Pavyona gidebilecek erkek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bunu ciddi ciddi mi söyledi ?
ankaraya taşınan bi arkadaşım var, geçenlerde pavyon konusu açıldı
ankaraya bana geldiğinde pavyona da gideriz dedi, olur gideriz dedim
ha gerçekten gidelim derse gidebilirim de ama hesaplar aşırı yüksek geliyormuş sanırım
o durumu pek bi tarafım yemiyor açıkçası bi gecede maaşı masaya bırakamam
bu arada arkadaşım kadın ve 1 kere falan gitmiş o da geçen aylarda
bana gideriz dediğinde pek ciddiye almadım açıkçası o yüzden gideriz dedim ahahdjkf
ama pavyon yüzünden bi çiftin kavga etmesi çok saçma ve kötü

Arkadaşlar merhaba,
Sizlerinde fikirleri benimkine benzer mi diye konu açmak istedim.
Erkek arkadaşımla konuşurken konu bi anda pavyona geldi. Konunun başında direkt pavyona gidilmesini doğru bulmadığımı net bir şekilde belli ettim. Fakat erkekleri asla anlamayamadığım bir şekilde benim fikrimin tersini savunmaya, pavyon güzellemesi yapmaya başladı. Tek duymak istediğim "İşim olmaz." gibi bir cümle söylemesiydi. Onun yerine, hayatında hiç pavyona gitmediğini ama bir kerede olsa deneyimlemek için gitmek istediğini, arkadaşları çağırırsa sırf eğlenmek için gidebileceğini, orada çalışan kadınlarla alakadar olmayıp şarkılara ve dönecek eğlenceli ortam için gidebileceğini söyledi.
Bana anlattığı fikir aşırı anlamsız geldi çünkü benim düşünceme göre eğlenmek isteyen kişi pavyon olmayan bir çok mekana gidip yinede eğlenebilir bu yüzden ben de bunun üzerine gittim. Pavyona gitmeye karşı bir duruşu olması gerektiğini ve giderse ucuz birisi olacağını söyledim o ise benim düşüncelerimin değişmesi gerektiğini, sapıkça olduğunu ve aşırı korumacı(bunu anlayamadım) olduğumu söyledi.
Kendisi normalde böyle ortamlara gitmez diyebileceğim biri ama aynı zamanda dediği gibi deneyimlemek için gidebilecekte biri ama bana kalırsa bu tarz yerlere hayatında biri olsun veya olmasın deneyimlemek için gidilmesi bile doğru değil. Oradaki kadınların üstüne daha fazla taş bindirmemek için, pavyon olumlamasına karşıyım.
Siz ne düşünüyorsunuz?
Çok şanslısınız. Sevgiliyken kumaşını belli etmiş.

Kadın bedeni üzerinden para kazanılan bir ortamın ve orada çalışan kadınların yeterince duyarı yapılabilir bence saflık olarak görmüyorum. Kendinizde bir kadın olarak seve seve çalışabildiklerini düşünüyorsanız sizin kendi fikriniz..
Kolay para için çalışıyorlar. Tiktokta yayın açan bir sürü kadın var böyle. İnanılmaz paralar kazanıyorlar.

Linçlenmeyeceksem bende çok merak ederim pavyon ortamını😀 hep kızlarla bi gün toplanıp pavyona gitsek deriz ama asla gidemedik😀😀😀
Sevglinize bu şekilde söyleyin bende merak ediyorum beraber gidelim o zaman diyin bakalım merakı hala kalacakmı 😀

Çok mu aradın bunu derdim arkadaş olsak sizinle .Demiyorum ama bunu düşündüm.
Sevgilinin suratına bunu açık açık söylemek.İliski yenimi bilmiyorum ama hiç gitmedigine inanmadım hatta siz evlenincede ben sana söylemiştim diye devam edeceği kesin.Tabi nasip bilemem.Hic ispatlayamiyoruz zamanla anlıyor insanlar.Bu konuşmalar durduk yere olmaz insan yaptığına önce kılıf arar ısındırır alıştırır sizi bu fikre .Fikir neyse zikir odur.Cok güvenmeyin bu ilişkiye derim fikrim bu

İ k o n i k mi 😁ay farklı düşüncem açık görüşlü olcam diye girilmeyen şekil kalmadı, pavyonu da güzellemeyiverin. Bir sürü mafyatik adamın kadın bedeni üzerinden para kazandığı korkunç ortamlar

İ k o n i k mi 😁ay farklı düşüncem açık görüşlü olcam diye girilmeyen şekil kalmadı, pavyonu da güzellemeyiverin. Bir sürü mafyatik adamın kadın bedeni üzerinden para kazandığı korkunç ortamlar
Ben ikonik buluyorum demedim ki diyebilirdim de.. insanlar aynı düşünmüyor ,ahlak anlayislari ,eğlence anlayışları ,beğenileri ,begenmedikleri farklı.oyle düşünebilir ve dürust davranmış dedim. Peki neyi guzelleyip neyi guzellemeyecegimizi liste yapın ona göre yorum yaparım 👍

Düşüncelere açık biri olduğumu düşünüyorum genel hayatımda fakat bazı konular vardır tavrınızı korumanız gereken ben deyeminlenecek bir yer olarak görmüyorum maalesef pavyonları. İçeride yaşanan veya cinsel olarak gözüken şeylerden bahsetmiyorum kadınların bu şekilde çalıştırıldığı ortamlara karşıyım, bu bir tavırdır. Dediğiniz gibi bazı şeyler süreç içerisinde belli oluyor ve ileride yaşanacak şeylerin habercisi oluyor bu şekilde öncesinde öğrendiğimizde bunları ona göre aksiyon alabiliyoruz yani ayrılık gibi
Elbette siz neden ona tamam demiyorsunuz da diyemem .sadece dürüst davranmış ve bu şikayet edilecek şey değil diye düşünüyorum.tavrinizi koymanız kesinlikle doğru ama sizin gibi düşünmüyor diye suçlu olduğunu sanmıyorum demek istedim .olabiliyor yani böyle şeyler .önceden fark etmek güzel

Şu erkeklerin pavyon merakı nolcak ya 5 vakit namazında adam sırf merakından gitmişti :silah: gerçekten çok merak ediyorlar ama hepsi aynı değilmiş kesin bilgi yayalım. Hepsinde dilber gibi oynayan yok 👀

Arkadaşlar merhaba,
Erkek arkadaşımla konuşurken konu bi anda pavyona geldi. Konunun başında direkt pavyona gidilmesini doğru bulmadığımı net bir şekilde belli ettim. Fakat erkekleri asla anlamayamadığım bir şekilde benim fikrimin tersini savunmaya, pavyon güzellemesi yapmaya başladı. Tek duymak istediğim "İşim olmaz." gibi bir cümle söylemesiydi. Onun yerine, hayatında hiç pavyona gitmediğini ama bir kerede olsa deneyimlemek için gitmek istediğini, arkadaşları çağırırsa sırf eğlenmek için gidebileceğini, orada çalışan kadınlarla alakadar olmayıp şarkılara ve dönecek eğlenceli ortam için gidebileceğini söyledi.
Bana anlattığı fikir aşırı anlamsız geldi çünkü benim düşünceme göre eğlenmek isteyen kişi pavyon olmayan bir çok mekana gidip yinede eğlenebilir bu yüzden ben de bunun üzerine gittim. Pavyona gitmeye karşı bir duruşu olması gerektiğini ve giderse ucuz birisi olacağını söyledim o ise benim düşüncelerimin değişmesi gerektiğini, sapıkça olduğunu ve aşırı korumacı(bunu anlayamadım) olduğumu söyledi.
Kendisi normalde böyle ortamlara gitmez diyebileceğim biri ama aynı zamanda dediği gibi deneyimlemek için gidebilecekte biri ama bana kalırsa bu tarz yerlere hayatında biri olsun veya olmasın deneyimlemek için gidilmesi bile doğru değil. Oradaki kadınların üstüne daha fazla taş bindirmemek için, pavyon olumlamasına karşıyım.
Siz ne düşünüyorsunuz?
Gitmiş bence 😁 insan gitmediği yeri bu kadar savunur mu? Baktı sen ters yapıyosun söylememiştir gerçeği. Bi ihtimal tabi yazdıklarım

O gidiyorum birşey yapmıyorum içiyorum müzik dinleyip geliyorum külliyen yalan yahu....Bar mi orası .Çok avam yani sanki nezih birşeyde iyi birşey yazacağız hem bazı şeyleri çok merak etmek bence iyi değil 😂😂Allah korusun yani .

hayatta yaşayamadığı şeyleri dile getirip yaşamak istediğini söyleyen biri ne yapar eder bunu gerçekleştirir. senin üstüne düşen bunu kabul etmemek. haberin olmadan bile yapabilir. hangi vizyon sahibi erkek pavyona gitmeyi eğlenmeyi istiyorum der ki? bana aşırı saçma geliyor, büyüyememiş. sanki orada ilim bilim öğrenecek. benim sevgilim bana böyle bir şeyle gelse terk ederim artık istediği yere gider istediğini görür neyi kaybettiğine de yanar sonra umrumda olmaz

hayatta yaşayamadığı şeyleri dile getirip yaşamak istediğini söyleyen biri ne yapar eder bunu gerçekleştirir. senin üstüne düşen bunu kabul etmemek. haberin olmadan bile yapabilir. hangi vizyon sahibi erkek pavyona gitmeyi eğlenmeyi istiyorum der ki? bana aşırı saçma geliyor, büyüyememiş. sanki orada ilim bilim öğrenecek. benim sevgilim bana böyle bir şeyle gelse terk ederim artık istediği yere gider istediğini görür neyi kaybettiğine de yanar sonra umrumda
Yeni şeyler deneme sevdası ve büyüyememe olabilir ama her türlü vizyonsuzluk ve yanlış bir şey olduğunu düşünüyorum. İnsanların pavyona gidip karı kız görmedende eğlenebileceğini savunuyor inatla. Çok üstelediğimde de şöyle dedi "Ben gitmem şahsen ama davet edilirsem düşünürüm ama gitmem farklı bir yere götürürüm."
Anlamsız geliyor gerçekten neyi savunuyor anlamıyorum kafamı allak bullak etti.

Arkadaşlar merhaba,
Siz ne düşünüyorsunuz?
Dilber herkesi evinden barkından edecek 😀

O gidiyorum birşey yapmıyorum içiyorum müzik dinleyip geliyorum külliyen yalan yahu....Bar mi orası .Çok avam yani sanki nezih birşeyde iyi birşey yazacağız hem bazı şeyleri çok merak etmek bence iyi değil 😂😂Allah korusun yani .
Ben de böyle düşünüyorum. Merak etmek için bi neden görmüyorum ama bazı insanlar görüyormuş onu anlamış oldum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X