Gebeliğe Hazırlık Ovulasyondan kaç gün sonra gebelik çıkar?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün yaptım ama hiç pik veya pike yakın değildi bakalım:) ekstra belirtiniz varmıydı? Benim yumurtlamadN beri devam eden göğüs ağrım var bi de ara sıra kasık ağrısı ve ara sıra gelen akıntı
Vallahi hic belirtiye inanan biri olmadim.ufacik sey neyapacak derdim cunku oglumdada yasamamistim yumurtlamadan 2 3 gun sonra oyle bir göğüs acısı ve ateş basmaları yaşadım anlatamam arkasindanda kasık agrilari oldu esime dedimki bu belirti boyle biseyse ben kesin hamileyim 🙈 1 hafta icinde kasik agrilari ve ates basmalari gecti gogus acisi hala devam ediyor

Vallahi hic belirtiye inanan biri olmadim.ufacik sey neyapacak derdim cunku oglumdada yasamamistim yumurtlamadan 2 3 gun sonra oyle bir göğüs acısı ve ateş basmaları yaşadım anlatamam arkasindanda kasık agrilari oldu esime dedimki bu belirti boyle biseyse ben kesin hamileyim 🙈 1 hafta icinde kasik agrilari ve ates basmalari gecti gogus acisi hala devam ediyor
Benim artarak devam ediyor göğüs ağrısı geceler üşüyorum gündüz normalim inşallah tutmuştur bu sefer 🥰

Herkeste bir olmaz tabi ben bide sabah idrariylada yapmamistim ama cikmisti yine de 6 gün kala geç döllenme vs de olabilir ama ovülasyon testleri gercekten gebelik testinden bile önce sonuc veriyor emin oldum mesela bugun 4 gün var benim adetime ovulasyon testi pik yapti varsa elinizde bide onu deneyin
Merhaba adetime 7 gün var ovulasyon testi yaptım bu şekilde çıktı
1. Sıradaki sabah
2. Sıradaki 1.5 saat sonea yapıldı.

Yorumlarda bu tarz şeyler çok gördüm gebelik mi var acaba .

Eklentiler

• 6E383350-A57A-4C79-B7E0-61F01AD09B61.jpeg
    6E383350-A57A-4C79-B7E0-61F01AD09B61.jpeg
    97,9 KB · Görüntüleme: 258
X