öz anne babam

Keske az kitap okusaniz.
siz benim bilgimi bilseniz dicemde neyse basit konuşmalarla kendimi geremem boş konulara vaktim yok okumayan okumasin kardeşim illla yorum yap diyen olmadi bak yin enoktalama işareti yok napalim çlelim gereksiz boş insanlar takilir konu başliği bir derdim var dimi siz burda niye varsiniz şuan noktalama işaretleri için mi o zaman ilk okula canlar

Hamilelikten bunlar canım. Sen anne olduğun için artık kendi anneni daha sık hatırlıyorsun.bebek için endişelerinle birleşince anne şefkati arıyorsun falan. Ama o şefkat senin ananda yok. Ablan, abin ve en önemlisi sana zamanında annelik yapmış halan var. Babanı ve anneni salla. Geçek ailene halama ve kardeşlerine sarıl. Bir daha ada anneni babanı arama.

Yazdıklarını da biraz düzeltiesen iyi olur. Çok anlasilmiyor
normal 3 6 görmüşmediğimiz oluyor durabiliyorum kaararlarimi iyi veren biriyim yoksa benim diğer kardeşlerimde bunlari yaşiyor ama kendilerini savunamiyor mesela. ben öyle değilim.ama aile işte yine bi anlik bişeydi hamileiliğin mutluluğuyla aradim böyle oldu artik en azindan annemle görüşmeyi düşünmüyorum teşekkürler.

kimse ergen ergen triplerle olmsin konumda bak orada en son ne yaziyor okuyandan Allah razi olsun baksin gerisi işine okuyup destekçi yorum yapandan Allah razi olsun.

Üzülme. Eşini çocuğunı düşün. Annenle babanlada konuşma görüşme.elalem ne dermiş diye umursama tıka kulağını. Bak bende annesiz babasızım..hamileyken çok zor oluyor üzülüyorsun bende öyleyim. Ama yaptıklarını hatırla. Sen kendini soğut onlardan. Böyle yaparak kendi psikolojinide, eşinide bebeğinide üzersin. Sen kendin dimdik ayakta durman için onlardan uzak durman gerek.kendini düşünmelisin. Akıl sağlığını korumakla yükümlüsün. Çocuğuna psikolojisi bozuk bir anne vermek istemiyorsan.üstelik sen kendini soğutmassan lohusalık ve hamilelik kabusa döner. Allah korusun depresyona girersin. Sen iyi bir evlatsın ve senelerce katlanmışsın zaten. Evlatlık görevinide yapmışsın. Milletin anan babandır. Onların psikolojisi bozuk idare et laflarınada bakma. Onların bozuk diye senin hayatını zehir etmeye hakkı yok. Ne yani ben delircem çocuğummu çekicek. Madem öyle ne doğuruyor.
annenin Millete ağlamasına bakma timsah göz yaşı onlar. Benimkide aynılarını yaptı. Hem eşinle aranı açar. Hem hayatını zehir edersin.
Belki annem baban olmadan nasıl büyütüceğim çocuğu diye düşünebilirsin, hatta aklına daha ne sorular ne korkular geliyordur. Ama psikolojisi bozuk insanlar bakacağına sen bak evladına.
Ve unutma herkes ana baba olamaz. Analık vasfı herkestte iyi durmaz. Doğurmakla ana baba olunmaz. İnşallh sen çok iyi çok güzel ve asla bebeğine popasına dahi vurmayacak bir anne olacaksın. Bununda tek yolu onlardan uzaklaşmak ve çevreye kulak tıkamak. Allah yardımcın olsun inşallah. Sağlıkla çocuğunu kucağına almanı dilerim.
canim çok iyyisin gerçekten yaşamişsin bu sikintilari belli Allah sabir versin sanada özelden mesaj tacağim içim sana çok isindi

siz benim bilgimi bilseniz dicemde neyse basit konuşmalarla kendimi geremem boş konulara vaktim yok okumayan okumasin kardeşim illla yorum yap diyen olmadi bak yin enoktalama işareti yok napalim çlelim gereksiz boş insanlar takilir konu başliği bir derdim var dimi siz burda niye varsiniz şuan noktalama işaretleri için mi o zaman ilk okula canlar

Ne kadar bilgin oldugu degil, bilgini ne kadar yansittiginla ilgilenir insanlar. Ilkokula gitmeye de gerek yok, duzgun bir turkceyle yazmak forum kuralidir :KK66:

Ha biz burada niye variz, neden olduguyla ilgili bir cok sebep var ama karman corman yazi okuyup da goz zevkimizi bozmak icin degil.

Konuna illa ki yorum istiyorsan yapayim

"VAH VAH, TUH TUH"...

eşine sarıl- aglama- annenlere de kulagını tıka. sen yapacaghını yapmışsınç kimseye yaranmaya kalkma. anneninde ciddi mana da psikolojik sorunlar var. annenin dedikleri için artık bir daha üzülme. hasta gözüyle bak he he de gec.
halan ile konuş. çünkü halan cok iyi biriymiş.
iyi yorum yapmişisn teşekkürlerde tabikide yaranmaya kalkmiyorum. sende öyle demek istememişindir sanirim.hehe :) bend ebutun gece bunu düşündüm öyle yapicam

Ne kadar bilgin oldugu degil, bilgini ne kadar yansittiginla ilgilenir insanlar. Ilkokula gitmeye de gerek yok, duzgun bir turkceyle yazmak forum kuralidir :KK66:

Ha biz burada niye variz, neden olduguyla ilgili bir cok sebep var ama karman corman yazi okuyup da goz zevkimizi bozmak icin degil.

Konuna illa ki yorum istiyorsan yapayim

"VAH VAH, TUH TUH"...
o zamn sanada haha yürü

bu arada eişim becerikli biridir şuan durumumuz iyi çok şükür.bebek için soranlar olmuş.evliliğimde tamamen ,aşk ile.maşallah olgun insnalariz 9 ay sonra evlendik acele olduğunu düşünmüyorum.siz okul için dediğseniz eğer zaten ilk senemizde ikimizde hem okul hem parttime işler yapiyorduk.bizim dengemiz yazin 2 .sinifta memeleket değiştircektik bunun için çalişcaktik.eşimin ailesi yazin yeni gelin muhabbetine.memeleketlerine götürdler. 3ayim viirk cirik oldu. agustosun sonunda küstük yardim etmediler edeceklerdi kesinle ciddilerdi.sonra biz onlarda kalioduk ankaradalar. evi bi kaç ayliiğin akontrat vermedikleri için kapattk baska eve çikmadik.sonra küslük olunca apar topar evlerinden çiktik bi bavulla ordan sonra kendimiz kurduk evi borca girdik yoksa onlar hiç karişmasaydi bizim planlarimiz vardi maddi konuda. sonra okulu biraktik çok şükür ocak şubat iyi maddi durumuz planli bir gebelik yani sağolun düşündüğünüz yazdiğiniz için

X