Ovulasyon testinde pik olduğu dönem mi, çizginin silindiği dönem mi önemli?

biryumakmutlulukk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2024
79
20
28
İyi günler. Bu ay ovulasyonu testle takip ettim. Hemen hemen aynı saatte yapmaya dikkat ettim. 10-11 arası yaptım sabah. Bir tek 25'inde iki kere yaptim. 25,26,27 Aralık'ta oldu ilişki. Bir de 29 Aralık'ta. 28i atladım. Teste göre pikten sonraki gün silinmeye başladığı için catladigini düşünüyorum ama 28i de değerlendirse mıydım? diye aklıma takıldı. Geçen ay rahim filmi çekildim. Ondan sonra ovulasyon hem akıntı olarak hem de testte daha belirgin çıktı. Testlerimi yorumlayabilir misiniz? :)
IMG_20240106_095229.jpg

İyi günler. Bu ay ovulasyonu testle takip ettim. 25,26,27 Aralık'ta oldu ilişki. Bir de 29 Aralık'ta. 28i atladım. Teste göre pikten sonraki gün silinmeye başladığı için catladigini düşünüyorum ama 28i de değerlendirse mıydım? diye aklıma takıldı. Geçen ay rahim filmi çekildim. Ondan sonra ovulasyon hem akıntı olarak hem de testte daha belirgin çıktı. Testlerimi yorumlayabilir misiniz? :) Eki Görüntüle 3364663

26.pik olmus 27 çatlamiş sen sadece 28 atlamissin 29 tekrar degerlendirmissin iyi olmus oncesinide sonrasinida degerlendrmis olmuşsun hayirli haberlerimiz olsun 👩🏼‍🍼🤲🏻👣

İyi günler. Bu ay ovulasyonu testle takip ettim. Hemen hemen aynı saatte yapmaya dikkat ettim. 10-11 arası yaptım sabah. Bir tek 25'inde iki kere yaptim. 25,26,27 Aralık'ta oldu ilişki. Bir de 29 Aralık'ta. 28i atladım. Teste göre pikten sonraki gün silinmeye başladığı için catladigini düşünüyorum ama 28i de değerlendirse mıydım? diye aklıma takıldı. Geçen ay rahim filmi çekildim. Ondan sonra ovulasyon hem akıntı olarak hem de testte daha belirgin çıktı. Testlerimi yorumlayabilir misiniz? :) Eki Görüntüle 3364663
durum nedir cnm

X