Saç Kesim Şekilleri pahalı kremlere gerek yook. BEBEK YAĞI yeter.

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
arkadaşlar ben de denemek istiyorum fakat emin olamadım.

benim saçlarım kıvırcık değil dalgalı. saçlarımın sık olduğunu da söyleyemem seyrek. üstelik ince telli.

ama kabarması, tel tel olması yüzünden hiç açık kullanamıyorum.

benim saçıma da uygun mu sizce? :44:

Denemeni tavsiye ederim. Ben hala kullaniyorum.. Olmazsa olmazim oldu.. 2-3 damla parmakuclarina yayip sac uclarina sur. Elinde kalani yukarilara hafifce yay.. Elektriklenmiyo, duzlestirici yapinca da sonuc daha kalici oluyor..

NeS

Denemeni tavsiye ederim. Ben hala kullaniyorum.. Olmazsa olmazim oldu.. 2-3 damla parmakuclarina yayip sac uclarina sur. Elinde kalani yukarilara hafifce yay.. Elektriklenmiyo, duzlestirici yapinca da sonuc daha kalici oluyor..

NeS

ince telli ve seyrek olmasına rağmen tavsiye ediliyorsa bu akşam deniyorum. :)

umarım artık saçlarımı saçma sapan topuzlar yapmak zorunda kalmam. teşekkür ederim...

ince telli ve seyrek olmasına rağmen tavsiye ediliyorsa bu akşam deniyorum. :)

umarım artık saçlarımı saçma sapan topuzlar yapmak zorunda kalmam. teşekkür ederim...

Umarım memnun kalırsın, çok sürersen yağlı ve basık görünür, ilk denemede uçlarına sür, bir kaç denemede ideal miktarı bulursun.
Denersen sonucunu yaz mutlaka..
:KK42:

Umarım memnun kalırsın, çok sürersen yağlı ve basık görünür, ilk denemede uçlarına sür, bir kaç denemede ideal miktarı bulursun.
Denersen sonucunu yaz mutlaka..
:KK42:

yarın muhakkak yazıyorum cevabını. eve gidip denemek için sabırsızlanıyorum. :)

walla herkesin zevki ayrı tabi ama bu bilgiyi bir kaç yakınımla paylaşmıştım, onlar da memnun kaldı ve dewam ediyorlar..
denemekten zarar gelmez bence.. umarım sende memnun kalırsın..

Kokusunu beğendiğin özellikle tavsiye edebilicegin bebek yağı var mi peki canım, gidip alicam marketten

ben yeşil kapaklı dalin gibi bişey kullanıyorum.. aloeveralı galiba..
kokusu çok kalmıyor, çok az suruluyor zaten.. farketmez bence..

denedim ama ne yazık ki hiç iyi bişi çıkmadı ortaya.
saçlarım her şeye rağmen tel tel olmayı başardı.
:KK43:
Uzuldum, demekki sactan saca farkediyor.. En azindan aklinda kalmamis oldu, umarim kisa zamanda kendine uygun bir cozum bulursun..

NeS

Avon Argan yagi, EC1 markali serum bir de Morphose serum kullanip begendiklerim. Banyodan evvel Mecitefendi yagini surup bekletiyorum. Daha sonra nemli sac uclarima serum uyguluyorum, kabarma olmuyor :KK9:

Argan yağını nasıl kullandım banyo sonrasimi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben bunu Avonun eski bir kremini kullanarak yapıyordum. Ayrıca saçlarımda ki kırılmalara da iyi geliyordu. Yarın hemen alınsın! :)

Peki bu yağı çok az sürüceksiniz demissin ya çok azdan kasıt ne benim saclarim uzun kalın telli ve gür olduğu için tam anlamadım ne kadar surmem gerektiğini :)

Peki bu yağı çok az sürüceksiniz demissin ya çok azdan kasıt ne benim saclarim uzun kalın telli ve gür olduğu için tam anlamadım ne kadar surmem gerektiğini :)

Birkac denemeyle en uygun miktari anlayabilirsin, uclara ve sac boyuna yogunlasmaya calis, tepeler yagli gorunmez o zaman.. 5-6 iri damla gibi dusun, Sac cok islakken yag cok rahat dagiliyor, ben hala kullaniyorum. Saclarimin sagligi geri geldi resmen.. :)

NeS

etki etmedi yazmıştım ama bu sefer daha özenli kullandım. dalgalar maşalı gibi oldu saçım yağı emdi ve parlak gözüküyor, fakat yağlı durmuyor.. yıpranmaya karşı da çok iyi bir yöntem olacak bence..

X