Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Runam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2020
1.082
874
31
Merhabalar.
Bu ay adetim bitikten sonra ovulasyon testi denemeyi düşünüyorum. İlk olacak.
Bugün almayı düşündüğüm sayfada strip ve kaset diye bir ayrım gördüm. Her iki testte aynı strip için uygulaması daha kolay yazılmış açıklama olarak.
Tecrübeli olanlar sizce hangisini almalıyım?
Yardımcı olabilir misiniz?

Ben kaset test kullandim sanirim bir gebenin günlüğü sayfasindan bahsediyorsun bende gormustum cunkuu

Strip kullanmadim kaset test gayet guzel sonuc veriyor ben oneririm ben o sayfadan almıştım gayet güzel

Merhabalar.
Bugün almayı düşündüğüm sayfada strip ve kaset diye bir ayrım gördüm. Her iki testte aynı strip için uygulaması daha kolay yazılmış açıklama olarak.
Trendyol dan labaquik marka kaset test kullanıyordum zamanında. Bence gayet iyiydi

Merhabalar.
Ben strip testlerin daha net olduğunu düşünüyorum , instagramdan minnakkurabiyelerrr sayfasından aldım sana da tavsiye ederim denediğim ilk ay hamile olduğumu öğrendim testleri innovita marka oldukça hassas yumurtlamayı kaçırma gibi bir durum olmuyor kesinlikle 👍🏻

Ben strip testlerin daha net olduğunu düşünüyorum , instagramdan minnakkurabiyelerrr sayfasından aldım sana da tavsiye ederim denediğim ilk ay hamile olduğumu öğrendim testleri innovita marka oldukça hassas yumurtlamayı kaçırma gibi bir durum olmuyor kesinlikle 👍🏻
O sayfaya da bakayım tesekkür ederim bilgilendirme için

Merhabalar.
Kaset her zaman tercihim

Tabi bakın hepimizin amacı aynı sonuçta nerden nasibinize ulaşacağınız belli olmaz , umarım en kısa zamanda sizde kavuşursunuz meleğinize 🙏🏻🥰
Evett inşallah sağolun siz de bekleyiş içinde misiniz bilmiyorum ama gönlünüzdeki gerçekleşir umarım. 😊😊
Yazdım bile sayfadan cevap bekliyorum 😊

Evett inşallah sağolun siz de bekleyiş içinde misiniz bilmiyorum ama gönlünüzdeki gerçekleşir umarım. 😊😊
Yazdım bile sayfadan cevap bekliyorum 😊
Ben 10 haftalık hamileyim kullandığım ay hamile kaldım size de benim gibi kullandığınız ilk aydan çift çizgi görmek nasip olsun inşallah 🙏🏻 😊

Ben 10 haftalık hamileyim kullandığım ay hamile kaldım size de benim gibi kullandığınız ilk aydan çift çizgi görmek nasip olsun inşallah 🙏🏻 😊
Ayy doğru kullandığım ilk ay hamile kaldım demiştiniz mesajlara aynı anda cevap verince karıştırdım 😅
İnşallah amiin 😍
Kasım zamanı doktora gittiğimde pcos demişti bana baya ümitsizdim bu zamana kadar olmadı da ama geçen hafta doktora gittiğimde gayet normal gözüküyor sıkıntı yok. Ne yaptıysan aynılarını yapmaya devam et demişti. Bunu duymak iyi geldi biraz Ümit oldu açıkçası o yüzden ovulasyonla denemeyi istiyorum günleri kacırmamak için

Peki farkları ne bilginiz var mı? Ben iki çeşit arasındaki farkı bilmiyorum
Fark yok aslında kaset testte hiç hataya rastlamadım. Trendyoldan 20 ovülasyon, 6 gebelik testi uyguna geliyor. Kaset testte Ekonomik

Çok özür dilerim ama ilişki aralıgınız ne kadardı ben 2 aydır denıyorm hergun ılıskı olarak tutmuyor

Bebek kararı almadan bir kadın doğuma muayene olmuşmuydunuz ben kan sayımı ve genel muayene olmuştum bana doktor folikasit ve D vitamini vermişti bir ay öncesinden kullanmaya başladım
Evet bende kullanıorm

X