Pavyona gidebilecek erkek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fresia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2024
16
33
Arkadaşlar merhaba,
Sizlerinde fikirleri benimkine benzer mi diye konu açmak istedim.
Erkek arkadaşımla konuşurken konu bi anda pavyona geldi. Konunun başında direkt pavyona gidilmesini doğru bulmadığımı net bir şekilde belli ettim. Fakat erkekleri asla anlamayamadığım bir şekilde benim fikrimin tersini savunmaya, pavyon güzellemesi yapmaya başladı. Tek duymak istediğim "İşim olmaz." gibi bir cümle söylemesiydi. Onun yerine, hayatında hiç pavyona gitmediğini ama bir kerede olsa deneyimlemek için gitmek istediğini, arkadaşları çağırırsa sırf eğlenmek için gidebileceğini, orada çalışan kadınlarla alakadar olmayıp şarkılara ve dönecek eğlenceli ortam için gidebileceğini söyledi.
Bana anlattığı fikir aşırı anlamsız geldi çünkü benim düşünceme göre eğlenmek isteyen kişi pavyon olmayan bir çok mekana gidip yinede eğlenebilir bu yüzden ben de bunun üzerine gittim. Pavyona gitmeye karşı bir duruşu olması gerektiğini ve giderse ucuz birisi olacağını söyledim o ise benim düşüncelerimin değişmesi gerektiğini, sapıkça olduğunu ve aşırı korumacı(bunu anlayamadım) olduğumu söyledi.
Kendisi normalde böyle ortamlara gitmez diyebileceğim biri ama aynı zamanda dediği gibi deneyimlemek için gidebilecekte biri ama bana kalırsa bu tarz yerlere hayatında biri olsun veya olmasın deneyimlemek için gidilmesi bile doğru değil. Oradaki kadınların üstüne daha fazla taş bindirmemek için, pavyon olumlamasına karşıyım.
Siz ne düşünüyorsunuz?

Madem normalmiş sizde seksi erkek dansçıların olduğu eğlence mekanına gidin sonra bol bol eğlenip story atın. Bakalım tepki verecek mi beyefendi?
Aynı şekilde bir şey söyledim. Erkeklerle dolu bir mekana gidip tavanı izlediğim senaryo sana mantıklı geliyor mu dedim. Erkek ile kadın farklıymış ona göre böyle bir şey düşünülemezmiş fakat gidersemde hoşuna gitmeyeceğini yinede sırf eğlenmeye gidiyorsam saygı duyacağını söyledi???

Aynı şekilde bir şey söyledim. Erkeklerle dolu bir mekana gidip tavanı izlediğim senaryo sana mantıklı geliyor mu dedim. Erkek ile kadın farklıymış ona göre böyle bir şey düşünülemezmiş fakat gidersemde hoşuna gitmeyeceğini yinede sırf eğlenmeye gidiyorsam saygı duyacağını söyledi???
Gitmeyeceğinizi bildiği için yalan söylüyor 👎🏻 deneyimlemek istediği yere bak dümdüz Ortadoğu kaçkını mağara adamı, azıcık yontulmuş ama içinde devamı var muhtemelen. Sizin istemediğiniz belli, hala daha böyle bi düşüncedeyse salın gitsin

Ya haklısınız bende aynı düşüncedeyim pavyon güzel bir yer güzel bir ortam değil ki güzellemesi yapılsın ama erkek arkadaşın dilberi izleyip ortamı merak ediyor olmasın 🤣🤣
Bence merak bile etmiyor olabilir.. Değişik bir şekilde pavyona gidebilecek olmasını kabullenmemi istedi bence ileride giderse önden yolunu yapıyor olabilir 🤭

Ağız dolusu küfür ederdimde sevgiline banlanmak istemiyorum 🤐

Arkadaşlar merhaba,
Erkek arkadaşımla konuşurken konu bi anda pavyona geldi. Konunun başında direkt pavyona gidilmesini doğru bulmadığımı net bir şekilde belli ettim. Fakat erkekleri asla anlamayamadığım bir şekilde benim fikrimin tersini savunmaya, pavyon güzellemesi yapmaya başladı. Tek duymak istediğim "İşim olmaz." gibi bir cümle söylemesiydi. Onun yerine, hayatında hiç pavyona gitmediğini ama bir kerede olsa deneyimlemek için gitmek istediğini, arkadaşları çağırırsa sırf eğlenmek için gidebileceğini, orada çalışan kadınlarla alakadar olmayıp şarkılara ve dönecek eğlenceli ortam için gidebileceğini söyledi.
Bana anlattığı fikir aşırı anlamsız geldi çünkü benim düşünceme göre eğlenmek isteyen kişi pavyon olmayan bir çok mekana gidip yinede eğlenebilir bu yüzden ben de bunun üzerine gittim. Pavyona gitmeye karşı bir duruşu olması gerektiğini ve giderse ucuz birisi olacağını söyledim o ise benim düşüncelerimin değişmesi gerektiğini, sapıkça olduğunu ve aşırı korumacı(bunu anlayamadım) olduğumu söyledi.
Kendisi normalde böyle ortamlara gitmez diyebileceğim biri ama aynı zamanda dediği gibi deneyimlemek için gidebilecekte biri ama bana kalırsa bu tarz yerlere hayatında biri olsun veya olmasın deneyimlemek için gidilmesi bile doğru değil. Oradaki kadınların üstüne daha fazla taş bindirmemek için, pavyon olumlamasına karşıyım.
Siz ne düşünüyorsunuz?
Ben de şahsen deneyimlemek istiyorum merak ediyorum o ortamı .sevgiliniz de sizi kandirmamis dusuncesini söylemiş .herkes sizinle aynı şeyi düşünmek zorunda değil.siz ucuz bulursunuz o ikonik bulur . Neden sizinle aynı şeyi düşünmüyor diye yargiliyorsunuz ki rahatsız olursanız ayrilirsiniz .başkasından siz olmasını beklerseniz ilerde işler ciddiye binince bunun mümkün olmadığını anlarsınız ve o zaman gorememistim bu yönünü dersiniz

Arkadaşlar merhaba,
Siz ne düşünüyorsunuz?
İyice arkadaş muhabbeti yapmış sizinle.çok büyük bir olay değil ama karşında bir kadın ve sevgilisi olduğunu unutup normal muhabbet etmiş salak.ha kadınların üstüne taş bindirmek derken neyi kastediyorsunuz tam anlamadım ama eski Türk filmi kafasıyla orada çalışan kalmadı.herkes bile isteye seve seve çalışıyor.hangi çağdayız Allah aşkına? Siz de duyarlı insan olacağım diye saf olmayın iyice.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X