Saç Rengi ve Saç Boyama palette nin blond serisini deneyen var mı

brokencorpse

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2008
320
0
adsz.jpg

arkadaşlar sizce bu ürünlerle röfle yapabilir miyim evde yani becerebilir miyim ki
ilk defa yapacağım ama yapmasam mı diyorum :uhm:

En büyük kız resmi varya bende o rengi beğendim
Teyzeme yapıcam gözleride mavi güzel durabilir aslında..
Ama evde nasıl yapabilirim ki?
Yapımı hakkında bir video izlemiştim aslında pek bir zorluğu yok
Ama tonu ayarlamak mesela birde zemin rengini tabiki..

En büyük kız resmi varya bende o rengi beğendim
Teyzeme yapıcam gözleride mavi güzel durabilir aslında..
Ama evde nasıl yapabilirim ki?
Yapımı hakkında bir video izlemiştim aslında pek bir zorluğu yok
Ama tonu ayarlamak mesela birde zemin rengini tabiki..

içinden bir aparat çıkıyormuş tarak gibi ama nasıl yapılır ben de bilmiyorum :sm_confused:

içinden bir aparat çıkıyormuş tarak gibi ama nasıl yapılır ben de bilmiyorum :sm_confused:

Arkadaşıma yapmıştık delikli bone gibi birşey çıkmıştı
Saçları arasından çıkaracaktık zor olmuştu kalınlığı iyi ayarlamak lazım sonuçta..
Benim izlediğim saçı en alttan fön çekere gibi ayırıyoruz katın inceliğini kalınlığını
Kneidimiz ayarlıyoruz sonra crepe tarakları varya onların ucuyla bi alttan bir üstten alarak.Sadece tarağın üstündeki saçları boyuyoruz resim olsa çok basit olduğunu göreceksin.Röflenin kalınlığını,sıklığınıda kendin ayarlıyorsun zaten
Sadece merak ettiğim saçın yanlara ayrılan kısmı varya oraları nasıl ayarlıyoruz??

Son düzenleme:
alıntı yaptığın sitenin adresini verir misin brokencorpse, bulamadım da google dan:KK43:

arkadaşlar ben saç rengimi açmıştım sonra üzerine tarçin bakır yaptım sonra kızıl bi renk yaptım aktılar ve iki gün önce palette nin blond IL1 ini yaptım turuncumsu bi sarı oldu saçlarım omuzlarımda bi kutu daha almıştım acaba bi kaç gün sonra ikin palette blondu yapsam açık sarı bi ton elde edebilirmiyim tüm saçım platin olur mu?

ikinci kutuyu boyasanız bile platin elde edemezsiniz, civciv sarısı olur. şimdi turuncu çok açık olduysa yani sarı gibi bir turuncuysa üstüne küllü sarı tonlarından beğendiğinizi 30 volume lük oksidanla uygulayın. hem rengi açılır hem turunculuğu alır. ama turunculuk açık değilse tekrar palette blondla açın saçınızı, iyice açılsın. bu sefer üstüne çok açık küllü sarı,küllü platin mesela 10.1 gibi renkler sürün,böylece istediğiniz gibi bir platin elde edebilirsiniz. youtube'a girip arama bölümüne "ash blonde" yazın ve çıkan 2. video yu(kısa sarı saçlı kız) izleyin. küllünün kapatıcılığı hakkında size fikir vericektir. kolay gelsin. =)

ikinci kutuyu boyasanız bile platin elde edemezsiniz, civciv sarısı olur. şimdi turuncu çok açık olduysa yani sarı gibi bir turuncuysa üstüne küllü sarı tonlarından beğendiğinizi 30 volume lük oksidanla uygulayın. hem rengi açılır hem turunculuğu alır. ama turunculuk açık değilse tekrar palette blondla açın saçınızı, iyice açılsın. bu sefer üstüne çok açık küllü sarı,küllü platin mesela 10.1 gibi renkler sürün,böylece istediğiniz gibi bir platin elde edebilirsiniz. youtube'a girip arama bölümüne "ash blonde" yazın ve çıkan 2. video yu(kısa sarı saçlı kız) izleyin. küllünün kapatıcılığı hakkında size fikir vericektir. kolay gelsin. =)

teşekkür ederim bilgi için:kedi: ama ikinci kutuyu bugün yaptım bi ton daha açıldı platin olmadı malesef dediğiniz gibi... aşırı canlı bi sarı oldu bu yumurta sarısı gibi kafamçokkarıştı
acaba küllü soluk yapmaz değil mi ?bilgi için tekrar teşekkürler buyrunnnnnnnnn

yapmaz canım artık açma saçını bende açtım ve saçımı kestirmek zorunda kaldım saçı mahvediyor resmen hem bak saçının rengi şimdi çok açıldığına göre yoğun küllü bir sarı kullanabilirsin o zaman daha naturel bir sarı olacaktır

X