paranoya yapmak üzereyim yardımlarınızı bekliyorum

işin içine ailelerde girdi naşanlandık dediğim gibi bu saatten sonra alınacak bir ayrılık kararı ailemide fazlasıyla uzecek yani başta korkumdan durusut olamadım. şu an soylemersem niye bu zamana kadar soylemedin tepkiside olacak.

Sorun sadece bekaret degil , birde kurtaj var ortada ve bana kalirsa evlenecegin insanin bunu bilmeye hakki var. Sonradan ogrenirse adiniz yalanci ve sahtekara cikacak. Bir umut farketmeyecek diye beklemek bana gore degil ama yine de karar senin.

Dipsiz Not: Ogrendikten sonra ayriliyorsa o zaman yeterince sevmemistir ve evlenmeye de layik degildir.

Son düzenleme:
sizi meger seviyor, bi zar icin nasil ayrila biliyor? Nasil sevgi bu?

Arkdasa hak veriyorum, böyleleri aldatilmayi hak ediyorlar. Gidin diktirin.

Dediğim gibi adamın karakterine bağlı. Bakire olmanız onun için önemliyse ki dediğinize göre önemli şimdi kabul etse bile ilerde tartışmalarınızda bunu yüzünüze vurabilir.

O yüzden bence eğer söylerseniz karşısında ezilip büzülerek söylemeyin bunu. Eğer sizin kendinizi ezik hissettiğinizi anlarsa üstünüze gelir.

Bir de şunu merak ediyorum siz nişanlınıza ben bakireyim dediniz mi?

evet korkumdan bakireyim demek zorunda kaldım yada kendimi oyle hissettim tepkilerinde bilmiyorum
ama evet o benim şu an bakire olduğumu düşünüyor.

Sorun sadece bekaret degil , birde kurtaj var ortada ve bana kalirsa evlenecegin insanin bunu bilmeye hakki var. Sonradan ogrenirse adiniz yalanci ve sahtekara cikacak. Bir umut farketmeyecek diye beklemek bana gore degil ama yine de karar senin.

düşüncelerini paylaştığım için teşekkür ederim.. mutlaka değerlendireceğim

kendisinni bakir olduğunu soyluyor. bu tarz şeylere onem veren birisi zaten o sebeple takıntı yapıyor. bencede bu konunun sorun olması çok çirkin ama işin içinde aileler vs ve sonunda huzurlu bir hayat soz konusu. zar dikimi uygulanabilir birşey mi? yani kesim çözüm müdür?
Ben zar diktirme diye birsey oldugunu bu forumda ogrendim onunla ilgili topicler var okuyun sorun yardimi dokunur belki. Benimde ilk iliskimde kan gelmedi bu da normal bir durum. Olayi boyle birakip gelmedi neyapayim diyebilirsin. Erkeklerde bakirim diyor ama bir olcu kistasi olmadigindan guvenilmiyor sozlerine. Karar sizin iciniz nasil rahat olacaksa oyle yapin.

Farkedimiycekse o zar neden koyuldu oraya.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

O zar kadinin bakire olduğunu anlasinlar diye konulmus bir şey değil zaten... Ayrıca ilişkiye giren her kadinda kanama olmuyor.. Burada sorsak bir suru kişi cikar ki konu sahibinin de ilişkisinde kanama yasamamis..

Son düzenleme:
Evliliğe girişmeden önce bunları konuşmalıydınız. Esnekmiş ve değil geçersin öbür türlü. Yerse...

düşüncelerini paylaştığım için teşekkür ederim.. mutlaka değerlendireceğim

bekaret konusu belki saklayabilirsin ama ilerde düşün bebek için kadın doğumcuya gidiyorsun doktor kürtajı ne zaman olmuştunuz diye eşinin yanında soruyor şok etkisi olur bu saklanabilecek bir durum değil. hem vicdanene hem mantıken

:KK43:( herkesin basinda bi dert keşke hic bulasmamis olsayfiniz evlilik dişi cinselliğe.neyseki sizi katiyen yargilamiyorm

Ben zar diktirme diye birsey oldugunu bu forumda ogrendim onunla ilgili topicler var okuyun sorun yardimi dokunur belki. Benimde ilk iliskimde kan gelmedi bu da normal bir durum. Olayi boyle birakip gelmedi neyapayim diyebilirsin. Erkeklerde bakirim diyor ama bir olcu kistasi olmadigindan guvenilmiyor sozlerine. Karar sizin iciniz nasil rahat olacaksa oyle yapin.

kesinlikle katılıyorum size.. bir aksilik çıkmayacağını bilsem içim rahat olacakta işte sanırım kesin bir cewap yok bu duruma :KK43:

Konu sahibi bence size skinti yasatip yasatmayacagi size olan güvenine bagli nisanlinizin..

Burada hic ilişki yasamadigi halde kanama olmadigi için gerdek gecesi kocasindan laf yiyen bir hanim vardi..

Yani herşey sizin vicdaniniz tavriniza ve nisanlinizin güvenine size bakisina kalmis bir mevzu ne desek havada kalir

teşekkür ederim.. bende sizin gibi düşünüyorum bu soru o gun gelene kadar cevapsız kalacak gibi gozukuyor. :KK43:

bekaret konusu belki saklayabilirsin ama ilerde düşün bebek için kadın doğumcuya gidiyorsun doktor kürtajı ne zaman olmuştunuz diye eşinin yanında soruyor şok etkisi olur bu saklanabilecek bir durum değil. hem vicdanene hem mantıken

evet haklısınız bunuda süşünmem gerekiyor benim için de zor bir süreş ne karar alsam yanlış olcak gibi gozukuyor

herkes sizi böyle kabul etmiyorsa sizi hiç sevmemiş demektir vb. şeyler söylemiş ama bence şu durumda öncelikle önemli olan sizin onu böyle kandırma planları yaparken onu sevip sevmediğiniz? insan sevdiğine böyle büyük bir yalan söyleyebilir mi:44: kastettiğim bekaretin önemli olup olmayışı değil. mesele başka bir şey olsa da yalan söylemeyi planlayışınız, fark eder mi etmez mi diye kritik yapılması:KK50: ayrıca herkesin fikri, yaşantısı kendinedir ama bence çok önemli bir mesele. tabi ki herkes kendi nasılsa karşıdan öyle beklentileri olmalı. :KK34:

teşekkür ederim.. bende sizin gibi düşünüyorum bu soru o gun gelene kadar cevapsız kalacak gibi gozukuyor. :KK43:

Kürtaj durumun bir gün önünüze cikmayacagindan emin misiniz peki?

Ben o gün sevgilimle eczaneye gittim ilaç için fazla para istediler önceki muayene bilmem ne dediler sevgilimde o zaman birsey dedi görmek istedi bir cikarttilar taa Universite ilk sinifta yani 4 5 yil önce gittiğim cildiyeye kadar yazıyordu orada..

herkes sizi böyle kabul etmiyorsa sizi hiç sevmemiş demektir vb. şeyler söylemiş ama bence şu durumda öncelikle önemli olan sizin onu böyle kandırma planları yaparken onu sevip sevmediğiniz? insan sevdiğine böyle büyük bir yalan söyleyebilir mi:44: kastettiğim bekaretin önemli olup olmayışı değil. mesele başka bir şey olsa da yalan söylemeyi planlayışınız, fark eder mi etmez mi diye kritik yapılması:KK50: ayrıca herkesin fikri, yaşantısı kendinedir ama bence çok önemli bir mesele. tabi ki herkes kendi nasılsa karşıdan öyle beklentileri olmalı. :KK34:

ben kendisini gerçekten çok seviyorum.. burda yalan söylememi gerektirecek bir sebep yok nede olsa.. zaten bu yalanı da onu sevdiğimden soyledim
çunku bnde her kadın gibi ozel hayatımdan dolayı yargılanmayı sevmiyorum. ilişkimizin zarar gormemesi için bu yalanı soyledim.. ama dedğiniz gibi bu yalanı devam ettirip ettirmeyi sorguladığım için bu başlığı açtım

Kürtaj durumun bir gün önünüze cikmayacagindan emin misiniz peki?

Ben o gün sevgilimle eczaneye gittim ilaç için fazla para istediler önceki muayene bilmem ne dediler sevgilimde o zaman birsey dedi görmek istedi bir cikarttilar taa Universite ilk sinifta yani 4 5 yil önce gittiğim cildiyeye kadar yazıyordu orada..

işte ben bunu hiç düşünmemiştim inanın nasıl olur bende bilmiyorum

ilişki yaşamak nasıl senin tercihinse, ilişki yaşamamış eş istemek de onun tercihi.. onun bu hakkına tecavüz edemezsin. kaldı ki, tek tük değil bayağı bir dost hayatı yaşamışsın.çocuk bile aldırmışsın. üstünü örtmeye çalışmaktansa ona dürüst olmayı seçmelisin. kimseyi kandırmaya hakkın yok.

X