Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Hanımlar benimde merak ettiğin bir durum var iki gündür testim pik seviyesinde çatlayınca mutlaka akıntı olur mu

Merhaba kizlar , ben 10. gün pik görmüstüm bugün 24. günüm adet olmam lazim dimi bugün benim ? Suana kadar gelen giden yok test yaptim ovulasyon silik cizgi negatif olsa cikardi dimi ?

Merhabalar herkese. Yeni konu açmak yerine buraya sormak daha iyi olur diye düşündüm. Bu ay ilk defa ovulasyon testi ile yumurtlama takibi yaptım. 21 Temmuz'da piki gördüm. Pik olduğuna eminim çünkü saniyesinde t cizgisi c den önce belirdi ve kopkoyu idi c den. Sonrasında ben aynı saatlerde yapmaya devam ettim 4 gündür ikinci çizgi de hatırı sayılır derecede koyu çıkıyor. Adet düzensizliğim yok. Neden olabilir bir fikri olan varsa yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler 15956971358241144363044254807911.jpg

Merhabalar herkese. Yeni konu açmak yerine buraya sormak daha iyi olur diye düşündüm. Bu ay ilk defa ovulasyon testi ile yumurtlama takibi yaptım. 21 Temmuz'da piki gördüm. Pik olduğuna eminim çünkü saniyesinde t cizgisi c den önce belirdi ve kopkoyu idi c den. Sonrasında ben aynı saatlerde yapmaya devam ettim 4 gündür ikinci çizgi de hatırı sayılır derecede koyu çıkıyor. Adet düzensizliğim yok. Neden olabilir bir fikri olan varsa yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürlerEki Görüntüle 2667656
canım bende suan aynı şeyi yaşıyorum

Slm kızlar ovulasyon yaptim Dün pik yakaladım gecede yaptığımda çift çizgiydi sabah sivilleşmeye başlamıştı yumurtam çatlamış mi sizce birde klomen kullandim polikistik överim ama 3.4aydir regl düzenli geliyor soğan kürü yapmiştim ara ara sizde yumurtlamismiyim bugün ben

Merhabalar herkese. Yeni konu açmak yerine buraya sormak daha iyi olur diye düşündüm. Bu ay ilk defa ovulasyon testi ile yumurtlama takibi yaptım. 21 Temmuz'da piki gördüm. Pik olduğuna eminim çünkü saniyesinde t cizgisi c den önce belirdi ve kopkoyu idi c den. Sonrasında ben aynı saatlerde yapmaya devam ettim 4 gündür ikinci çizgi de hatırı sayılır derecede koyu çıkıyor. Adet düzensizliğim yok. Neden olabilir bir fikri olan varsa yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekk benimde noürlerEki Görüntüle 2667656
Yaaa normalde benim de yumurtlama günüm bende test yapiyorum ama bir türlü cizgi cikmiyor bexdn yaaa

Bundan önceden adetim 7 günü 9 bugun iluski oldu 9 .bugun de olucak iluski acaba erken mi daha anlamadim yoksa trt mi bozuk bilemedim

Hmm anladim tskler bugun yapti.m ikinci cizgi belirginleşti ikinci cizgi tam köyü oluncami iliskiye girmek lazım
T çizgisi c den koyu olunca ya da ikisi de aynı koyulukta olunca yumurtlama olmuş oluyor canım. Bu durumu gördükten sonra siliklesmeye başlayacak bu da yumurtanin catladigini gösteriyor. En koyu olduğu günden itibaren 3 gün çok önemli 😊 gönlüne göre olsun her şey insallah

Merhaba kızlar. Adet bitiminin ertesi günü olan 8. Gün teste başladım.Bugün ikisini de aynı koyulukta gördüm. İlk defa yapıyorum bu testi şuanda yumurtlamış oluyormuyum? Yoksa T çizgisini daha da koyu mu görmem gerek?

Eklentiler

• 4EEE9F1A-326D-447B-A2FF-D9DF34D46951.jpeg
    4EEE9F1A-326D-447B-A2FF-D9DF34D46951.jpeg
    109,1 KB · Görüntüleme: 237
X