Pandemi, kısıtlılık, yaşam enerjisi ve mutsuzluk.

Biraz yükseldim evet hatta sesimde biraz yükseldi eşim kızdı yükseltme sesini diye ben ikimizinde haklı olduğunu düşünüyorsun sen sadece kendin haklı sanıp beni suçluyorsun ben buna üzüldüm kızdım dedi yıllık izin için yer bakıyor başbaşa o yüzden bende biraz sakinleştim bir de adetim yakın ondan oldu sanırım çok yardımınız dokundu sağolun

Eşiniz belki düz bir adam ama anlayışlı biri. Şimdi neden düz dedim bir söyleyeyim. Gerçekten ailesinin klan şeklindeki bu harekat şeklini anlayamamis. Anlasa da garipsememis.
Ama onun dışında sizi seven ,fırsatlar dahilinde bakın "fırsatlar" yani yasaksız falan zamanlarda gayet de program yapabilecek biri. Zamanla vakit geçirmek isterken ilk aklına düşen siz olursunuz zaten kaliteli değerlendirirsiniz bu anları.

Sizin için tavsiyem 1- Allah rızası için şu gorumceye kaynanaya birşey diyin. Kuyrugunuzdalar sürekli siz birsey demedikce
2- başbaşa lafını sürekli eşinize dile getirmeyin. Evet başbaşa plan yapın uygulayın ama "neden başbaşa değiliz" "başbaşa gidelim" gibi cümlelerden kaçının. Bir sure sonra bu konuyu takıntı yapmakla suclanirsiniz. Annenize benzetilirsiniz. Dile getirmeden yapın planlarınızı.
Aranizin düzelmesine sevindim. Allah mutluluğunuzu ve huzurunuzu daim etsin.

Çok teşekkür ederim evet eşim farketsede garipsemiyor başka zaman yaparız çok büyütme diyor. Ben zaten yasaklar kalksa her hafta çıkıcaz ben buna müsade edermiyim sürekli böyle olmasına dedi. Haklısınız sürekli başbaşa diyorum eşimde sıkılmış çok sık yapıyorsunux bunu 8 ayda dedi. Ben farkettirmeden kendim yönlenreyim plan yapayım ve dikkat edeyim. Yavaş yavaş sınırlarımı çizicem.

Kanarya, eşinle konuşa konuşa anlaşacaksın inşallah.
Sevgi her kapıyı açar.
Çok mutlu ol inşallah.

Sizin adınıza sevindim. Bundan sonra bu tarz problemler gündemimizde olmaz umarım zaten zamanla oturacaktır her şey..

kanaryacım konuşmak her zaman en güzelidir. gelişme için adına mutlu oldum Gönlünce olsun herşey :)

Anlamalarını bekleme sesini çıkar, yoksa üzülen kırılan hep sen olursun.Bir de nasıl başlarsa öyle gider derler ilk evlilik yıldönümünü sen ayarla planla ve kutla.söz hakki tanıma eşine
Onun içinde konuştum kutlarız tabikide ne var onda dedi. Tatil isteğimide patrona söylemiş bizim hanım tatil istiyor abi beni bi ara izne çıkar gözünü seviyim evde kavga ediyoruz demiş gülmüş öyle otel bakıyoruz

İşte böyle.istediklerini eşine söylemeyip kime söyleyeceksin.Konusun güzellikle.olmuyorsa cazgirlik yapın,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…