Pavyona gidebilecek erkek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben ikonik buluyorum demedim ki diyebilirdim de.. insanlar aynı düşünmüyor ,ahlak anlayislari ,eğlence anlayışları ,beğenileri ,begenmedikleri farklı.oyle düşünebilir ve dürust davranmış dedim. Peki neyi guzelleyip neyi guzellemeyecegimizi liste yapın ona göre yorum yaparım 👍
Her zaman dürüst bi insandı bu konuda da dürüst davrandı bence de. Forum sayesinde kadınların bile bu ortamı merak ettiğini görmüş oldum ama sizce kadın ile erkeğin pavyon için merağı farklı yorumlanabilir mi? Aynı deneyimler farklı fikirler doğurabilir bence.

Arkadaşlar merhaba,
Sizlerinde fikirleri benimkine benzer mi diye konu açmak istedim.
Erkek arkadaşımla konuşurken konu bi anda pavyona geldi. Konunun başında direkt pavyona gidilmesini doğru bulmadığımı net bir şekilde belli ettim. Fakat erkekleri asla anlamayamadığım bir şekilde benim fikrimin tersini savunmaya, pavyon güzellemesi yapmaya başladı. Tek duymak istediğim "İşim olmaz." gibi bir cümle söylemesiydi. Onun yerine, hayatında hiç pavyona gitmediğini ama bir kerede olsa deneyimlemek için gitmek istediğini, arkadaşları çağırırsa sırf eğlenmek için gidebileceğini, orada çalışan kadınlarla alakadar olmayıp şarkılara ve dönecek eğlenceli ortam için gidebileceğini söyledi.
Bana anlattığı fikir aşırı anlamsız geldi çünkü benim düşünceme göre eğlenmek isteyen kişi pavyon olmayan bir çok mekana gidip yinede eğlenebilir bu yüzden ben de bunun üzerine gittim. Pavyona gitmeye karşı bir duruşu olması gerektiğini ve giderse ucuz birisi olacağını söyledim o ise benim düşüncelerimin değişmesi gerektiğini, sapıkça olduğunu ve aşırı korumacı(bunu anlayamadım) olduğumu söyledi.
Kendisi normalde böyle ortamlara gitmez diyebileceğim biri ama aynı zamanda dediği gibi deneyimlemek için gidebilecekte biri ama bana kalırsa bu tarz yerlere hayatında biri olsun veya olmasın deneyimlemek için gidilmesi bile doğru değil. Oradaki kadınların üstüne daha fazla taş bindirmemek için, pavyon olumlamasına karşıyım.
Siz ne düşünüyorsunuz?
Valla ben de merak ediyorum açıkçası😁 başıma bir
Şey gelmeyeceğini bilsem birgün gitmek isterdim. Farklı deneyimleri seviyorum ben de. O nedenle bana garip gelmedi

Her zaman dürüst bi insandı bu konuda da dürüst davrandı bence de. Forum sayesinde kadınların bile bu ortamı merak ettiğini görmüş oldum ama sizce kadın ile erkeğin pavyon için merağı farklı yorumlanabilir mi? Aynı deneyimler farklı fikirler doğurabilir bence.
Yani şöyle merak edip giden erkek arkadaşlarım var . Anlatmislardi. Bende de onlar anlattıktan sonra merak oluştu açıkçası .çok ilginç bir deneyimdi diyen oldu, kadından soğudum diyen oldu , komikti diyen oldu . Bir grup olarak gitmişlerdi .ama beğenme ya da cinsel etkilenme değildi hiçbiri.daha çok bambaşka bir dünyaya şahit olma heyecanı gibiydi ki ben de bunu merak ettim.

Kadınların bu kadar metalaştırıldığı yerlere ilgi gösterilmesinin doğru olmadığını düşünüyorsanız ben de aynısını düşünüyorum. Anladığım kadarıyla 40-50 yaş üstü normalde suratına bakılamayacak kadar hırt ve öküz olup ayrıca bağı bahçesi olan amcaların gönlünü eyledikleri bir yer. Bu amcalar dışında giden şahıslar 20-30 yaş arası yani daha çok orada çalan müzisyenleri dinlemeye/izlemeye ve ortamı görmeye gidiyorlar galiba. Orada çalışan kadınlar da zaten muhtemelen erkek cinsinden soğumuş tiplerdir diye hayal ediyorum.

Ama yine de en başta dediğim gibi kadının cinsiyetini bu kadar metalaştıran/basitleştiren ortama giden erkek her yaşta öküzdür bence.

Arkadaşlar merhaba,
Sizlerinde fikirleri benimkine benzer mi diye konu açmak istedim.
Pavyona gitmek isteyen erkek hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bizim de bir süredir böyle bir sorunumuz var arkadaşımın sevgilisi böyle pavyon ortamlarına giriyor sürekli ayrıldılar bir ara arkadaşım da kalk gidip bakıcaz nasıl bir ortammış dedi sarhoş olduğu için yalnız bırakamadım gittik yani cidden çok fena tamamen erkekler için olan bir ortam ve dayılar var çoğunlukla varoş bir ortam sonrasında barıştılar bir süre iyiydiler geçen yine pavyona gitmiş yakalandı ve bitti oraya giden adamın zihniyeti bellidir düşük seviyeli kültür yoksunu adamlarla vakit kaybetmeyin

Yani şöyle merak edip giden erkek arkadaşlarım var . Anlatmislardi. Bende de onlar anlattıktan sonra merak oluştu açıkçası .çok ilginç bir deneyimdi diyen oldu, kadından soğudum diyen oldu , komikti diyen oldu . Bir grup olarak gitmişlerdi .ama beğenme ya da cinsel etkilenme değildi hiçbiri.daha çok bambaşka bir dünyaya şahit olma heyecanı gibiydi ki ben de bunu merak ettim.
Cinsel etkilenme olmaması mümkün değil çünkü o eski pavyonlar gelmesin aklınıza gayet güzel gencecik kızlarla dolu ortam ve masalar da eşlik ediyorlar dans ederken kucaklarına oturuyorlar dalga geçme göz boyama gibi bence yalan yani

Kadınların bu kadar metalaştırıldığı yerlere ilgi gösterilmesinin doğru olmadığını düşünüyorsanız ben de aynısını düşünüyorum. Anladığım kadarıyla 40-50 yaş üstü normalde suratına bakılamayacak kadar hırt ve öküz olup ayrıca bağı bahçesi olan amcaların gönlünü eyledikleri bir yer. Bu amcalar dışında giden şahıslar 20-30 yaş arası yani daha çok orada çalan müzisyenleri dinlemeye/izlemeye ve ortamı görmeye gidiyorlar galiba. Orada çalışan kadınlar da zaten muhtemelen erkek cinsinden soğumuş tiplerdir diye hayal ediyorum.

Ama yine de en başta dediğim gibi kadının cinsiyetini bu kadar metalaştıran/basitleştiren ortama giden erkek her yaşta öküzdür bence.
Evet eskiden amca ve dayıların mekanlarıydı ama şimdi genç erkekler de gidiyor ama ortam içler acısı gencecik kızın 60 lık dayının kucağında oturduğunu gördüm mide bulandırıcı bir deneyimdi çıkıyorlar piste genç gibi dans etmeye çalışıyorlar filan bize de çalışıyomusunuz filan diye sordular arkadaşımın yanağından makas aldı biri neyseki garsonlar ve güvenlikler baya korumacı güvenilirlik açısından bir sorun yok kimse kimseye zorla bişey yapamıyor ama yine de bir daha asla gitmem mümkün değil

Evet eskiden amca ve dayıların mekanlarıydı ama şimdi genç erkekler de gidiyor ama ortam içler acısı gencecik kızın 60 lık dayının kucağında oturduğunu gördüm mide bulandırıcı bir deneyimdi çıkıyorlar piste genç gibi dans etmeye çalışıyorlar filan bize de çalışıyomusunuz filan diye sordular arkadaşımın yanağından makas aldı biri neyseki garsonlar ve güvenlikler baya korumacı güvenilirlik açısından bir sorun yok kimse kimseye zorla bişey yapamıyor ama yine de bir daha asla gitmem mümkün değil
Herkesin deneyimi çok farklı gibi görünüyor, ben de sizin gibi düşünüyorum. Bazı insanlarda sadece eğlence ve merak olarak görüyor anladığım kadarıyla 🤷🏻‍♀️ merakta bana anlamsız geliyor nedense

Gençlerin pavyonda ne işi var ya 50 yaş üstü erkeklere göre değil mi oralar. Eşimin iş yerinden arkadaşları da gidiyormuş çok garip geliyor bana

Cinsel etkilenme olmaması mümkün değil çünkü o eski pavyonlar gelmesin aklınıza gayet güzel gencecik kızlarla dolu ortam ve masalar da eşlik ediyorlar dans ederken kucaklarına oturuyorlar dalga geçme göz boyama gibi bence yalan yani
Yani mümkündür.. bana söylenen oydu . Temas etmenin de pek kolay olmadığıni söylediler hatta.belko gittikleri yerle ilgili bir durumdur

Çok farazi bir konuşma ama bu yahu. Hani yapılmış plan yok ki. Kaç yaşına gelmiş adam çok meraklı olsa giderdi.

Ankaralı olup da gitmeyeni zor bulunuyor. Hatta bence yok. Merak edip gitmesi önemli değil bence, çıkmıyorsa sıkıntı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X