Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon testinin devamlı pozitif çıkması

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

handanhakmen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2021
5
1
31
Merhaba bu ay ilk kez ovülasyon testini denedim 17. Gün eşit koyulukta çift çizgi gördüm. Yumurtlamanın o gün olduğunu düşünüyordum ama ardından yaptığım beş günde de hep iki çizgide eşit koyuluktaydı. Altı gündür ovülasyon testim hep pozitif çıkıyor. Regl olmama yedi gün kaldı. Sebebi ne olabilir böyle bir durum yaşayan var mı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba bu ay ilk kez ovülasyon testini denedim 17. Gün eşit koyulukta çift çizgi gördüm. Yumurtlamanın o gün olduğunu düşünüyordum ama ardından yaptığım beş günde de hep iki çizgide eşit koyuluktaydı. Altı gündür ovülasyon testim hep pozitif çıkıyor. Regl olmama yedi gün kaldı. Sebebi ne olabilir böyle bir durum yaşayan var mı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim.
Merhaba aynı sorun bende de var şuan 2gundur hep pozitif acaba yumurta mı çatlamıyor ki

Merhaba, test yaptınız mı merak ettim gebelik olabilir mi diye :)

Sürekli t koyu Göremedim canım hiç doktora mo gitsem

Eklentiler

• 51DC69D5-BB42-423B-8F3C-0DCC8889BE9F.jpeg
    51DC69D5-BB42-423B-8F3C-0DCC8889BE9F.jpeg
    104 KB · Görüntüleme: 103
X