Patronum beni eve bıraktı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet altı üstü kk hesabı, siz arkadaşımın konusu diye belirtme gereği duyuyorsunuz ne hikmetse.

O söylüyor ben yazıyorum, kafamiz karıştı falan gerek var mı böyle şeylere? Komik oluyor çünkü.

Neye ve nasıl yapacağıma karışmak gibi bir lüksümüz yok neyse ki 🤗
Yani kafanızın karışacağı bir şey yok. Konu belli yorumunuzu yapıp çekilebilirsiniz. Hangimiz evli nişanlı pek bir önemi yok istersek 5 kişi kullanalım hesabı. Konu belli olay belli.

Yani kafanızın karışacağı bir şey yok. Konu belli yorumunuzu yapıp çekilebilirsiniz. Hangimiz evli nişanlı pek bir önemi yok istersek 5 kişi kullanalım hesabı. Konu belli olay belli.
İşte o öyle olmuyor bir hesabı bir kişi kullanabiliyor, diğer türlüsü yasak.

Yönetim ilgilenir bizzat sizinle, cekileyim ben. 😌

Arabaya binmek gereksiz. Yaşla alakası yok bence bu durumun. Genç olunca tehlikeli yaşlı olunca tehlikesiz olmuyor. Kısa zamanda adamı tanıyamazsınız. Ben babamdan büyük işverenimizin tacizine uğramıştım 1.5 yıl çalıştıktn sonra. Kimseye güven yok. Telefon açmamışsınız öerak etmiştir eşiniz ama ben de ses gidecek telefonda olmayacak şeyler söyleyip de duyarsa diye açamazdım sanırım.

İşte o öyle olmuyor bir hesabı bir kişi kullanabiliyor, diğer türlüsü yasak.

Yönetim ilgilenir bizzat sizinle, cekileyim ben. 😌
Arkadaşımın olduğunu yazmışım aslında. Yani çokta önemli değil ha burda sormuşuz ha sormamışız. Ağlicak değilim hesap kapatılınca 😂Yaşınız ufak sanırım ispiyonculuk var birazcık. Buyrun bizzat kendiniz ilgilenin hahahah

Arkadaşımın olduğunu yazmışım aslında. Yani çokta önemli değil ha burda sormuşuz ha sormamışız. Ağlicak değilim hesap kapatılınca 😂Yaşınız ufak sanırım ispiyonculuk var birazcık. Buyrun bizzat kendiniz ilgilenin hahahah
Ben ispiyon kısmıyla ilgileniyorum daha çok.

Hepinize iyi akşamlar diliyorum :KK70:

yani eşim sizi bırakalım diyen müşterisinin arabasına binmesin zira evli ama kendisine hakim olamaz falan

kendimi yazmıyorum bile zira patronu, iş arkadaşını vs geçtim iş yaptığımız şirketin çalışanı ile şehir dışına gitmiş kadınım ben

hatta bir önceki gün aradılar bizim kullandığımız araba palio iki kişilik, sorun olur mu dediler

ben anlam verememiştim, gittiğimiz yerde iş yapacağımız kişiler olacaktı, onlara taksi tutarız zaten demiştim

sonra o olaydan yıllar sonra bu siteyi okuyunca anladım ki adam ile ön koltukta yan yana oturmam sıkıntı mı diye sormuşlar

iş için saatlerce yol gittik hatta ıssız bir yol üstü lokantasında durup balık yedik maviliklere karşı

işimizi bitirdik, hatta peynirciye uğrayıp peynir aldık (o şehrin peyniri meşhur) sonra bir biber vardı iş ile ilgili, ben hiç bilmiyorum onu demiştim, adam şirketin tarlasına gidip bana bir torba biber topladı sonra da beni otobüse bıraktı eve otobüs ile döndüm

bir de ben mi çokkk geniş ortamda çalışıyorum

yani şoför diye bir meslek var

iş yaptığım şirketlerin şoförleri ile her yere gittim

şehir şehir gezdim, sabahın köründe çıkıp gece geldiğimiz de oldu

gece çıkıp ertesi gece döndüğümüz de

ben çok mu safım ya

hayatımın hiçbir aşamasında ben bu şoför ile buralara nasıl giderim demedim

işin ilginci aynı işyerinde çalışan, evli, bekar, nişanlı, sevgilisi olan hiçbir kadın da demedi

ha bir de anı

birlikte çalıştığımız bir arkadaş ile Bursa dan Adana ya gittik dönüyoruz

neyse uçakla geldik oradan taksiye bindik ve deniz otobüsü ile Yalova ya geleceğiz, oradan da otobüs ile Bursa ya

biz tam feribot beklerken yanımdaki elemanın bir tanıdığı (eşinin akrabası) kız ile karşılaştık

neyse konuştuk tanıştık sohbet vs geldik

hatta o kızın kolilerine yardım etti feribottan inince ben bizim elemanın çantasını otobüse taşıdım vs vs

sonra aylar sonra kız ile bir yerde karşılaştık

hani dedi feribotta tanışmıştık ya ben o zaman ilk gördüğümde X abi ile sizden şüphelenmiştim, sonra çok utandım hiç alışık değilim bu durumlara demişti

oysa o elemanın eşi de hepimizi tanır ve konum olarak biz amiriz vs

ama oturuyoruz mesela, X ben tuvalete gidiyorum demiştim, kıza bu çok garip gelmiş vs

neyse bu hikayenin üstünden yaklaşık bir 15 yıl geçti

ben hala arabaya da binerim, birlikte çalıştığım adamlarla da şehir şehir giderim
“Yeterince tanımadığı” kısmını es geçmişsiniz. Neyse hayatlar ve tercihler, hepsi bu...

“Yeterince tanımadığı” kelimelerini tırnak içine almak gerekiyormuş demek. Bakarsanız sorumluluk yalnız size aittir, bir başkasının dahili söz konusu olmaz.
Yeterince tanıdığı insanlardan hiç zarar görmüyor zaten insanlar. Kocaları öldürmüyor, babaları tecavüz etmiyor, öğretmenleri taciz etmiyor. Hıhı evet yeterince tanımadığı kişinin arabasına binmesin kimse. Mazallah başına bir iş gelir.

“Yeterince tanımadığı” kısmını es geçmişsiniz. Neyse hayatlar ve tercihler, hepsi bu...

Bu yazdığım Kişiler hiç tanımadığımız Kişiler ama

Yani konudaki patron tanışıkmış birlikte çalışılıyor

Bendeki örnekteki kişileri o gün görüyoruz, örneğin Sütaş’tan gelen şoför, Tat tan gelen mühendis ile başka şehire gitmekten söz ediyorum

Yeterince tanımak benim için uzun bir süreçtir, müşteriyi vs de o an tanırım hatta bekli bir daha hiç görmem bile

Devir belli binmemeliydiniz
Şimdi her yağmur yağdığında arabasına mı bineceksiniz
Belli bir süre geçer eşinizle tanışır güven ortamı oluşur o zaman neyse
Eşinizi alın karşınıza konuşun düşüncesiz davrandığınızı kabul etğinizi belirtin
Ne güzel sahiplenen bir eşiniz var gayet normal tavrı

Bu yazdığım Kişiler hiç tanımadığımız Kişiler ama

Yani konudaki patron tanışıkmış birlikte çalışılıyor

Bendeki örnekteki kişileri o gün görüyoruz, örneğin Sütaş’tan gelen şoför, Tat tan gelen mühendis ile başka şehire gitmekten söz ediyorum

Yeterince tanımak benim için uzun bir süreçtir, müşteriyi vs de o an tanırım hatta bekli bir daha hiç görmem bile
Size ticari bir araçla, tanımadığınız birinin aracına binmek arasındaki farkı açıklayacak enerjim yok inanın. Otostop da güvenli bir yolculuk şekli ? Her neyse, 1 hafta önce işe girdim diyordu örnekte buna istinaden yazdım. Biraz kurgulayın her şeyi de saatlerce anlatmayalım... Sizin iş hayatınıza gelince sizinki keyfi bir yolculuk gibi durmuyor, kimse sizi eve bırakmıyor, siz işinizi yapıyorsunuz ve çoğu zaman yolda geçen süre de işten sayılıyor.

Ya benim telefon hep elimdendir bazen dısari ciktıgimda bakmiyorum cebimde duymuyorum eşim aramıs oluyor hiç öyle nerdeydi olayları olmuyor anlamiyorum ki nasil koca bunlar bide telde bağiracak 🤦🏼‍♀️
Ama bi sefer esimi ciddi korkutmuştum benim bir ara sürekli tükürüğum nefes boruma kacip boğulma olaylari yasiyordum nefessiz kaliyordum o zamanlardan gundüz uyumuşum telimde sessizde kalmasin :KK70: aramıs ben cevap vermiyorum aha boğuldu bu sefer diye eve geliyorken uyanıp tele cevap verdim merak etmek anca boyle olur :KK66:

Devir belli binmemeliydiniz
Şimdi her yağmur yağdığında arabasına mı bineceksiniz
Belli bir süre geçer eşinizle tanışır güven ortamı oluşur o zaman neyse
Eşinizi alın karşınıza konuşun düşüncesiz davrandığınızı kabul etğinizi belirtin
Ne güzel sahiplenen bir eşiniz var gayet normal tavrı

Eşimle tanışmayanlar kişilere güvenemem mi

Eşim benim velim mi o onay verirse patronun arabasına binebilirim, o ok vermezse binemez miyim

Eşimin hayat deneyimi benden daha mı fazla ya da o bakınca kötü adamı anlıyor da ben bilemiyor muyum

eşler her şeyi anlıyor da Kadınlar hiç hayatı görmemiş saf Kişiler mi

Size ticari bir araçla, tanımadığınız birinin aracına binmek arasındaki farkı açıklayacak enerjim yok inanın. Otostop da güvenli bir yolculuk şekli ? Her neyse, 1 hafta önce işe girdim diyordu örnekte buna istinaden yazdım. Biraz kurgulayın her şeyi de saatlerce anlatmayalım... Sizin iş hayatınıza gelince sizinki keyfi bir yolculuk gibi durmuyor, kimse sizi eve bırakmıyor, siz işinizi yapıyorsunuz ve çoğu zaman yolda geçen süre de işten sayılıyor.

İyi de bu da patronu

En azından o günü birlikte geçmiş, ilerleyen süreçte de çalışılacak

Patronu ile aynı şehirde, akşam eve bırakıyor

İş için başka şehre gidilen adamdan kesinlikle daha tanıdık

Yeterince tanıdığı insanlardan hiç zarar görmüyor zaten insanlar. Kocaları öldürmüyor, babaları tecavüz etmiyor, öğretmenleri taciz etmiyor. Hıhı evet yeterince tanımadığı kişinin arabasına binmesin kimse. Mazallah başına bir iş gelir.
Ne kadar da demagojiye meraklısınız. Tanıdığımızı sandığımız insanlardan bile böylesi zararlar görüyorsak riski en aza indirmek için verilen bir tavsiye ya da paylaşılan bir görüş sizi bu kadar rahatsız etmemeli.

Çok üzülür ağlarım. İşsiz ve boş bir insan olmak böyle bir şey sanırım sizin için üzüldüm. Kolay gelsin. İyi akşamlar hahaha
Hakaret etmeden de olur aslında bu işler ama yanınız gelişmemis demek ki.

Neyse siz ve arkadaşlarınıza da iyi akşamlar.

İyi de bu da patronu

En azından o günü birlikte geçmiş, ilerleyen süreçte de çalışılacak

Patronu ile aynı şehirde, akşam eve bırakıyor

İş için başka şehre gidilen adamdan kesinlikle daha tanıdık
Gayet açık yazdım sizin için önceki mesajda. Kimseyle tartışıp ikna etmek gibi bir misyonum yok. Fikrimi söyledim, size uygun değilse geçebilirsiniz...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X