Parfüm lekesi

Alyaca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2017
15
4
37
Kardeşimin Yeni aldığı açik gri renkteki kazağını yıkadıktan sonra kolunda yağ lekesine benzer bi leke oluştu. ne olabilir diye düşünurken parfüm sıktığını söyledi ve buyuk ihtimalle bu parfum lekesidir. şimdi size sorum bu leke nasil çıkar. bu konuda yardimci olursaniz sevinirim tşklr.

Kardeşimin Yeni aldığı açik gri renkteki kazağını yıkadıktan sonra kolunda yağ lekesine benzer bi leke oluştu. ne olabilir diye düşünurken parfüm sıktığını söyledi ve buyuk ihtimalle bu parfum lekesidir. şimdi size sorum bu leke nasil çıkar. bu konuda yardimci olursaniz sevinirim tşklr.
Asprinler oluyor kırmızı sisede satılan. Onu uzerine sıkıp biraz çitileyip makineye uzun devire atın cikar diye düşünüyorum.

Yıkandıysa çıkmayabilir. Zamanla yıkana yıkana bir ihtimal. Kazak olmasa yüksek ısıda çıkar derdim. Aklınızda olsun bu tip lekeleri yıkamadan önce biraz bulaşık deterjanıyla çitileyin. Yıkanınca işe yaramıyor bu yöntem.

Hayir benim hiç basima gelmedi. Adetken carsafa kan cikiyor bazen. Carsaflarimda kullanıyorum çoğunlukla. Bazen uzerime cikolata,salcali yemek vs döküyorum. Hiç soldugunu gormedim. Camasir suyu yok zaten icinde.
Anladim önce başka bi kumasta deniyim biraz pahalli bi kazak cesaret edemem . Teşekurler

Gerçekten işe yaradi .teşekurler
Asprin benim elim ayağım. Kan lekesi, cay lekesi, mutfak halisindaki yağ lekesi, salçalı yenek lekesi, cikolata ne varsa hepsini cikarir. Hem de ugrastirmadan. Herkes bulasik deterjaniyla çitiliyor ama hiç gerek yok. Sık az bekle makineye at bitti. Tertemiz lekesiz her şey.

Asprin benim elim ayağım. Kan lekesi, cay lekesi, mutfak halisindaki yağ lekesi, salçalı yenek lekesi, cikolata ne varsa hepsini cikarir. Hem de ugrastirmadan. Herkes bulasik deterjaniyla çitiliyor ama hiç gerek yok. Sık az bekle makineye at bitti. Tertemiz lekesiz her şey.
Bi ara çok kullaniyodum yeni leke çikaricilar 'çikinca biraktim. Bundan sonra birakma herhalde

X