para mevzusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güzel sazan avı :)

Kaç üye altınlarımı satayım gireyim diye mesaj atmıştır Allah bilir.

Ee KK nın büyük çoğunluğunu ev hanımları oluşturuyor ev hanımının da iyi kötü üç beş altını oluyor iyi yere dükkan açmışsın konu sahibi 😈

Desen ki 6 gün yoğun şekilde çalışıyorum gelince de borsa halim kalmıyor bırakayım mı? E çok rahat diyen de sensin bir dahakine yoğun bir işte olduğunu söyle, hayırlı işler rastgele 🎣
oha bunu düşünmedim..geçen de biri sürekli bir sitenin adını verip memnunum diye konu açıyordu

:) evet mesaj atan çok oldu. Hepsine geri dönüş yaptım umarım buraya gelip onlara ne dediğimi size yazarlar. Evet yoğun çalışmıyorum ve işim yorucu değil ama yinede yapmam ve yetiştirmem gereken pek çok şey oluyor. Dışarıdan öğretmenlik çok kolay görünüyor ama her dersin planlamasını yapmam gerekiyor bir gün öncesinden etkilik yapacaksam onu ayarlamam gerekiyor vs vs az görünüyor ama beni bu işi yapanlar anlayacaktır. Benim burda sorum siz benim yerimde olsanız ne yapardınızdı. Fazlası değil. Ne kimseye gelin size bu işi öğreteyim dedim ki zaten zamanım yok ne de kimseye bunu al bunu sat derim ben başıma böyle bir iş alacak birisi değilim.

Tahmin etmek zor değil, bizim insanımıza yeter ki bi anda zengin oldum de, hemen elinde avucunda ne varsa verirler.

Normalde insan kazandığı şeyi saklar yeni ortaklar çıkmasın diye ama bu borsa işte birileri kaybedecek ki birileri kazansın.

Seçil Erzan hissi aldım sizden hatta bi mesajınız da var dostlarıma güvensiz şeyler yaptırmam diye.

Tahmin etmek zor değil, bizim insanımıza yeter ki bi anda zengin oldum de, hemen elinde avucunda ne varsa verirler.

Normalde insan kazandığı şeyi saklar yeni ortaklar çıkmasın diye ama bu borsa işte birileri kaybedecek ki birileri kazansın.

Seçil Erzan hissi aldım sizden hatta bi mesajınız da var dostlarıma güvensiz şeyler yaptırmam diye.
İyi de ben elinizde avcunuzda ne varsa buraya yatırın demedim ki kimseye. Aksine eğitim alınması gereken bir konu olduğunu savunuyorum

Öğretmenleri hep savunurum ama haftada 2,5 gün az öğrenciyle çalışıp ağlayanları değil
Ya of vallahi sıkıldım ya 2.5 gün de değil kaldeşim bir gün 1 gün tam 2 gün yarım gün çalışıyorum. Bak attım üstteki mesajda var programım. Ne oldu zoruna mı gidiyor.
Anlamıyorsunuz soru bu değil. Öğretmene nerde olursa linç girisimi yapmaya çalışıyorsunuz gerçekten anlam veremiyorum. Konuyu sürekli farklı yere çekmeye çalışmayın

Ben kimseye gelin size eğitim verim demiyorum. Ben sadece insanların bu konuda ne düşüneceğini merak ettiğimden sordum. Bir şey kanıtlama çabam yok. Koşun gidin şu hisseyi alın demiyorum ki dememde zaten…neyse
detay vermenizin sebebi neydi o halde ?
yok eğitim aldım yok altın sattım evin odasını ofis yaptım vs
bu detayları vermeyebilirdiniz
öğretmenliğin yanı sıra ayda 200 bin civarı bir gelirim daha var demeniz yeterli olurdu .
sadece birisi diğer işi sorduğunda söylemiş olsanız onu da anlarım
kadına sormuşlar o da cevap vermiş derdim
ama siz özendirmek ister gibi her detayı vermişsiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X