Anti-Aging Ozon tedavisi ile ilgili bilmediklerimiz ve deneyimleriniz

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma
aylin hanım çok teşekkürler
seans ücreti kana verilen uygulama ve sauna icin ne kadar acaba?
bir de saunanın faydası ne? onu tam anlayamadım
coskun beyin videosu var youtube da..

Imm çok geç cevap yazdım kusura bakma.Ücretleri daha önceki sayfalarda yazmıştım ama tekrar yazayım ama ben yarım bıraktım tedaviyi.Yurtdışına çıktım malum.Seans olarak 12 seans ve 14 seans arasında değişiyor ama en az 12 seans dedi.Ki ben 4 seans yaptırabildim.Ama onda bile güzeldi sanki hani nasıl söylesem yumuşacık oldu tenim sanki.Zaten hemen çıktığında ışıl ışıl cildin böyle tazelik geliyor fark ediyosun ama 1 gün sonra biraz geçiyor.Çok içimde kaldı ya en azından 12 seans yaptırsaydım.Ama yurtdışına gidip geliyorum ya hep bir tedaviye başladığımda karmakarışık oluyo bir türlü senasların sonunu getiremiyorum.Seans ücreti 1 seansın 75 tl.Sauna ile birlikte alırsan düz heasp 100 tl yapıyo.Ki bak ben sana şunu söyleyeyim ben başka şehirde bir güzellik merkezine gittim sadece sauna 100 tl dedi yuhhh yani.Burda yaptırırım daha hesaplı.Birde mekan olarakta çok hoş ya bak gidince görürsün çok rahat hatta evinde gibi hissetceksin.Zaten sekreter hanım eşi oluyo doktorun.Sauna hiç yaptıramadım yaz mevsimi ya dayanamazsın dedi.Çünkü bunaltıcı oluyo ya.Kanın orda temizlenirken sen bişeyler yiyosun içiyosun sohbet havasında geçiyo yani hiç canın sıkılmıyo.

Delila sauna şöyle söyleyeyim hani toksin atmak için daha önce saunaya gittin mi bilmiyorum ama gittiysen bilirsin cildindeki etkiyi.Ben her ay giderim saunaya ama heryerde oksijen terapili yok ne yazık.Cildim çok daha temiz,canlı,tazelik oluyo hertarafında girenler bilirler etkisini.Ayrıca kilo problemin varsa onlar için de toparlayıcı olur.Bence sauna harika bişey onsuz vücudumda bir temizlik düşünemiyorum.

ankarada ucuz ozon terapi yapan yer var mı kızlar bilen varsa yardım pls

Arkadaşım rahatsızlandı ve doktor ona ozon tedavisini önerdi. Arkadaşım çok memnun kaldı tedaviden. Ben de ozon tedavisi olmak isterim ama biraz pahalı..

arkadaşlar ben bugün ankara tunalı hilmide bi güzellik salonunda ozon saunaya girdim ardından da aromatik yağlar ve lut gölü tuzu ile masaj yaptılar çok memnun kaldım. düşünen olursa özelden adresi verebilirim. ayrıca şehir fırsatları kaçan balık büyük olur tarzı siteleri takip edin oralarda çok uygun fiyatlara bulabiliyorsunuz bazen

merhabalar ankarada her turlu ozon işlemini uygulayabilecek bir yer biliyorum ilgilenen arkadas olursa yardımcı olabilirim. bu arada hepatitten bel fıtığına detokstan estetiğe kadar bir cok alanda uygulama yapılabiliyor. Güzel ve kanıtlanmıs sonucları da var. ilgilenen olursa lutfen bana mesaj atsın :)

ozon terapisi oldum. Açıkcası hemen bi sonuç görmedim. Saçlarım dökülüyor diye başlamıştım. Bütün bir kış vücut direncim hiç düşmedi ve hastalanmadım. Tek yararı bu oldu

Günaydınnnn ben ozon tedavisi yaptırmak istiyorum ama benim göz tansiyonu problemim var tansiyonu etkilermi bilgisi olan varmı? aslında ozon tedavisinin göz için yararlarında göz sinirlerini beslediği iyleşme olduğu yazıyordu benim ihtiyacım olanda bu

ben diz kireçlenmesi için ozon tedavisi gördüm.5 ay önce. sonra gözüm şişti. daralma falan. sonra göz doktorum dahileye ye yönlendirdi ordan endokrine yönlendrildim...meğerse bende hipertiroid problemi varmış. ayrıca hipofizde adenom tesbit edildi.ozonun içinde de iyot olabilir bu da yükseltmiş olabilir değerlerini dedi..bu haftada hipofiz ameliyatı olacağım(
yani iyice araştırn.bir tarafı iyi ederken bir başka sağlık problemi çıkmasın...

Merhabalar ozon tedavisi hipertroidi hastalarınsa uygulanmaz zaten kontreendıkedır bunu sıze sormalıydı uygulayan hekım.
ancak hasımato gii troid bezinin az calıstıgı durumlarda gayet guzel sonucları alınmakta.
göz tansıyonunda herhangı bır sakıncası yok bu arada..

maalesef bana seans yapılmaya başlamadan hiç bişey sorulmadı. gerçi bende hipertiroid olduğumu bilmiyordum..ama tabii doktorun işleme başlamadan rahatsızlık varmı diye tahlil falan yaptırması gerekti . billmiyorum işte belki bu şekilde hipofiz adenomum olduğu ortaya çıktı.ayrıca hipertiroid olduğumda .

eşim dün 2. seansını gördü şimdilik bi sorunu yok aynı zamanda ozon saunaya giriyo
buarada ozon tedavisi herkeste aynı etkiyi göstermezmiş birinin egzaması geçmesi sizinde egzamanızın geçmesi anlamına gelmezmiş herkes,in vücudu farklı olduğu için herkese farklı bir iyileşme sağlar zaten ozon tedavisi görürken amaç tek bi hastalık için değildir tamam siz tek bi hastalık için gidersiniz belki ama diğer organlarınızada faydası olur ozonun eşime faydası olursa banada yaptırıcaz ilerleyen zamanlarda

eşinin ozon tedavi seansları nasıl gidiyor.Özellikle ozon sauna etkisini çok merak ediyorum.Sonuçlarını paylaşırmısın.Sen neden girmiyorsun ki bir bayan olarak yerinde olsam başlardım.Off ya şuaralar anakarada değilim yoksa soluğu alırdım.

Arkadaşlar ozon tedavisi deyince 8 aydır kullandığım bir ürünü burada sizlere tavsiye etmek istedim.Bu bir kolye içerisinde 76 mineral var ayrıca scaler enerji denilen bir enerji içeriyor.ömür boyu hiç bitmiyor 1 sefer alınıyor.ayrıca sitesi var fusionexcelturkey Gelelim ozonla olan bağlantısına.İzmirden bir doktor bu kolye ile ilgili demişki: Hastanelerin ozon tedavi ünitelerinde bir hastaya 3 ay boyunca uygulanan ozon terapinin vücuda verdiği enerjiyi şu kolye 1 gün takmakla veriyor demiş.sitesindeki yüzlerce yorumu okuduğunuzda değerlendirmek isteyeceğinize eminim.

mu3838 şuan okuyorum verdiğin bilgiler doğrultusunda siteyi.Hakketn ilginç geldi bizlerle böyle bir şeyi paylaştığın için çok teşşekürler.Peki sen de etkileri nasıl oldu paylaşırmısın.Bir de sitesini inceledim 2 adet var Premium Quantum Kolye ve sadece Quantum Kolye var sen hangisini kullanıyorsun ay ücret konusunu da anlamadım ben çok karışık fiyatı halkkında da bilgi verirmisin.

selam kızlar,
majör tedaviyi kaç günde bir yaptırmamız lazım ve ne kadar sürüyor?

ben ozonterapi yaptırmayı düşünüyorum. bir hastane aklıma yattı bu uygulamayı yapan. daha uygun fiyatlı yerler var mıdır bilemiyorum çok detaylı bi araştırma yapmadım ama sanırım konuştuğum hastanede başlıcm ben :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…