Saç Rengi ve Saç Boyama Papatya suyuyla saç rengi açmak

divapinkworld

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2012
1
0
Saç rengim kumral ama tam değil saçımda birsürü farklı renk avr saç rengimi seviyorum ama papatya suyuyla saç rengimi açsammı diyorum ama internette kumral saçları altın sarısı yaptığını duydum :/ acaba saç rengimi çok açar mı ?

Saç rengim kumral ama tam değil saçımda birsürü farklı renk avr saç rengimi seviyorum ama papatya suyuyla saç rengimi açsammı diyorum ama internette kumral saçları altın sarısı yaptığını duydum :/ acaba saç rengimi çok açar mı ?

bunu bende bı dergıde okudum bı kere yapmakla acmıyo ama her hafta yapman lasım cnm

kücükken papatyalar ciktiginda toplar kurutup,suyunu sacimiza kullanirdik ama günese otururduk..ne kadar dogru bilmem

ama o kadar altin sarisi kadar olmuyordu,güzel aciyor

Benim süt kardeşim yapıyordu bir ara işe yaradığınıda söylemişti ama nasıl yapıyordu bilmiyordum şekerim..

dene hiç bir şey olmaz ben çok yaptım çok dogal bir renk oluyor. ama güneşte kuruması lazımyanı sıcak hava lazım. 3- 4 kez tekrarlarsan harıka bır renk çıkar ama sacında boya varsa tutmaz saçın koyu kahve yada daha koyuysa yıne tutmaz acık bı renk olmalı kı acabılsın kuzenımın sacını acamamıstık. benımkı güzel acılıyo her sene yaparım.

Konu içeriği nedeniyle "saç rengi ve saç boyama" başlığına taşınmıştır.
Lütfen konuları ilgili başlıklara açmaya özen gösterelim.

bnde bugün papatya suyunu denemeyi düşünüyorm güneş yok ama saç kurutma makinesiyle ısı verirsende açılır diyolar saçlarım rengi koyu ve yazın rengi açılan bi saç yani bnm saçımı açma ihtimali varmı?

Canım benimde saçım koyu kahve yaptığın zaman söyler misin nasıl olduğunu bende yapmayı düşünüyorum :)

ben papatya suyunu çok denemiştim lise yıllarımda herkes boyamı diye soruyordu çok güzel bir renk olmuştu yanlız az birşeyde peridyol kullan çok az ama rengini açıyor eğer saç rengin çok koyu değilse

ben papatya suyunu çok denemiştim lise yıllarımda herkes boyamı diye soruyordu çok güzel bir renk olmuştu yanlız az birşeyde peridyol kullan çok az ama rengini açıyor eğer saç rengin çok koyu değilse

sanırım çok koyu herkes öle diyo ama bn inanmak istemiyorum .p extrait dora diye sprey varmış sanırım onun hkkında bilgin varmı?

X