Doğuma Hazırlık Park Yatak mı Anne Yanı Beşik Mi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhaba. 4 aylik oglumvar ve iki besigimiz var biri kucuk boy digeride parkbesik. Odamiz dar oldugu icin kucuk besik ilk baslarda iyi oldu ama sonrasi icin park besige gectik ve cok memnunum . Buyuyen besik almayi dusunuyoduk ama cevremde kimse tavsiye etmedi orda yatmiyo bebekler diye ayrica buyudugunde zaten cocuk odasi almayi düşündüğümuz icin vazgecttik. Civil magazasindan baby force marka park besik aldik hem ileride oyun alani olarak kullanilabilir .

merhaba,
ben de bebeğim için başlarda park yatak düşünüyorum. daha sonra odasına ayrı bir yatak alacağım. biz gurbetteyiz, annemlere ya da kayınvalidemlere gittiğimizde yanımızda götürebiliriz diye düşündük.
ayrıca bir anne yanı beşik almayı gereksiz görüyorum, ancak gece emzirmelerinde zorlanır mıyım diye de düşünüyorum.
ama bu anne yanı park yataklar çok hoşuma gitti. tecrübeli olmadığım için soruyorum.
çok mu dar olur?
8-10 ay gibi kendi odasına geçirmeyi planlıyorum. sonrasında 2 yaşına kadar falan bayramdan bayrama memlekete gidince yatacak.

Ilkını direk eleyin asiriiii küçük

Diğeri daha iyi ah 70 120 olsaymia

merhaba,
ben de bebeğim için başlarda park yatak düşünüyorum. daha sonra odasına ayrı bir yatak alacağım. biz gurbetteyiz, annemlere ya da kayınvalidemlere gittiğimizde yanımızda götürebiliriz diye düşündük.
ayrıca bir anne yanı beşik almayı gereksiz görüyorum, ancak gece emzirmelerinde zorlanır mıyım diye de düşünüyorum.
ama bu anne yanı park yataklar çok hoşuma gitti. tecrübeli olmadığım için soruyorum.
çok mu dar olur?
8-10 ay gibi kendi odasına geçirmeyi planlıyorum. sonrasında 2 yaşına kadar falan bayramdan bayrama memlekete gidince yatacak.

Ilkini diyorsanız o aşırı küçük asla almayin

Gece emzirmesunde zorlanmassiniz park yatakta merak etmeyin

Merhabalar,park yatak alanlara sormak istiyorum. İçine hangi yatağı aldınız park yatak içine ? Kraft calipso park yatak düşünüyorum içine ne yatak alınır bilmiyorum

Selam tecrübelli anneler, özellikle sizlerin yardımına çok ihtiyacım var :) Kararını vermiş hamişlerin de tabii.. 6. aya doğru ilerlerken yavaş yavaş alışverişe başlamak istiyoruz. Fakat park yatak veya birkaç aylık anne yanı beşik arasında çok kararsız kaldım. Yatak odam çok küçük ve aslına bakarsanız ilk süreçte yanımda olmasını istiyorum oğlumun.. Eşimi de gidip içeride yatmaya alışmasını istemiyorum. Ya anne yanı beşik alıp yanımda tutacağım, ya da park yatak veya karyola alıp odasına koyacağım.. Çok kararsızım, yorumlarınızı bekliyorum :KK15:
Tracy hogg un bebek bakım sorunlarına mucize çözümler kitabını kesinlikle okumanızı öneririm.

Merhabalar,park yatak alanlara sormak istiyorum. İçine hangi yatağı aldınız park yatak içine ? Kraft calipso park yatak düşünüyorum içine ne yatak alınır bilmiyorum
Yatakli olmuyormu genelde,bizimki yatakliydi kendinden.iki kat,bebeyken yüksek dönmeye kalkma baslayinca orta kademesini alip yatagi zemine koyup kullanılıyordu ovalda bir fermuari vardi uyandigi zaman acip cikiyordu

Selam tecrübelli anneler, özellikle sizlerin yardımına çok ihtiyacım var :) Kararını vermiş hamişlerin de tabii.. 6. aya doğru ilerlerken yavaş yavaş alışverişe başlamak istiyoruz. Fakat park yatak veya birkaç aylık anne yanı beşik arasında çok kararsız kaldım. Yatak odam çok küçük ve aslına bakarsanız ilk süreçte yanımda olmasını istiyorum oğlumun.. Eşimi de gidip içeride yatmaya alışmasını istemiyorum. Ya anne yanı beşik alıp yanımda tutacağım, ya da park yatak veya karyola alıp odasına koyacağım.. Çok kararsızım, yorumlarınızı bekliyorum :KK15:
Iki katli park yataklar var bebekken üst kademedé biraz büyüyüp dönmeye baslayinca ara katı alip yatak minderini zemine koyup kullaniliyor,zemine yatma zamani geldigindede odasinda tek basina yatabilir artik 6 7 ayliktan snra iki yataga gerek yok bence besik falan,5 6 yasina gelincede cocuk odasi aldik karyolasinda yatmaya basladi

merhaba kraft joy park yatak aldim ilk 6-7 ay ust kademesinde yatti.sonra ust kademeyi cikarttik altta yatiyor hala 1.5 yasinda oglum.biz cok memnun kaldik.60×120 olcusunde. yatak odasinda ayak ucumuza koyduk yanimizda yer yoktu.anne yani alirsaniz bebek donmeye baslayinca tutunup kalkmaya baslayinca tekrar yatak almaniz gerekecek.park yatak olunca gerek kalmiyor iki kere yatak almaya.ust kademe zaten anne yani gibi ayni yukseklikte hemen hemen.
Aynen bende öyle yaptim 6 7 aylik olunca odasina koydum oh mis :)))rahatti yani,sonrada oyun çadırı gibi kullandi simdi sira kardesinde:)))

Park yatak aldm.. Yatağında uyumaya alışsın diye emzirip yatağına koyuyorum 😌😌

Bana park yatak cok kullanışsız geldi cocuk daracık alanda gibi sanki bir de soğuk memlekette yaşayanlar ici yanlardan soğukluk girebilir oraya da minder tarzı bisey yaptırmak lazim bence. Ve muşamba muşamba hoşuma gitmedi benim şahsen.
Bende park yatak özelliği olan yani kademeli beşik aldim

60×120 ölçüsünde onu koycam odama sallanma özelliği de var. O da anne yani aslında ayak ucuma koycam. Ama sepet olanlar da bebek hareketlenine cok tehlikeli geldi bana ondan onu almadım zaten gittiğim yerlerdekiler de önermedi

Bana park yatak cok kullanışsız geldi cocuk daracık alanda gibi sanki bir de soğuk memlekette yaşayanlar ici yanlardan soğukluk girebilir oraya da minder tarzı bisey yaptırmak lazim bence. Ve muşamba muşamba hoşuma gitmedi benim şahsen.
Bende park yatak özelliği olan yani kademeli beşik aldim

60×120 ölçüsünde onu koycam odama sallanma özelliği de var. O da anne yani aslında ayak ucuma koycam. Ama sepet olanlar da bebek hareketlenine cok tehlikeli geldi bana ondan onu almadım zaten gittiğim yerlerdekiler de önermedi

Kademeli beşiğin kenarları tahta mi

X