Özel okul fiyatları

tabi artik özele de alışmışlar bundan sonra devlet zor olur. devlet + okul saatleri harici bakıcı ayarlasaydınız bence daha uyguna gelirdi
Burada bakıcı fiyatları çok pahalı ve bakıcı ile kötü bir deneyimimiz var oyüzden eve başka bir kadın asla giremez
çocuklarım da özele alışkın değiller ikiside ilk kez bu sene özel okula gittiler
Ben devlet okuluna göndersem yine giderler ama asla servis kullanmalarını istemiyorum eve de bakıcı kesinlikle almam ve biz tercihimizi özel okuldan yana kullandık bu sebeplerle
Sorumuz özele devam etsinler mi değil sorum artış normal mi
Şuan ödeme sıkıntımız da yok ama ben bu kadar artışın normal olup olmadığını öğrenmek istiyorum

sonuçta başka okullarda daha düşükse mukayese yapamazsınız ki.
yada diger okullarda daha yüksekse bu sizi rahatlatacak mi?
en güzeli okulla görüşüp orta yol bulmak

sonuçta başka okullarda daha düşükse mukayese yapamazsınız ki.
yada diger okullarda daha yüksekse bu sizi rahatlatacak mi?
en güzeli okulla görüşüp orta yol bulmak
Özel okullarda ortalama artış miktarını bilmek beni rahatlatacaktı
Fiyat değil zaten öğrenmek istediğim sadece ne kadar zam istediler onu bilmek istiyordum
En azından elimde bir done oldu küçüğün sınıfından birine 14 zam yapılması elimi kuvvetlendirdi

cogu ozel okul boyle bızde ıkı cocugumu gonderıyoruz 30 bınden 47.5 cıktı yanı tamam hersey zamda barı egıtımde kolaylık saglansın yaaa

Devlet okuluna öğretmenim. İlkokul/ortaokulda özel okula verilecek parayla gerekirse özel hoca tutulması taraftarıyım.
Özele göndermek için en mantıklı dönem ortaokul civarı bence. Lise veya üniversitede gerek yok zaten çocuk kendi başarısıyla bir yerlere gelir. Ama ortaokul döneminde devlet okulları hem öğrenciler arası seviye farkından hem de çocukların daha çok ilgiye ihtiyacı olduğu bir dönem olduğu için sıkıntılı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…