Panik atak

Belluce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2016
18
1
27
Herkese merhaba, 1 ay önce kan verdim ve bayıldım. Bende aşırı bi bayılma korkusu oldu. Psikiyatriye gittim ilaç verdi içtim bir sabah ancak çok etkiledi beni akşamında kocaman bir panik atak krizi geçirdim doktora söylediğimde ilaçları kesti ve kontrolü kaybettiğimi düşündüğüm için ilaca anlam yüklediğimi bu nedenle böyle olduğunu söyledi. Psikolog görüşmelerine başladım. Online olarak. 1 aylık süreçte çok yol katettim. Dışarı çıkamıyordum dışarı çıkıyorum arkadaşlarımla, duşa girerken bayılırım korkusu vardı artık çok rahat duşa girebiliyorum. Ancak kendime karşı çok hassaslaştım. Siyah nokta sıktığımda bile içim bir fena oluyor bunu nasıl yeneceğimi bilmiyorum. Gerçekten yaşamayan bilmez. Sizin önerileriniz var mı? Meditasyona başladım. İyi geliyor. İyi olucam biliyorum zamanı var ki çok iyi gidiyorum ara sıra böyle tetikleyici şeyler oluyor. Yalnız tek başıma dışarı çıkmaktan korkuyorum ama onu da yeneceğim. Umarım bu dertten sorunu olan herkes iyileşir

Doğru ilaç tedavisi ile çözülebilir. Bende de vardı , Lustral +++ kısa süre xanax içtim. Şimdi yüzde 80-85 daha iyiyim.
Çok geçmiş olsun arkadaşım.

Benim de kaygı bozuklugum var iki ay önce paxeraya başladım ama 3 gündür tekrar atak yaşıyorum gerçekten yaşamayan bilmez çok zor Allah hepimize yardım etsin

Herkese Merhaba umarım görür cevaplarsanız. 1 sene önce Babamı çok ani beklenmedik bir olayla kaybettik o günden bu yana yaşadıklarım beni artık katlanamadığım bir duruma sokuyor. Küçük bir kızım var ve öğretmenim bu sebeple sürekli aynı kaygılarla yaşıyorum. Bugün yine bir kriz geçirdim hastaneye gidildi ekg normal ancak çarpıntım hala geçmedi 3 saat oldu sizce normal mi ?

X