Doğuma Hazırlık Park Yatak mı Anne Yanı Beşik Mi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
İyi akşamlar kızlar bende kızıma chicco magic ana yanı beşik almayı düşünüyordum ama şimdi park yatak mı alsam diye düşünmeye başladım ne tavsiye edersiniz deneyimli olanlarınız şimdiden çok teşekkürler iyi akşamlar

Oğluma oda yaptık ama hala park yatakta yatıyor. Kendı gırıp cıkıyo fermuarlı yerınden. Sımdı ıkızlere hamıleyım onlara da oda yaptık ve yataklarıda park yatak aldık. Yok boyle bı rahatlık.

Şunu aldık anne yanı, inşallah güzel günlerde kullanabiliriz.

0011A6A4-D1CB-4D27-8A92-F0BED42C12DF.png

İyi akşamlar kızlar bende kızıma chicco magic ana yanı beşik almayı düşünüyordum ama şimdi park yatak mı alsam diye düşünmeye başladım ne tavsiye edersiniz deneyimli olanlarınız şimdiden çok teşekkürler iyi akşamlar

Boyut önemli canım O.ana yani beşik büyüklüğü nedir

5 6 için kullanacaksa yazıktır

[/QUOT

Günaydın canım vala burda yorumları okumadan önce baya niyetine girmiştik eşimle almak için ama sonradan yorumları okumaya başladım o ana yanı beşikler 9kg kadar kullaniliyormuş yani 6/7 aya kadar bende o yüzden park yatağa yöneldimde hiç bir fikrim yok hangisini alsam diye tek chipolino nun bir tane park yatağını buldum netten bakalım hayırlısı daha zamanımız var ☺️🙏🏻

Süper fikir

6 7 ay kullanacağı şeye 300 lira vermeye gerek yok

Gidersiniz o paraya sevdiği istediği şeyi alırsınız gfyofyfhc:)

Kizlar ben daha yeni hamileyim 2aylik anca
İlk bebegim olacak
Benim ne alincagina dair fikrim yok
Sayfalari gozgezidridim ama karisik geldi
Birde alacaginiz seylerin adini bile yeni duyuyorum resimle atarsaniz benim icin daha iyi olur :KK66:
birde ynei dogan bebek icin besik mi almak lazim cogu arkadasim besige hic koymadik diyor
Kafam karisti
Birde mesela oyalamak icin gunduz hamak mantiklimi yada anakucagimi
Kafam birmilyon

Kizlar ben daha yeni hamileyim 2aylik anca
İlk bebegim olacak
Benim ne alincagina dair fikrim yok
Sayfalari gozgezidridim ama karisik geldi
Birde alacaginiz seylerin adini bile yeni duyuyorum resimle atarsaniz benim icin daha iyi olur :KK66:
birde ynei dogan bebek icin besik mi almak lazim cogu arkadasim besige hic koymadik diyor
Kafam karisti
Birde mesela oyalamak icin gunduz hamak mantiklimi yada anakucagimi
Kafam birmilyon

Ben arkadaşımdan ana kucağı diye küçük odadan odaya taşınabilir bi şey aldım. Mutfakta içine koydum yemek yaptım vs vs

Normal geceleri yatması için de park yatak aldım 27 aylık hala onda yatıyor. Ilk doğduğu günden bugüne kadar yatti

Merhaba kızlar, kendi bebeğim için alışveriş yaparken beşik türlerinin tamamını detaylı bir şekilde inceledim. Şimdi yeni anne adayları için fikir olması açısından tüm araştırmalarımı derleyip bir yazı hazırladım. Beşik modellerini, avantajlarını, dezavantajlarını bu yazımda bulabilirsiniz.

Bebek Beşiği Seçimi

Son düzenleyen: Moderatör:
Allahın izniyle 3. Çocuğum dünyaya geldi 2 ay önce. Park yatak aldım. İlk çocuğumda park yataklarını oyun çadırına benzetip amaaan çocuğumu bu naylon un içindemi yatırayım 😒diye düşünüp büyüklerimin park yatak al sözlerine kulak asmadan gidip büyüyen karyola aldım.(itiraf ediyorum pişmanım) (çok yer kaplıyor) (kuzenimde almıştı çok pişman oldu. Diğer çocuklarında park yatağa geçti) Evet çok gösterişli çok şaşalı oldu cibinlikle birlikte.Amma velakin çocuk oturmaya ve tutunup kalkmaya başlayınca büyü bozuldu. Kalkmaya çalıştıkça kafasını çarpıyordu ahşap olduğu için acıtıyordu haliyle. Koruyucu örtüler taktım evet ama üst tarafı kapatmıyor sadece ızgara bölümünün içinden geçiyordu. Neyseki annem bu duruma dayanamayıp park yatak hediye etti.(anne olmamıza rağmen halen annelerimiz yetişiyor imdadımıza🥰) O gün bugündür park yataktan şaşmam. Tatile bile götürdüm. Çocuk yerini yadırgamasın diye. Çok rahat ettim. Özellikle yemek yaparken hiç gözüm arkada kalmadı Bi yere çarptımı düştümü diye.Kesinlikle tavsiye ederim. (yalnız duvar kenarında duracaksa duvarla beşik arasına minder yada benzeri bişey koyun çocuk hareketlenmeye başladığında) Elalem ne der diyenlere karyola bebeğim çarpmadan düşmeden uyusun büyüyünce oyun da oynasın diyenlere park yatak bu kadar net söyleyebilirim.

Ayrıca park yatağı yatağımın yanına çektim. Oldu anne yanı beşiği😇. Çok hafif istediğiniz zaman birleştirip ayırabilirsiniz. Ayrıca anne yanı beşikler 6 aya kadar diye biliyorum

Ben park yatak aldım ayak ucu yeri fermuarlıydi tuvalete alıştırma olayı başlayınca fermuarini açtım oradan girdi çıktı yatağına benim park yatak büyüktü anne yanına sığacak küçük modellerde var alt kısmı ayarlayınca sallaniyorlarda ben 5yasina kadar kullandım
Aa ilgimi çekti fermuarlı yeri açtım girdi çıktı deyince . Özellikle bı adı var mı bu sizdeki park yatak türünün

Allahın izniyle 3. Çocuğum dünyaya geldi 2 ay önce. Park yatak aldım. İlk çocuğumda park yataklarını oyun çadırına benzetip amaaan çocuğumu bu naylon un içindemi yatırayım 😒diye düşünüp büyüklerimin park yatak al sözlerine kulak asmadan gidip büyüyen karyola aldım.(itiraf ediyorum pişmanım) (çok yer kaplıyor) (kuzenimde almıştı çok pişman oldu. Diğer çocuklarında park yatağa geçti) Evet çok gösterişli çok şaşalı oldu cibinlikle birlikte.Amma velakin çocuk oturmaya ve tutunup kalkmaya başlayınca büyü bozuldu. Kalkmaya çalıştıkça kafasını çarpıyordu ahşap olduğu için acıtıyordu haliyle. Koruyucu örtüler taktım evet ama üst tarafı kapatmıyor sadece ızgara bölümünün içinden geçiyordu. Neyseki annem bu duruma dayanamayıp park yatak hediye etti.(anne olmamıza rağmen halen annelerimiz yetişiyor imdadımıza🥰) O gün bugündür park yataktan şaşmam. Tatile bile götürdüm. Çocuk yerini yadırgamasın diye. Çok rahat ettim. Özellikle yemek yaparken hiç gözüm arkada kalmadı Bi yere çarptımı düştümü diye.Kesinlikle tavsiye ederim. (yalnız duvar kenarında duracaksa duvarla beşik arasına minder yada benzeri bişey koyun çocuk hareketlenmeye başladığında) Elalem ne der diyenlere karyola bebeğim çarpmadan düşmeden uyusun büyüyünce oyun da oynasın diyenlere park yatak bu kadar net söyleyebilirim.
Park yataklar katlanıyor filan mi

Ben de ikranin ahşap besiginden almıştım handwik miydi neydi . Ben de pişmanım o katlanır yataklardan almadigima. Şuan oğlum 8 aylık . Büyüdükçe pişmanlığım artıyo

Kizlar ben anneyani aldim emzirme kolayligi icin.emzirip koymak icin.
Birde ev icinde besik almak istiyorum nasil birşey alayim

Aa ilgimi çekti fermuarlı yeri açtım girdi çıktı deyince . Özellikle bı adı var mı bu sizdeki park yatak türünün
Adını unuttum da yatağın ayak kısmı alt tarafı oval şekilde açılıyordu fermuari orayı ister açık ister kapalı tutabilirsiniz,benim kızım çok seviyordu kendi girip çıkıyordu yataktan.

Evimin küçük olması sebebi ile kendi yatağımın yanına küçük bı yatak aldım. Ve çok fazla işime yaradı çünkü sezeryanla doğum yaptım ve sürekli kalkamıyordum o yatak benim kurtarıcım olmuştu. Hemen yatagimdayken alıp ilgilenebiliyordum bebeğimle kesinlikle yatak yani bı beşik yada yatak :emir_bebek:

X