Parfüm deneyimlerim:)

Vanilyalı çekici, kaliteli bir koku önerir misiniz aşırı yaygın olmayan yani en azından '3 kadından 2si bunu kullanıyor çok bilindik' demeyeceğimiz :)

Vanilyalı çekici, kaliteli bir koku önerir misiniz aşırı yaygın olmayan yani en azından '3 kadından 2si bunu kullanıyor çok bilindik' demeyeceğimiz :)

Hugo Boss Orange :) Hafif vanilyamsı hoş bi koku tane çok yakışan bi koku herkes beğeniyor. Ağırda değil :) Denemeni öneririm canım :)

başka önerisi olan var mı bugün bakacağım da :) narciso r. Siyah şişeye baktım güzeldi ama fazla baharatlı. Bargelloda pembesi var mı ki

başka önerisi olan var mı bugün bakacağım da :) narciso r. Siyah şişeye baktım güzeldi ama fazla baharatlı. Bargelloda pembesi var mı ki

valla o kadar parfüm deniyorum alıyorum ama hala kimsede duymadığım çok farklı kendize özgü bir kokuya mrastlayamadım bulsam hemen müptelası olucam zaten:)
ama dior addict i deneyebilirsin.
bir de çok farklı değil ama şık bulduğum bir koku armani code.vanilyalıdır o da ve ağır keskin bir koku değil,kaldıkça güzelleşiyor.narciso kokularını denemedim henüz ama araştırmalarım sonucu siyah şişelisini alıcam edt olanı.ama edpsi daha yumuşak bir kokuymuş daha farklı ve o da çok güzel deniyor onu da bir dene istersen

bugün chanel 5i kokladım aman yarabbım ben kullanmam onu mıdem bulandı hiç güzel değil.:KK50:
ama coco matbazelı vede chanel changeyı çok sevıyorum:KK34:

bugün chanel 5i kokladım aman yarabbım ben kullanmam onu mıdem bulandı hiç güzel değil.:KK50:
ama coco matbazelı vede chanel changeyı çok sevıyorum:KK34:
evet chanel 5 herkesin sevebileceği bir koku değil,zor bir koku,kokusunu kendinde almaktan çok başkasında ara ara koklamak daha güzel..
geçen gün ben de chance ı kokladım ne kadar özlediğimi fark ettim:)

son 2 senedir avon parfümlerine sarmış durumdayım.bir parfümün kokusundan çok kalıcılığı ön plana geliyor benim için aslında.far away, rare gold,incandessence,perceive,eternal magic,little black dress,sotf musk,wish of love kullandım.pur blanca nın deodorantını kullanmıştım.kullandıklarım arasında kesinlikle en kalıcı olanı far away kokusunu pek beğenmiyorum ama internette okumuştum bir kıyafette 1 yıl üstünde kaldığını test edildi onaylandı :) kaldığım öğrenci yurdunda dolabıma direk kıyafetlerimin üstüne sıkardım her kapağını açtığımda buram buram odaya yayılırdı koku.ama rare gold muhteşem bir koku.bu ay ikinci kez sipariş verdim.kampanya 4 te de rare pearls indirimdeydi onu da sipariş ettim.ilk kez kullanıcam ama kokusunu duymuştum kuzenimde.umarım kalıcıdır.today in kokusunu da duymuştum çiçeksi hoş.onu da deneyebilirim aslında.tomorrow bana çok itici geldi.avonda itici gelen diğer bir koku treselle.salata kokusunu çağrıştırıyor bana.celebrenin dolumunu kullanmıştım çok çabuk sıkıldım fazla şekerli onunla aynı fiyatta olan pur blancanın kokusu daha keskin daha güzel geldi bana .simply because wish of love benzeyen bir koku.onun açık pembesi çiçek çiçek korkuyor :) kalıcı olmadığını tahmin ediyorum.günlük kullanıma uygundur.slip into çok sıradan katalogdan bakmıştım kokusuna.slip into daring kırmızı şişeli olan kokusu daha kötü.kullandıklarımdan ise ; little black hiç beğenmedim aldığıma pişman olmuştum.perceive üst üste 3 şişe kullandım çok güzel kokusu kalıcılığı kötü .üst üste kullanınca çok sıkıldım.incandessence ona göre daha kalıcı.eternal magic fazla alkollü sanki etrafımda çok beğenen oldu perceive tarzı bir koku.fakat perceive koku olarak eternal magicden bir adım önde bana göre.bir de windscape kokusunu duymuştum ferah bir koku ama hiç tarzım değil.secret fantasy serisi çok kötü etrafımda kullananlar vardı.christian lacroix merak ediyorum ama çok pahalı bir parfüm.umarım deneme fırsatım olur.Oriflame dan ise enigmanın pembe şişeli olan çok harika kokuyorrrrrr ama kalıcılığı konusunda emin olamadım.kuzenimde vardı bir kere sıkmıştım.kırmızı şişelisini annem kullanıyor kötü bence beğenmedim.kalıcılığı orta.volare kokusu güzel ama kullanmadım.bide love potion şişesi için alınır gerçekten :) parfüm bittikten sonra ev içinde aksesuar olarak kullanabilirsiniz. :KK34: sırf bunun için almak istiyorum :) bu parfümde halamda vardı çikolata gibi kokuyor..deneyeceğim parfümler arasında...

yenileri eklendi:))

tüm bölümü okudum kafamda birkaç fikir oluştu aslında özellikle de ,fresh tam da duştan çıkmış hissi veren pudralı,ama kişilikli bir parfüm demişssin ya tam da öyle birşey arıyorum, danışmak istediğim özellikle de yazdıklarından sonra senin fikrini almak istediğim bi durum var :) body shop love , kokusunu çok beğendim ,body butter'ını kullanıyorum ama parfüm için kalıcı olmadığı yazılmış internette denedin mi ne dersin?Belki ikisini beraber kullanırsam kalıcılığını arttırabilirim,önerin varsa da seve seve denerim :)

rare pearls hakkında biraz daha aydınlatıcı olurmusunuz sipariş verdim bi kaç güne elimde olucak ama hala kararsızım şuan incandessence kullanıyorum pearls i ilk defa deneyeceğim :KK43:

rare pearls hakkında biraz daha aydınlatıcı olurmusunuz sipariş verdim bi kaç güne elimde olucak ama hala kararsızım şuan incandessence kullanıyorum pearls i ilk defa deneyeceğim :KK43:

Teyzemde vardı bir ara. Çok kalıcı bir parfüm. Yani en azından bir avon parfümü olarak. Güzel bir kokusu var fena değil.

okdar cok parfum varki hepsi dizili duruyo hep unutuyorum kullanmayi yarim veya tum parfumlerim var onlarin zamani gecermi kizlar bozulma olurmu :))) bence en guzeli jimmy choo arkadsm kullaniyor harika ya bence bu parfum insanin teninlle uyumlu olmasida onemli yanlismiyim kizlar
Jimmy choo araştrması yaparken gördüm yorumunuzu :) jimmy choo aldım ama kararsızım hala :)

X