Pcos anket hamile kalanlar

Pcoslu iken hangi yolla hamile kaldınız

• Ovülasyon testi

OY: 5 33,3%
  • Doktor kontrolü ile yumurta takibi

OY: 4 26,7%
  • İnositol artı ek takviyeler

OY: 2 13,3%
  • Egzersiz, beslenme düzeni

OY: 3 20,0%
  • Karışım kür vb

OY: 2 13,3%
  • Diğer

OY: 6 40,0%

• Ankete Katılan
    15
Bende pcos görünümü var yumurta çok ve çok olduğu için büyüyemiyor ama hormonlar falan normal, adetlerim kısmen düzenli. Klomen kullandım bat 1 marttı adet olmadım dün ve bugün yaptığım testler pozitif yarın kan vericem inşallah. Bir de duphaston kullanıyorum

Bende pcos görünümü var yumurta çok ve çok olduğu için büyüyemiyor ama hormonlar falan normal, adetlerim kısmen düzenli. Klomen kullandım bat 1 marttı adet olmadım dün ve bugün yaptığım testler pozitif yarın kan vericem inşallah. Bir de duphaston kullanıyorum
Hayırlısı olsun canım iğne kullandın mı acaba ?

Bende pcos görünümü var yumurta çok ve çok olduğu için büyüyemiyor ama hormonlar falan normal, adetlerim kısmen düzenli. Klomen kullandım bat 1 marttı adet olmadım dün ve bugün yaptığım testler pozitif yarın kan vericem inşallah. Bir de duphaston

Klomen ne oluyor tam bilmiyorum bende de pcos var bebek istiyorum 😕

Bende adet düzensizliği olmadı hiç, yumurta sayımın fazla olduğunu ve pkos olduğunu söylemişti doktorum. 6 ay korunmadık 6. ay oldu, herhangi bir şey kullanmadım, ovülasyon testi de yapmadım uygulamaya göre değerlendirme yaptık. O yüzden şıklarda “diğer”i işaretledim

Merhaba hamile kaldinizmi acaba

Eklentiler

• F37D29FA-9048-4B92-A2E4-E10D7566E785.jpeg
    F37D29FA-9048-4B92-A2E4-E10D7566E785.jpeg
    132,7 KB · Görüntüleme: 22
Bu strep testler deniliyor heralde onların kendi çizgisi oluyor kesin pozitif diyebilmek için çizginin pembe olması gerek yani bu strep testlerde öyle olması gerek sizin çizgi pembe renkmiydi
Evet canım baya pembe 5 dakika olmadan çıkıyor. Şu şekil testim
E757F528-8C79-41B4-8CE4-F38E271C9D71.jpeg

Burda gri gibi gozuktu ama pembelik varsa aslında vardır ama testlerde güven.olmuyor artk
Gri değil canım pembe fotoda öyle çıkmış olabilir. Kuruma çizgisi gri olur ama bu 3 dakika içinde çıktı. 4 senedir test yapıyorum az çok biliyorum yani kuruma çizgisini falan anlıyorum

X