Saç Kesim Şekilleri pahalı kremlere gerek yook. BEBEK YAĞI yeter.

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

sharpey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2010
12
2
annemin tavsiyesi üzerine geçen gün gittim bebek yağı aldım. benim saçlarım çok kabarırdı. annemler küçükken yaparlarmış saçları kabarmasın diye. bebek yağı kullandım kabarıklıktan eser kalmadıı. :21: hem miiiss gibi kokuyo hem yumuşacık oluyo hem kabarmıyo hemde muhteşem dalgalar oluyo. :KK16: dışarı çıktığımda herkes soruyo napıyosun saçına diye :) tek yapmanız gereken ıslak saça çooookkk az olmak şartıyla jöle sürer gibi sürmek. bırakın kendi haline kurusunlar görüceksiniz mükemmeeel saçlar elde ediceksiniz. :90:
deneyenlerin yorumlarını bekliyorum. yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. anlamadığınız yerler varsa sorun cevaplıyım. :KK9:

biraz önce banyodan çıktım canım ve çok azcık sürdüm bebek yagı
bıraktım kendi kurusun bakalım kabarıcak mı :)

yağ şaçta sirke bit falan yapmasın?
küçükken annelerimiz falan bizi korkuturdu ya hep "yağlı ellerini saçına sürme bitlenirsin" diye:)))
ama jöle sürülüyorsa yağ da sürülebilir bence
deneyeceğim...

bunu bende denicem bnm saçlarm gür ve çk kabarıyo ilk gn toplamak zornda kalıyorm hep

yağ şaçta sirke bit falan yapmasın?
küçükken annelerimiz falan bizi korkuturdu ya hep "yağlı ellerini saçına sürme bitlenirsin" diye:)))
ama jöle sürülüyorsa yağ da sürülebilir bence
deneyeceğim...

canım zaten diplerine sürmemen lazım o zaman yağlı gözükür falan sadece uçlarına sürünce hiç bişeycik olmuyo :KK24:

bunu bende denicem bnm saçlarm gür ve çk kabarıyo ilk gn toplamak zornda kalıyorm hep

aynen canım benimde öyleydi ilk gün topluyodum ikinci günde toka izi falan kalıyodu açamıyodum. böyle harika oluyo valla hemde misss gibi kokuyo :21:

olur inşallah canım haberdar et bizi :79:

ımm beğendim bu yöntemi işe yaradı :)
avondan şu turuncu bşi vardı çok modaydı bi ara kabaran saça son falan ondan alıp denemiştim ay hi mi bi işe yaramaz o kadar para yerine al bi bebe yagı tamamdır :)

tşk ederim canım :)

ımm beğendim bu yöntemi işe yaradı :)
avondan şu turuncu bşi vardı çok modaydı bi ara kabaran saça son falan ondan alıp denemiştim ay hi mi bi işe yaramaz o kadar para yerine al bi bebe yagı tamamdır :)

tşk ederim canım :)

Canım çook sevindim işe yaramasına :21:

benimde saçım dalgalı ama ben hep fönlüyorm düz saç daha hoşuma gidiyo ama bazen ihtiyaç oluyo tabi fönleyemediğim zaman deniyicam teşekkürleer

Bu bebek yağı bebeklerin vücuduna sürülen mi yoksa saçına mı sürülüyor? :97:

X