oyun grubu

Aysegullls

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2017
247
152
bebeğim 1 ay sonra 7 aylık olucak ve oyun grubuna başlamak için en uygun zaman.sabahları 1 saat katılabileceği trabzon merkez pelitli arasında oyun grubu arıyorum.yaklaşık yaşlarda bebeklerle sosyal hayatını desteklemek adına katılma imkanı olan var mı ya da mevcut bir oyun grubu?

Merhaba bende böyle bir etkinlik yapabileceğim birşey arıyordum. Kızım 2 yaşında ve ben katilabilirim

Merhaba bende böyle bir etkinlik yapabileceğim birşey arıyordum. Kızım 2 yaşında ve ben katilabilirim
merhaba bebeğim 8.5 aylık şuanda.oturduğunuz yer trabzon pelitli mi?yaş olarak büyük yapı olarak küçükse yine sorun olmaz ama tereddütlüyüm

Sizi çok iyi anlıyorum. Güven konusunu aşamayan bir insan olarak bende sizden farklı değilim. Denemekte fayda var die düşündüm. Doğruluğu tartışılır. Şuan boztepe de oturuyorum. Kızım uyumludur ve sakin arkadaş canlısıdır. Evde ona yeterli aktiviteler yapsam da farklı insanlar görmek istiyor. Bunun için arkadas gerekli. Siz bilirsiniz tabi

Sizi çok iyi anlıyorum. Güven konusunu aşamayan bir insan olarak bende sizden farklı değilim. Denemekte fayda var die düşündüm. Doğruluğu tartışılır. Şuan boztepe de oturuyorum. Kızım uyumludur ve sakin arkadaş canlısıdır. Evde ona yeterli aktiviteler yapsam da farklı insanlar görmek istiyor. Bunun için arkadas gerekli. Siz bilirsiniz tabi
olabilir o zaman,profilimden mail adresime ulaşabilirsiniz ya da msj atarsanız ordan detaylı konuşabiliriz

X