Panik atak tedavi yardım

Arkadaşlar ben yaklaşık 4 yıldır panik atak hastasıyım şuan aklıma bile getirmekten korkuyorum çok ama çok kötü dönemler yaşadım. Rabbim düşman başına vermesin hepimizi bu sıkıntıdan korusun. Her seferinde tedaviyi aksattım geçer filan diye İbrahım saraçoğlunun kürlerini filan uyguladım bi süre iyi gibi oldum ama tamamen inanın bi kurtulamadım ne yaptıysam. Yoruldum artık içimi huzursuz edecek düşüncelerden evham kaygı herşey.. heleki akşama doğru huzursuz oluyorum sıkıntıya giriyorum canım hiç bişey yapmak istemiyor inanın bıktım artık herkes gibi her anımdan bi zevk almak istiyorum. Ben psikoloğa gidiyordum ama bi kaç seans ondada biktisel bi ilaç tavsiye ediyordu onu kulanıyordum eskisi gibi değilim bin şükür ama bu durumdanda memnun değilim.
Cok şükür kurtuldum Allahın izniyle tamamen bitti 7 yıl çektim ama Lustral düzenli kullandım birde şunun farkında olun panikatak sadece beynin küçük bir oyunu fiziksel zararı yok ve öldürmez herkese geçmiş olsn

Arkadaşlar ben yaklaşık 4 yıldır panik atak hastasıyım şuan aklıma bile getirmekten korkuyorum çok ama çok kötü dönemler yaşadım. Rabbim düşman başına vermesin hepimizi bu sıkıntıdan korusun. Her seferinde tedaviyi aksattım geçer filan diye İbrahım saraçoğlunun kürlerini filan uyguladım bi süre iyi gibi oldum ama tamamen inanın bi kurtulamadım ne yaptıysam. Yoruldum artık içimi huzursuz edecek düşüncelerden evham kaygı herşey.. heleki akşama doğru huzursuz oluyorum sıkıntıya giriyorum canım hiç bişey yapmak istemiyor inanın bıktım artık herkes gibi her anımdan bi zevk almak istiyorum. Ben psikoloğa gidiyordum ama bi kaç seans ondada biktisel bi ilaç tavsiye ediyordu onu kulanıyordum eskisi gibi değilim bin şükür ama bu durumdanda memnun değilim. Allah izin verirse gelecek ay psikiyatriye gitcem parası neyse tedavi olucam inşallah çünkü canıma tak etti durduk yere ağlayasım bile geliyor panik atak her türlü şey yaşatıyor insana yoruldum tükendim.. 23 yaşındayım çoçuk sahibi olmak istiyorum ilaçlara başlamam gerekicekmi bilmiyorum bile nasıl yapıcam. Tamamen şu hastalıktan kurtulanlar varmı ya çok merak ediyorum😔
ben panik ataktan kurtuldum. Panik atakla ilgili tüm yazılarda beni görürsünüz her atak konusunda mutlaka yazarım. Bu hastalık için doktor çok ama çok önemli. Ben 2 doktor değiştirdim birde psikiyatriye gittim. Sonunda bulabildim doğru doktoru. Doktorunuz size güven verdiğinde anlıyorsunuz bunu yenebileceğinizi başarabileceğinizi. İlaçla beraber emdr ve bilişsel terapi yaptı doktorum. Diğer doktorların söylemediği anlatmadığı şeyleri anlattı. O güveni o yaklaşımı görünce aşabileceğinize inanıyorsunuz. En önemli şey korkmamak. Ataktan korkmayı bıraktığınızda atak olmuyor. Korkmamanızı doktorunuz sağlayabiliyorsa, doğru yerdesiniz demektir. Doktor seçiminde buna dikkat edin. Benim pandemiden hemen önce bitti onca zamandır bir kez bile geçirmedim.

X