Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Kızlar merhaba yardımcı olabilir misiniz bana Ben daha öncesinde 4ay klomen femera çatlatma iğnesi tedavisi gördüm ama gebelik elde edemedim. 2ay oldu klomeni falan bırakalı. Geçen ay klomen yüzünden 33mm kist oluştu. Doktor kendiliğinden gider bu kist dedi. O adetim gerçekten simsiyah oldu acaba patladı mo dedim hatta kendi kendime. Adet uzunluğumda 30-32günde birdi. Genellikle 16.günlerde yumurtlardım. Adetimin 8.günü(13 ağustos) doktora gittim kist patladımı noldu diye doktor dediki o kist patlamış şuan yeni yumurtan 23mm çatlamak üzere yumurtan var şuan 5gün ilişki öneriyorım dedi. Bide oksapar yazdı bana. Neyse Bizde birlikte olduk. Acaba sizce 13ağustosta mı çatladı sonraki günlerde mi ben yumurtlama olarak hangisini baz almalıyım. Sizce testi ne zaman yapayım

Kızlar merhaba yardımcı olabilir misiniz bana Ben daha öncesinde 4ay klomen femera çatlatma iğnesi tedavisi gördüm ama gebelik elde edemedim. 2ay oldu klomeni falan bırakalı. Geçen ay klomen yüzünden 33mm kist oluştu. Doktor kendiliğinden gider bu kist dedi. O adetim gerçekten simsiyah oldu acaba patladı mo dedim hatta kendi kendime. Adet uzunluğumda 30-32günde birdi. Genellikle 16.günlerde yumurtlardım. Adetimin 8.günü(13 ağustos) doktora gittim kist patladımı noldu diye doktor dediki o kist patlamış şuan yeni yumurtan 23mm çatlamak üzere yumurtan var şuan 5gün ilişki öneriyorım dedi. Bide oksapar yazdı bana. Neyse Bizde birlikte olduk. Acaba sizce 13ağustosta mı çatladı sonraki günlerde mi ben yumurtlama olarak hangisini baz almalıyım. Sizce testi ne zaman yapayım
Bence sonraki günlerde de olabilir. Beklemek zor ama kesin emin olmak için adet günü beklemek en güzeli test için🌸

Canım tsk ederim benim iliski biraz sıkıntılı iki gün üst üste iliskiye girdiğimde oluyor bazende 3 yada 4 gün giremediğim oluyor ne yapmam lazım eşimi bacaklarınız itiyorum bu seferde Nasil bir yol izlemem gerek anlamadim gitti

Kızlar laboquick testleri kullanıp da benim gibi hiç T si koyulaşmayan var mı? Sıvı alımına da dikkat ettim ama laboquick markasında bir türlü T nin koyulaşmasını yakalayamıyorum. Böyle benim gibi laboquick de yakalayamayan ama başka bir markada yakalayan oldu mu aranızda

Arkadaslar testime bakıp yorumlar mjsnz bugün de degerlendireym mi sperm kalitesi acısından endişeleniyorum sadece
IMG_20200906_155044.jpg

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak benim yum ekim 2 sinde uygulamada öyle diyordu ben yum sonra ilişki oldu öncesi korunmalı ilişki oldu yani 3 ve 4 ekim ilişki oldu hamilelik olurmu bat 15 ekim

IMG_20201020_151041.jpg

Merhaba arkadaslar ekleyebildim mi bilmiyorum ovulasyon testlerimi ama kafam karıştı, dün yani 16. Test epey koyuydu ama kesinlikle pik degildi, bugün pik bekliyordum ama cok silik çıktı. Ne diyosunuz dün pik mi sizce?
Yorumlarsaniz sevinirim

Eki Görüntüle 2707869

Merhaba arkadaslar ekleyebildim mi bilmiyorum ovulasyon testlerimi ama kafam karıştı, dün yani 16. Test epey koyuydu ama kesinlikle pik degildi, bugün pik bekliyordum ama cok silik çıktı. Ne diyosunuz dün pik mi sizce?
Yorumlarsaniz sevinirim
Dünki testin pik görünüyor bugünkine göre değerlendirirsek silinmiş çünki ama testlerin beklemiş yada idrarımı fazla kaçırdınki bozuk gibi bugünki normal ama ,bi test daha yap bakalım tutup.

Dünki testin pik görünüyor bugünkine göre değerlendirirsek silinmiş çünki ama testlerin beklemiş yada idrarımı fazla kaçırdınki bozuk gibi bugünki normal ama ,bi test daha yap bakalım tutup.
İdrarı 3 damla damlatiyorum ama bekleyince böyle oluyor, b vitamini kullandığım icin idrarin rengi değişiyor malesef. Dünkü tam pik gibi gelmiyodu bana bugün bekliyodum, silik çıkınca cok bozuldum. Bi tane daha yapiyim bakalım cok teşekkür ederim

T çizgisi c den koyu olunca ya da ikisi de aynı koyulukta olunca yumurtlama olmuş oluyor canım. Bu durumu gördükten sonra siliklesmeye başlayacak bu da yumurtanin catladigini gösteriyor. En koyu olduğu günden itibaren 3 gün çok önemli 😊 gönlüne göre olsun her şey insallah
Benim dün 11. Günümdü ovulasyon testimde ikisi de koyu çıktı gündüz, 8 saat sonra tekrar yaptım hala aynıydı, ertesi gün gündüz yaptım hala ikisi de koyu, çatlama için kaç gün beklemek gerekiyor? İlk koyu gördüğümüzden birazcık silik olması yeterli mi, yoksa iyice belirgin şekilde silik mi olması lazım çatlama diyebilmek için?

Benim dün 11. Günümdü ovulasyon testimde ikisi de koyu çıktı gündüz, 8 saat sonra tekrar yaptım hala aynıydı, ertesi gün gündüz yaptım hala ikisi de koyu, çatlama için kaç gün beklemek gerekiyor? İlk koyu gördüğümüzden birazcık silik olması yeterli mi, yoksa iyice belirgin şekilde silik mi olması lazım çatlama diyebilmek için?
Demek ki yum zamanı uzun sizin. T çizgisi silik çıkması lazım çatlama oldu demek için

Demek ki yum zamanı uzun sizin. T çizgisi silik çıkması lazım çatlama oldu demek için
Biraz önce tekrar yaptım t çizgisi c ye göre daha silik ama belirsiz bi görüntüsü yok yani hala belirgin ama c den daha az belirgin, acaba hala yumurtlama devam ediyor mudur yoksa çatlama mı oldu? Bugünü değerlendirsem mi yarını mı beklesem iyice silikleşmesi için?

X