patronlu burda dergilerimi vereceğim..

1960-1997 yılları arası 50 adet burda dergisi..
1998-2014 e kadar 170 adet burda dergisi..
Güler ERKAN ın da 50 adet provasız dikiş kitabı patronlu..
terzi dükkanımı kapattığım için bu dikiş hazinesine ihtiyacım kalmadı..isteyenler benimle işletişime geçebilir..sağlıcakla kalın

konu guncel mı ??

KONU GÜNCEL DEĞİL..KONUNUN KAPANMASINI İSTİYORUM AMA KAPATILMIYOR.ELİMDE BURDA DERGİSİ KALMADI.İYİ GÜNLER

Ben ms astım epilepsi tansiyon hastasiyim engelli olduğum icin dışarı pek çıkamıyorum.evde dönüştü bakıştı orgu gibi hobilerle uğraşıyorum. Elinizde bulunan dergilerin fiyatı nedir acaba uzun zamandır böyle dergiler ve terzi cetvelleri nakis kanavice gibi dergiler ve riga cetvel takimi almak istiyordum.eger uygun bir fiyat söylerseniz almak istiyorum.simdiden tsr.ederim.

konu guncel mı ??
Mümkünse kalıpların durup durmadığı hakkında bilgi verirmisiniz.cunku tam aradığım kalıplar.benim sağ tarafımda güç kaybı var ms atağı ilk öyle vurdu sağ tarafıma.bastomla yürüyorum. Şu anda bu kalıplar çok işime yarar.bu konuda bilgi verirseniz sevinirim

terzi dükkanımı kapattığım için bu dikiş hazinesine ihtiyacım kalmadı..isteyenler benimle işletişime geçebilir..sağlıcakla kalın

Ben ms astım epilepsi tansiyon hastasiyim engelli olduğum icin dışarı pek çıkamıyorum.evde dönüştü bakıştı orgu gibi hobilerle uğraşıyorum. Elinizde bulunan dergilerin fiyatı nedir acaba uzun zamandır böyle dergiler ve terzi cetvelleri nakis kanavice gibi dergiler ve riga cetvel takimi almak istiyordum.eger uygun bir fiyat söylerseniz almak istiyorum.simdiden tsr.ederim.
Dediğim gibi ben istiyorum.mumkunse ayrıca sizin kullandığınız bicki dikis malzemelerindense çünkü sizinkiler kaliteli oluyor.ne kadar oldugunuda söylerseniz çok mutlu olurum.simdiden tsr ederim

güler erkan kitaplarında tek tek şöyle:
1-her çeşit pantolon giyim kalıpları
2-gecelik sabahlık pijama kalıpları
3-yazlık çocuk giyim kalıpları
4-genç kız giyim kalıpları
5-provasız çocuk giyim kalıpları
6-ceket manto kaban
7-bluz kalıpları
8-çocuk giyim kalıpları kışlık
9-pardesü kalıpları
10-etek bluz kalıpları
11-hamile kalıpları
12-erkek giyim kalıpları
13-tayyör,döpiyes
14-erkek gömleği kalıpları
15-formalar ve önlük kalıpları
16-başka hamile giyim kalıpları
17-ceket manto kaban giyim kalıpları AYRICA DİANA BABY SIRF BEBEK VE ÇOCUK ÜZERİNE GİYİM KALIPLARI(1 TANE)
açılımları bu..diğer burda kitaplarını 3 liradan vereceğim.170 adet mevcut..eski ve yeni olarak
numaram da 05393828156 iyi akşamlar
1,2,4,7,10,12,17 nolu kalıpları istiyorum bunların tanesi ne kadardi

Dergilerden kalmadimi

Hanımlar Güler Erkan kalıplarını kullanan var mı???
Eğer elinizde varsa alabilirim fiyatında söylerseniz ben engelli olduğum icin dışarı pek çıkamıyorum o yüzden evde kendi kendine oyalamıyorum mümkünse almak istiyorum hangi kalıplar var .tsr.ederum. orgu dikis nakis ne ararsanız yapıyorum.birde kanser riski var su anda oyalanmaya birşeyler ferekiyor

X