Paxil kullananlar öncesinde ve sonrasında neler yaşadıklarını yazabilirler mi?

cigdemkarabulut06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2017
6
0
43
Yıllardır bir çok doktor ve bir çok antidepresan denedim. Bir kaç tane antipsikotik ilaç da denedim. Bende içsel acı çekme, iç sıkıntısı (yani göğüs kafesinde sıkıntı ve bazen acı) ve ağlama krizleri var. Yarın Paxil kullanmaya başlayacağım. İyi gelir mi acaba... Yıllardır birçok ilaç denedim ama kurtulamadım. En son bugün gittiğim doktor Anksiyete teşhisi koydu ve Paxil verdi ama bana Anksiyeteden çok Depresyonmuş gibi geliyor, bilemiyorum. Şu bir aydır çok kötüyüm, çünkü Solian adında antipsikotik bir ilacı bıraktım çünkü Solian prolaktin hormonunu aşırı yükseltti ve adetlerimi kesti ve bırakınca hayatta hiç çekmediğim acıları çektim. Cehennemde gibiyim, acayip içsel acı çekme ve ağlama krizleri geçirdim, resmen çırpındım kıvrandım, annem de başımda ağladı, ne yapacağımızı şaşırdık, çözümsüz kaldık. Dünyada hiç benim gibi yok mu, bir tek ben mi böyleyim diye düşünmeye başladım. Bir de bu acıdan sanki hiç kurtulamayacakmışım gibi geliyor. Dünyada cehennemi yaşıyorum. Acaba bu ilaçlar iyi gelir mi... Umarım iyi gelir... Söz, iyi gelince herkesle durumları paylaşacağım. Çünkü insan kendini bu acıyla dünyada tek sanıyo ve kendi gibi birilerinin de varlığını bilmek insana güç veriyo ve yalnızlık hissinden kurtarıyo

X