Özel bölge kararmaları için bella pinky yaptıranlar

leykab

Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2019
25
45
37
Merhabalar koltuk altı ve genital bölge kararmaları için bella pinky diye bir uygulama duydum yaptırmak istiyorum emin değilim yan etkileri var mıdır yada gerçekten etkili midir? Yaptıranlar varsa bilgilendirirlerse çok sevinirim

Merhabalar koltuk altı ve genital bölge kararmaları için bella pinky diye bir uygulama duydum yaptırmak istiyorum emin değilim yan etkileri var mıdır yada gerçekten etkili midir? Yaptıranlar varsa bilgilendirirlerse çok sevinirim
Ben 3 seans yaptirdim. Cok boyle pespembe birsey bekleme. Fakat acilma ve olu deriler soyuluyor.

Ben 3 seans yaptirdim. Cok boyle pespembe birsey bekleme. Fakat acilma ve olu deriler soyuluyor.
merhaba cevabinizi simdi goruyorum tesekkur ederim. ben yaptirdim 2 aydan fazla oldu ama hic memnun kalmadim. cok buyuk bir faydasi olmadi ustelik 1800 tl odedim.Olurda yaptirmak isteyen olursa tavsiye etmiyorum

merhaba cevabinizi simdi goruyorum tesekkur ederim. ben yaptirdim 2 aydan fazla oldu ama hic memnun kalmadim. cok buyuk bir faydasi olmadi ustelik 1800 tl odedim.Olurda yaptirmak isteyen olursa tavsiye etmiyorum
Cnm merhaba senin yorumunu okuyunca tamda yaptırmaktan vazgeçtim gerçekten hic bir ise yaramadı mi

resimlerde de Oyoe bi yayınlıyorlar ki yüzde 70 acilmiş gbi gösteriyorlar

resimlerde de Oyoe bi yayınlıyorlar ki yüzde 70 acilmiş gbi gösteriyorlar
Evet bende ona inanıp gittim yaptırdığım yerde memnun kalanlarda oldugunu soylemislerdi oyuzden buraya yazıp merak etmistim memnun kalan varmi diye ama cokta uygulanan bir yöntem degil sanırım cevap veren olmadi fazla.Öyle merdiven alti bir yer de degildi yaptırdığım yer acibadem de bir guzellik merkeziydi ama bende hic bir degisiklik olmadi

X