Ovulasyon ve cinsiyet

Ayşe hanım maşallah Allah hayırlı uzun ömürler versin. Testi nasıl kullandınız? Yazılarda okuyorum herkes farklı birşey söylüyor 2. ci kırmızı çizgi koyu çıkınca mı gebelik düşünüyoruz ve o günümü değerlendiriyoruz yoksa koyu çizgiyi gördüğümüzde ertesi günümü Değerlendiriyoruz 🌼

Ayşe hanım maşallah Allah hayırlı uzun ömürler versin. Testi nasıl kullandınız? Yazılarda okuyorum herkes farklı birşey söylüyor 2. ci kırmızı çizgi koyu çıkınca mı gebelik düşünüyoruz ve o günümü değerlendiriyoruz yoksa koyu çizgiyi gördüğümüzde ertesi günümü Değerlendiriyoruz 🌼
Amin inşallah bn test koyulasrkn hafif czgi varken ve ultra pikken denemeyin fakat syle bir durum var benim pikten kısa süre sonra yum olduğu için oğlum oldu fakat pikken deneyip kızı olanlarda var nsip önce fakat bnci bı kaç ay takip yapıp pikleriniz ne kadar sürüyor bilmelisiniz pik kısa sruyosa pikken fakat uzun sürüyorsa test acilimce denemek bna mantıklı gliyor

Amin inşallah bn test koyulasrkn hafif czgi varken ve ultra pikken denemeyin fakat syle bir durum var benim pikten kısa süre sonra yum olduğu için oğlum oldu fakat pikken deneyip kızı olanlarda var nsip önce fakat bnci bı kaç ay takip yapıp pikleriniz ne kadar sürüyor bilmelisiniz pik kısa sruyosa pikken fakat uzun sürüyorsa test acilimce denemek bna mantıklı gliyor
Bu yazdığınızı deneyeceğim ayse hanim inşallah gönlümüzden geceni verir Rabbım

Kızlar ovulasyon testinde bugun pozitifi gördüm size sorum şu ovulasyondan bir gün önce ilişki olursa bebek kız ovulasyon günü olursa bebek erkek diyolar bu sitede çok okudum bunun gerceklik payı varmıdır? Yada ovulasyon takibi yapıp bir gün önce hamile kalanlar varmı? Lütfen hep birlikte değerlendirelim
Iyi geceler canim ben yeniyim simdi senin yorumu görünce yazmak istedim.benim 3 kızım var 3u de sık iliski ve yumurta falan herseyden bihaberken oldu yani ben o zamanlar bu kadar ayrinti bilmiyordum ama dr ne zaman gitsem gec döllenme dedi 3unde de yani ben kızlarım olsun diye cabalamisim

Bİ KAÇ AY OLMUŞ YAZALI ŞUAN HAMİLEMİSİNİZ MERAK ETTİM
EĞER HAMİLEYSENİZ CİNSİYETİ NEDİR ACABA
Evet canım hamileyim daha 1aylik ben pikte ve ertesi gun deneme yaptım bilmiyorum bakalim iki aya belli olur cinsiyeti .silinmede yapmıştım tutmamisti o yüzden pikte denedik

Mrb cinsiyet belli oldumu neler yaptınız

Normalde böyle olana erkek mi diyorlardı demekki pek te ilgisi yokmuş hayırlı evlat olsun inşallah 😊
Normalde bu kız bebek için ve bende tuttu. Pikler çatlamaya başladığında deneme olmalı erkek bebek için, yinede Rabbim hayırlı evlat nasip etsin biz iyisini bilemeyiz

Normalde bu kız bebek için ve bende tuttu. Pikler çatlamaya başladığında deneme olmalı erkek bebek için, yinede Rabbim hayırlı evlat nasip etsin biz iyisini bilemeyiz
Amin bende hayırlısı ile erkek istiyurm tabiki önce hayırlısı kızım var kız da olsa çok mutlu olurum. Şimdi ben test yapacağım test çift çizgide koyu kırmızı olduğu gün ve ertesi gün mi değerlendirme yapacağım cevabınz benim için önemli sağlıklı doğumlar

Kızlar ovulasyon testinde bugun pozitifi gördüm size sorum şu ovulasyondan bir gün önce ilişki olursa bebek kız ovulasyon günü olursa bebek erkek diyolar bu sitede çok okudum bunun gerceklik payı varmıdır? Yada ovulasyon takibi yapıp bir gün önce hamile kalanlar varmı? Lütfen hep birlikte değerlendirelim
Onu bilmiyorum ama gün aşırı birliktelik kız çocuğu olur bende denedim oldu

X