Ovulasyon

cicek456

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2024
69
17
Yorumlar mısınız? Pik oldu ovulasyon kaç saat içinde çatlar acaba? Bu yumurtanın iyice olgunlaştiginin göstergesi değil mi?

Şu strip testleri hiç anlamıyorum neresi kontrol çizgisi neresi test çizgisi yav. Max'ın oradaki test çizgisiyse evet pik oldu 24-48 saat içerisinde çatlar genelde

Şu strip testleri hiç anlamıyorum neresi kontrol çizgisi neresi test çizgisi yav. Max'ın oradaki test çizgisiyse evet pik oldu 24-48 saat içerisinde çatlar genelde
Evet Max in hemen yanındaki gösteriyor lh hormonunu bende tereddüt ettim şimdi ama dediğim gibi ya zaten pik değildi pik olmus

Ben piki gördüğüm zaman 2 gün içinde çaglamam oluyordu . Genelde 1 gün sürüyor pcos değilsen

Evet Max in hemen yanındaki gösteriyor lh hormonunu bende tereddüt ettim şimdi ama dediğim gibi ya zaten pik değildi pik olmus
Alt alta olunca anlaşılıyor da böyle tek başına sinirimi bozuyor evet olmuş pik, çatlaması için havuç tüketebilirsiniz birkaç gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…