Park yatak mı mobilya beşik mi ?

Miss ela

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2021
692
1.891
26
Kızlar çok kararsız kaldım.Ben oda yapacağım bebeğime ama park yatak mı yoksa mobilya beşik mi daha kullanışlı olur? Mobilya beşik alırsam dolabıyla set alırım ama bebek hareketlendikçe beşikten düşüyor yorumlarını okudum.Eğer park yatak olursa da odasına dolap yaptırırım yatabildiği kadar onda yatar sonrada normak yatağa geçiririm diye düşünüyorum.Sizce ne önerirsiniz ? Ve kaç yaşına kadar yatabilir 70e 120 olan park yataklarda?

Kesinlikle park yatak mobilya beşik pişmanlıktr. Bence mantıklı olan park yatak almak çünkü zten sizin yanınızda yatacak uzunca bir süre. Sonra odasını ayracagnz zaman direk yatağa geçirirsiniz güzel bı dolap yatak alın bence park besigide odanza alın. Annenize gittiniz tatile gittniz beşiği katlayın alın heryere götürün rahat edin. Katlaninca olta çantası gibi bir çantası var ona sığıyor. Yegenim Mayıs'ta 4 yaşına girecek hala park beşikte yatyor. Park yataklarda ölçü ölçü çocuk odası yapacaksnz madem odasına 1 yaşından sonra geçirirsinz büyük ihtimalle o yüzden çok büyüklerden almaya gerek yok 70e120 yeterli olur sanrm.

Kesinlikle park yatak ama markasını iyi araştırın uzun süre kullanabileceğiniz sağlam bir şey olsun Benim oğlum çok hareketli İyi ki park yatak almışım diyorum

X