaşın kaç? kaç yıllık evlisin?

X