Parmakla kızlık zarı bozulur mu

Bende ona atarım sinan gibi

Sinanı Allah bildiği gibi yapsın
Çilek emojisi at bide :KK70::KK70:

Atarım atmam sağane :rolleyes:
Tallama geddim ben

Çalı topladım bir buçuk ekmek yidim
Ağğğziiniii toplayacak
O çalılar anladım sen :KK70: :KK70:
ayyyy Sinan demesin kimse
herifi bulup yumruklayasım geliyor

konu sahibi aklınızı peynir ekmekle mi yediniz neden öyle bişey yaptınız?

Ya anlamıyorum vücudunuzu neden böyle bozulan bir şey olarak algılıyorsunuz, himen bozulan bir şey olmadığı için bozulmamıştır. En fazla yırtılır içinden bir şey geçtiğinde, o da herkeste olmayabilir. Sizin fizyolojinize bağlı yani esnek bir vücut parçası bu, bir şey içinden geçtiğinde yırtılmıyor yani kanamıyor olabilir sizin vücudunuzdaki. Ben "kızlık zarı" kelimesini kullanmaya bile iğreniyorum, zorlasam himen diyorum. Siz de kendinizi bozulacak bir şey gibi görmeyin.

Ya anlamıyorum vücudunuzu neden böyle bozulan bir şey olarak algılıyorsunuz, himen bozulan bir şey olmadığı için bozulmamıştır. En fazla yırtılır içinden bir şey geçtiğinde, o da herkeste olmayabilir. Sizin fizyolojinize bağlı yani esnek bir vücut parçası bu, bir şey içinden geçtiğinde yırtılmıyor yani kanamıyor olabilir sizin vücudunuzdaki. Ben "kızlık zarı" kelimesini kullanmaya bile iğreniyorum, zorlasam himen diyorum. Siz de kendinizi bozulacak bir şey gibi görmeyin.

Soru mu değiştiriyorum o zaman "hymen yırtılmış mıdır" oldu mu? Dersinize htiyacım yok aklıma takılan bir şeyi sordum sadece

ayyyy Sinan demesin kimse
herifi bulup yumruklayasım geliyor

konu sahibi aklınızı peynir ekmekle mi yediniz neden öyle bişey yaptınız?
Az uzun olsa çevirip kendine s.kacak adamsın gelmiş burda bana aklını mı kaçırdın diyorsun bir s.ktir git aynen kardeş aklımı yitirdim şimdi de ceremesini çekiyorum oldu mu

Soru mu değiştiriyorum o zaman "hymen yırtılmış mıdır" oldu mu? Dersinize htiyacım yok aklıma takılan bir şeyi sordum sadece
Ya ha şu ha bu, yırtılmış da olabilir yırtılmamış da olabilir sizin fizyolojinize göre, herkesteki bir değil işte ben de onu diyorum. Dersimi boşverin, o metinde de dedim bilemeyiz diye. Ama genelde yırtılınca oradaki kılcal damarlardan kan sızıyor, kan görmediğinize göre yırtılmamış olabilir. Yine de bilmek mümkün değil.

Ayrıca bu neyin tribi yani insanlara verdiğiniz yanıtları görünce fikir vermek için yazdığıma pişman oldum. Hiç hoş değil.

Vajeninize parmak sokarak kızlık zarınızı bozabilirsiniz. Esnekse veya orta açıklığı geniş ve tek delikliyse parmagınızı ilerleyebilir siniz, kanama olmaması bu durumu gösteriyor. Bakireyseniz (kızlık zarı da sizin için önemliyse) vajen içine hiçbir şey sokmayın (kalem, diş fırcası sapı, pafüm şişesi...), masturbasyon yaparken klitoris ve iç dudakları üstten uyararak yapın. Zar yoksa ve illa da içine bir şey sokucam diyorsanız gerçekten muhteşem boşalma sağlayan envai çeşit vibratörler var.

X